Jump to content
Dogomania

~ Zwykła biała suczka ze wsi- Blanche/Coco ma swój DOM :)


malagos

Recommended Posts

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fajna fota :) Ja swoją sukę nazywam podkuchenną, bo jak jestem w kuchni, to zawsze chce "pomagać"  :hmmmm:  Tylko na mycie naczyń wychodzi i zostaję z tym sama.

 

 

O, ale zawsze może talerzyki wytrzeć do sucha przecież :)

Idę zaraz na policję poprosić o interwencję w sprawie głodzonego pieska na łańcuchu. cholera z tymi debilami-pijaczkami, facet pogonił kobitkę, która dokarmiała przez płot tego pieska, sam nic psu nie da...

Link to comment
Share on other sites

O, ale zawsze może talerzyki wytrzeć do sucha przecież :)

Idę zaraz na policję poprosić o interwencję w sprawie głodzonego pieska na łańcuchu. cholera z tymi debilami-pijaczkami, facet pogonił kobitkę, która dokarmiała przez płot tego pieska, sam nic psu nie da...

 

 I jaka oszczędność wody :).

 Debili pijaczków, tez nie toleruję. Zwłaszcza, jak głodzą psy :(

Link to comment
Share on other sites

Nasza policja jest ok, sam kierownik posterunku obiecał dziś wieczorem tam zajrzeć (oczywiście, jak wymieniłam nazwisko pijaczka, to aż westchnął), tam dwa psy już były - ponoć - zagłodzone....... Jak nie pomoże ochrzan, w poniedziałek powiatowy lek.wet.przyjedzie.

Link to comment
Share on other sites

Był kolejny telefon w sprawie Coco ale znów nic z tego. Pani szukała psa, który byłby towarzyszem dla sześcioletniego dziecka. Pierwszy raz zdarza mi się, żeby w sprawie jakiegoś psa było tyle telefonów i żeby nic z tego nie wynikało :shake:

 

Cioteczki szukam miejsca dla malutkiej, mocno wystraszonej suni, która koczuje przy szosie w mojej okolicy. Nie mogę jej wziąć do siebie dopóki Coco nie znajdzie domu a na to się na razie nie zapowiada więc szukam dla małej jakiejś alternatywy. Gdybyście miały jakieś pomysły to dajcie znać, będę wdzięczna za wszelkie pomysły.

Link to comment
Share on other sites

Był kolejny telefon w sprawie Coco ale znów nic z tego. Pani szukała psa, który byłby towarzyszem dla sześcioletniego dziecka. Pierwszy raz zdarza mi się, żeby w sprawie jakiegoś psa było tyle telefonów i żeby nic z tego nie wynikało :shake:

 

Cioteczki szukam miejsca dla malutkiej, mocno wystraszonej suni, która koczuje przy szosie w mojej okolicy. Nie mogę jej wziąć do siebie dopóki Coco nie znajdzie domu a na to się na razie nie zapowiada więc szukam dla małej jakiejś alternatywy. Gdybyście miały jakieś pomysły to dajcie znać, będę wdzięczna za wszelkie pomysły.

 Marysiu, może byś mogła polecić Randę? Sądząc po dzisiejszym dniu, to nieopisanie łagodna sunia. A dzieci - lubi. Opiekowały się nią , kiedy błąkała się po osiedlu.

 

Niestety, z małą sunią, póki co nie mam możliwości pomocy :(.Randa nam na głowę spadła w sposób zupełnie nieplanowany i nieuwzględniający naszych wcześniejszych planów rodzinnych i....medycznych ;) i mamy spory kłopot, żeby to jakoś sensownie rozwiązać.

Link to comment
Share on other sites

 Marysiu, może byś mogła polecić Randę? Sądząc po dzisiejszym dniu, to nieopisanie łagodna sunia. A dzieci - lubi. Opiekowały się nią , kiedy błąkała się po osiedlu.

 

Niestety, z małą sunią, póki co nie mam możliwości pomocy :(.Randa nam na głowę spadła w sposób zupełnie nieplanowany i nieuwzględniający naszych wcześniejszych planów rodzinnych i....medycznych ;) i mamy spory kłopot, żeby to jakoś sensownie rozwiązać.

 

Konfirm może faktycznie Randa by się nadawała, nie przyszło mi do głowy w czasie rozmowy żeby polecić tej Pani innego psa. Pani mówiła, że ma kilka psiaków na oku. Myślicie, że wypada tak zadzwonić i zaproponować jej Randę?

 

Maryś, a co to za sunia, masz jakieś zdjęcie?

 

Sunia malutka, taka rudo czarna pchełka na krótkich nóżkach. Niestety boi się człowieka, kiedy przynosi się jedzenie cieszy się, nawet troszkę macha ogonkiem ale zachowuje bezpieczny dystans. Ona tam już bardzo długo koczuje więc może tak być w ten sposób przystosowała się po prostu do takiego życie. Zdjęcia mam, co prawda dość marne ale są, zaraz wrzucę.

Link to comment
Share on other sites

Marysiu, myślę, że możesz :). Najwyżej Pani nie skorzysta z propozycji. A może....... ;)

Też jestem ciekawa małej suczynki. Jak masz jakieś jej zdjęcia, to proszę - wrzuć :)

 

Ok to jutro rano postaram się odnaleźć numer Pani w telefonie i zadzwonię :) Podeślij mi tylko proszę na pw kontakt do siebie, żebym mogła w razie coś podać Pani.

Fotki małej:

zdj%25C4%2599cie%25201-8.JPG

 

zdj%25C4%2599cie%25202-7.JPG

 

zdj%25C4%2599cie%25203-8.JPG

Link to comment
Share on other sites

Do Pani dzwoniłam ale nie odebrała telefonu. Ale ponieważ dla Randy coś się szykuje to na razie wstrzymuję się przed dalszymi próbami i trzymam kciuki :)

 

Dla maleńkiej suni z szosy mam miejsce do czasu znalezienia domu przez Coco! Sunia zostanie przyjęta do schronu w NDM. Myślę, że w tej chwili jest to dobre rozwiązanie (nie idealne ale o takie ciężko) - sunia będzie miała opiekę wet., dach nad głową i nie będzie głodna. I co bardzo ważne będę mogła do niej regularnie przyjeżdżać i z nią pracować. Znam to schronisko i ludzi, którzy tam pracują więc wiem, że suni nie stanie się tam żadna krzywda. A jak tylko Coco znajdzie dom zabiorę małą do siebie na dt :)

Teraz pozostaje tylko problem złapania pchełki. Niestety "po dobroci" nic z tego nie będzie więc pożyczyłam już klatkę-łapkę i w przyszły weekend będę próbować. Oby się udało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...