Jump to content
Dogomania

~ Zwykła biała suczka ze wsi- Blanche/Coco ma swój DOM :)


malagos

Recommended Posts

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

O, to fajnie, że mała znajdzie dach nad głową. A to miejsce w schronisku, to płatne?

 

Nie, schronisko zgodziło się przyjąć małą pod warunkiem, że będę jej intensywnie szukać domu i zabiorę jeśli zwolni mi się miejsce :) Jestem w tym schronie wolontariuszką więc mnie znają i wiedzą, że nie obiecałam tego na "odczepnego".

 

Bardzo się cieszę, że... dopilotowałaś sprawę Pchełki. Chętnie bym pomogła w łapance, ale niestety w przyszły weekend mamy wesele w rodzinie :( W każdym razie od niedzieli ok. południa się polecam ;)

 

Bardzo Ci dziękuję za chęć pomocy :kiss_2: Oby do niedzielnego popołudnia pomoc nie była już potrzebna ;)

 

Czy są nowe wieści od Blanchetki? 

 

U Blanchetki vel Coco w sumie nic nowego ;) Czuje się u mnie jak Pani na włościach i jak na razie do swojego domu się nie wybiera. Za to muszę ją pochwalić bo pomimo, że z powodu mojego powrotu na uczelnię potffory muszą teraz zostawać dłużej same to Coco nadal jest grzeczna i nie broi w tym czasie.

 

Wspaniale. Oby Pchełka dała się złapać jak najszybciej :).

 

Oby, szczególnie że noce są coraz zimniejsze.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą zamówiłam karmę dla Coco, koszt 98,80zł. Niestety tym samym minus w skarbonce zwiększył się do 107zł...

Nutusiu chyba będę musiała się zgłosić do Twojego "magazynu" fantowego ;)

 

Marynka - zapraszam po fanty! Przy okazji odbierzesz swojego Murphy'ego ;)

Link to comment
Share on other sites

Maryś, a podpowiedz mi, jaką to karmę zamówić dla moich domowych suczek, najlepiej Senior i to małe, poniżej 10 kg - może coś w promocji?... Sorki za prywatę, ale jakoś mi cieżko przewalić całe strony karm w tych zoo-sklepach.

Link to comment
Share on other sites

W Nowym Dworze do pewnej pani, na spacerze (a właściwie do jej dzieciaczków) przykleiła się sunieczka. Młodziutka, śliczna, ufna, radosna - cudo! Sunia w pierwszej w jej życiu cieczce :( Oczywiście póki co nie można stwierdzić czy nie zaciążyła :( Pani bardzo chętnie by ją zatrzymała, ale jedna z córeczek ma AZS i już wygląda jakby była poparzona :(

Pani w panice od soboty szuka miejsca dla sunieczki - bezskutecznie. Schron w Nowym Dworze może ją przyjąć, ale jak takiego dzieciaka oddać?

Od soboty jest w domu - nie brudzi, nie niszczy, w miarę dobrze chodzi na smyczy... Jest cierpliwa, uwielbia dzieci. Ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Medi%2B5.jpg

 

Medi%2B4.jpg

 

No jak to oddać do schronu, no jak?!!?!?!? :(

 

Medi%2B3.jpg

 

Medi%2B2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mattilu bardzo dziękuję :)

 

Nutusiu dziękuję, zadzwonię jakiś żeby się zapowiedzieć :)

Sunia śliczna. Niestety nie przychodzi mi do głowy nikt kto mógłby ją wziąć :shake: Może warto ją ogłosić na szybko, a nóż ktoś ją wypatrzy i znajdzie się dom docelowy?

 

Malagos specjalistą od karm nie jestem (jeszcze ;)) ale z tego co znam jako tako to może:

Bosch, ich karmę je teraz Coco i w sumie chyba jest ok. Jest Senior: http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/bosch/bosch_senior/31528 i Senior Mini: http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/bosch/bosch_senior/318987 ale tylko w małych opakowaniach.

Purina Dog Chow, sama nigdy jej nie używałam ale podobno nie jest zła. Dla starszych psów jest Mature Adult, tutaj w promocji: http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/dog_chow/447148 (wariant na samym dole).

Brit, Lunka jadła tą karmę, też chyba nie jest zła. Senior Small: http://zooart.com.pl/product-pol-3503-BRIT-Premium-Senior-S-Small-8kg.googleshoppingpl.html?gclid=CPX8jYCem8ECFesJwwodAr0AXg

Josera, jedzą ją moje psy i jestem zadowolona. Dla psów dojrzałych jest Josera Balance: http://zooart.com.pl/product-pol-4544-JOSERA-Balance-15kg.html

Może coś się przyda :)

 

Dzisiaj był kolejny telefon w sprawie Coco, dom wydaje się bardzo fajny. Będę coś więcej wiedziała w weekend, kciuki mile widziane :)

Link to comment
Share on other sites

Pani powinna zmienić... rodzinę ;) Spokojnie, Cocunia już ma domek zapisany w górze. A że góra ma lekki poślizg, to już nic na to poradzić nie możemy...

 

Miejmy tylko nadzieję, że ten poślizg nie będzie zbyt duży...

Dotarła dzisiaj karma dla Coco z milutkim kocykiem w gratisie, później wrzucę rachunek :)

 

Dzisiaj odbyła się też pierwsza próba złapania małej suni z szosy. Efekt niestety 1:0 dla suni, jutro będę próbować dalej. Ogólnie rzecz biorąc nie jest źle bo sunia podchodziła do klatki i nawet wyjadała najpłycej leżące smaczki ale bała się wejść głębiej. Mam nadzieję, że jak zgłodnieje i oswoi się trochę z klatką to się uda :)
 

Link to comment
Share on other sites

Mam tylko nadzieję, że nie pójdzie w ślady Lunki... Może jakoś gałęziami tę klatkę przykryć, taką norkę zrobić? Już wiem na pewno, że w niedzielę zabieram do siebie Rudzielca w cieczce, ale w razie czego jakiś fragment dnia (czy nocy) wykroję na łapankę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...