Jump to content
Dogomania

jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!


kinga_kinga7

Recommended Posts

Zaglądam do Pandorki, zalegam z wpłatami, bardzo przepraszam, tak jak pisałam Danusi na pw ureguluję wszystko po 5tym stycznia

witaj Gabrysiu:):) fajnie, że jesteś z nami:):) spokojnie poczekamy:):) dzisiaj swoim psiakom zakupiłam nowe pościele:):) kocyki, wieczorem szuru buru - kąpiele:):) jak święta to dla wszystkich! prawda:):)

Link to comment
Share on other sites

witaj Gabrysiu:) :) fajnie, że jesteś z nami:) :) spokojnie poczekamy:) :) dzisiaj swoim psiakom zakupiłam nowe pościele:) :) kocyki, wieczorem szuru buru - kąpiele:) :) jak święta to dla wszystkich! prawda:) :)

 

Moja Kajunia już wykąpana.

 

Życzę wszystkim zdrowych, pogodnych, pełnych rodzinnego ciepła Świąt i wszystkiego, co najlepsze w Nowym 2015 Roku

 

fccaf12c36b3.gif

Link to comment
Share on other sites

Chyba jeszcze nie jestem spóźniona;)

Kochane, chciałabym Wam życzyć zdrowych, radosnych, pogodnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia.

Dużo wytrwałości i siły w Nowym Roku w ratowaniu kolejnych psich istnień, a naszym wszystkim podopiecznym (Pandorce w szczególności) nowych, wspaniałych domów, na które zasługują:)

Link to comment
Share on other sites

Chyba jeszcze nie jestem spóźniona;)

Kochane, chciałabym Wam życzyć zdrowych, radosnych, pogodnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia.

Dużo wytrwałości i siły w Nowym Roku w ratowaniu kolejnych psich istnień, a naszym wszystkim podopiecznym (Pandorce w szczególności) nowych, wspaniałych domów, na które zasługują :)

dziękujemy i wszystkim życzymy zdrowych świat:):)

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Rozliczam bazarek.

Suma z nadpłat przeznaczona dla Pandorki, to 150 zł.

Bardzo proszę o dane do przelewu na maila [email protected]
Kiedy dojdą pieniążki proszę o potwierdzenie na dogo:

http://www.dogomania.com/forum/topic/144208-zako%C5%84czony-domowa-spi%C5%BCarnia-dla-wielu-ps%C3%B3w-i-konia/?p=15923124


I jeżeli jest to możliwe na fb

https://www.facebook.com/events/318709818330828/?pnref=lhc.recent

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny odebrałam przed chwilą telefon od Pani, która przeczytała ogłoszenie Kluseczki:) niestety nie może Jej adoptować, ale chce dać Jej PDT , z warunkami tylko domowymi:)  :) powiedziałam Pani, że ma koleżankę z tego samego schroniska o wiele mniejszą i jeżeli chce na dotychczasowych warunkach dać Im domek tymczasowy. Pani ma się zastanowić i da mi znać! nie wiem sama co mam o tym myśleć! proszę wypowiadajcie się! Do Kasi próbowałam dzwonić, ale nie odbiera! 

Link to comment
Share on other sites

Olenko, pani nie pracuje, przebywa cały czas w domu:):) ma już swoje zwierzęta a skoro  Klusia jest tak przyjacielska i ujęła ją ta nasza babula, chciała Jej dać tylko warunki domowe, wiesz Ona to 12 letnia dziewczyna ciepło na  Jej stawy to jak lekarstwo i kontakt z człowiekiem:) na razie Pani wspominała o Klusi a ja o Pandusi, bo skoro od początku są razem to dlaczego mają być rozdzielone! ale decyzję podejmujecie Wy! 

Link to comment
Share on other sites

No nie wiem sama... one są juz w domku... a ile pani ma tych zwierząt? Czy da sobie radę z kolejnymi dwoma psami? Ile to będzie kosztować?

Olenko pani ma koty nie wiem jak one zareagują na nie, bo w schronisku nie były sprawdzane, a u Kasi chyba nie ma, Koszty są takie same, bo nie stać nas na więcej. Wiesz dla mnie najważniejsze jest, że będą mieszkały w domu, będą miały kontakt z człowiekiem cały czas. Kasia jak szła do pracy zostawia je na ok. 9 godz. w kojcu! 

Link to comment
Share on other sites

Ciężko jest coś na ten temat napisać, bo tak naprawdę nie znamy Pani, która oferuje Pandorce i Kluseczce PDT...Zastanawia mnie czemu PDT, a nie np. za zwrot pokrywanych wszelakich kosztów takich, jak karma, leczenie, smakołyki itp. Z jednej strony fajnie, że dziewczyny mieszkałyby w domu, a nie w kojcu, bo to starsze suczki, z drugiej to dla nich dodatkowa, kolejna zmiana w życiu...Z ewentualnym podejmowaniem decyzji i zastanawianiem się nad nią poczekałabym do wizyty u Pani.

Link to comment
Share on other sites

Ciężko jest coś na ten temat napisać, bo tak naprawdę nie znamy Pani, która oferuje Pandorce i Kluseczce PDT...Zastanawia mnie czemu PDT, a nie np. za zwrot pokrywanych wszelakich kosztów takich, jak karma, leczenie, smakołyki itp. Z jednej strony fajnie, że dziewczyny mieszkałyby w domu, a nie w kojcu, bo to starsze suczki, z drugiej to dla nich dodatkowa, kolejna zmiana w życiu...Z ewentualnym podejmowaniem decyzji i zastanawianiem się nad nią poczekałabym do wizyty u Pani.

i tak robimy:) Maciek obiecał sie tym zająć:) , z racji, że ma najbliżej:)  podałam adres i czekamy na relacje Maćka!!! chyba dzisiaj miał tam pojechać! 

Link to comment
Share on other sites

Tak więc dzisiaj tam byłem. Jest to Dom Wspólnoty "Barka". Dla ciekawostki dodam, że powstał on podobno jako pierwszy w Polsce :) 

Pani Ania jest osobą prozwierzęcą :) Z resztą każdy tam jest. Zwierzęta są tam bardzo ważne. Mieszka tam dużo kotów i drugie tyle przychodzi tam się dożywić lub próbuje zamieszkać :) Rozmawiałem też z osobą z zarządu domu i powiedział mi nie tylko to, że nie ma tam miejsca dla osób źle traktujących zwierzęta, ale też, że Kluska i Panda są tam bardzo mile widziane :) 

Pani Ania jest tam wciąż na miejscu więc ma dużo czasu, poza normalnymi domowymi obowiązkami. 

Sunie mieszkałyby w dużym pokoju na pierwszym piętrze, razem z Panią Anią, a także miałyby możliwość wyjść na ogrodzony ogród gdzie aktualnie królują koty, ale liczę, że zrobią suniom trochę miejsca :) Część kotów też mieszka w domu, a te które nie mieszkają to raczej głównie z własnego wyboru lub po prostu są bezpańskie (lub z sąsiedztwa) i dokarmiane. Mieszka tam też mała sunia - bardzo fajna i uległa, nawet wobec kotów ;) 

Zwierzęta tam jedzą lepiej niż niektórzy ludzie w swoich domach. Do tego stopnia, że często nawet szynki nie maja ochoty (znowu) jeść, a o zwierzęcych karmach (nawet w puszkach) nie wspomnę :)

Podsumowując: ręczyć za nikogo nie będę, ale propozycja wygląda bardzo ciekawie i jeśli wszystko wygląda tak jak zostało opisane to na prawdę może być fajne miejsce :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...