Jump to content
Dogomania

jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!


kinga_kinga7

Recommended Posts

dzisiaj już rozmawiałam z Anią :) dziewczyny super się spisują :), apetyt im dopisuje:) z kotem nie ma problemu:) wczoraj na obiad był ryż z kurczakiem i jeszcze im zostało na dzisiejszy obiad:)  od 14.00 chodzi u mnie ksiądz a o 17.00 idę na koncert do szkoły:) opuchlizna schodzi i wszystko wskazuje na to , że pójdę :) Klusia ukradła dzisiaj Ani kanapkę! :) a były po śniadaniu:) Ania uczy Je, że pierwszy spacerek jest o 7.00 i zaworki wytrzymują :) Stwierdziła, że wychodzą same na korytarz są strasznie ciekawskie! Ogólnie Pandusia się bardzo otworzyła do Ani:) :) 

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj już rozmawiałam z Anią :) dziewczyny super się spisują :), apetyt im dopisuje:) z kotem nie ma problemu:) wczoraj na obiad był ryż z kurczakiem i jeszcze im zostało na dzisiejszy obiad:)  od 14.00 chodzi u mnie ksiądz a o 17.00 idę na koncert do szkoły:) opuchlizna schodzi i wszystko wskazuje na to , że pójdę :) Klusia ukradła dzisiaj Ani kanapkę! :) a były po śniadaniu:) Ania uczy Je, że pierwszy spacerek jest o 7.00 i zaworki wytrzymują :) Stwierdziła, że wychodzą same na korytarz są strasznie ciekawskie! Ogólnie Pandusia się bardzo otworzyła do Ani:) :) 

Cieszą takie wieści :)

 

 
 

Maciek! widzę, że dobrze przeliczasz, więc spróbuj dokładnie wyliczyć koszt jedzonka dla psic:) uwzględniając każdą osobno w kosztach:) - karma + przekąski, będziemy mieć obraz tego wszyscy! tak dla przypomnienia Klusia - 170,- zł. , Pandi - 140,- zł. musimy się wyrobić :):)

 

Dzięki  ;)

Zakładając, że sunie podjadają jeszcze między posiłkami to powiedzmy, że suchej karmy wyliczę jako połowę potrzebnej im porcji + 200 g puszki i powinno im to wystarczyć na dobę:

Brit Senior (15 kg = 82,50 zł):

Kluska - 100 g = 0,55 zł / doba

Pandi - 75 g = 0,42 zł / doba

 

Puszki jedzą po równo, ale nie wiem na które się zdecydujecie. Poza tym nie znam wszystkich cen na pamięć co do grosza.

Cena dziennego podawania 200 g dla jednej suczki:

Puffi (3,80 zł / 1250 g) - 0,60 zł / doba

Winston (4,50 zł / 1250 g) - 0,75 zł / doba

Almo Nature lub Gran Carno (6,80 zł / 800 g) - 1,70 zł / doba

Dr Clauders (9,50 zł / 800 g) - 2,40 zł

 

Czyli dzienne wyżywienie Kluski (suche + puszka) waha się w granicach 1,15 - 2,95 zł, a Pandy 1,02 - 2,82 zł.

Dokarmiania domowym jedzeniem nie sposób policzyć  ;)

 
Link to comment
Share on other sites

i dostałam odpowiedź  :) KLUSIA  waży 13,5 a Pandusia 12,5 kg  :) ciekawa jestem czy były ważone na tej samej wadze jak przyjechały! jeśli tak, to przyrost wagi  świadczy, że musimy je pilnować!, bo w takim tempie to będą musiały być noszone:) :) 

mdleje.gif Czy Pandi posiada jeszcze żebra?  ;) Jakieś fotki mile widziane  :)

Link to comment
Share on other sites

właśnie rozmawiałam z Anią, Ania ma zapalenie płuc:) ale nasze dziewczyny są zdrowe! zdjęcia ma zrobione, nawet takie jak Pandusia śpi z kotem,:) bardzo przeprasza i prosi o cierpliwość jak dojdzie do siebie, Pandusia leżakuje z nią w łóźku a Klusia obok łóżka:) Uwielbiają być czesane i są bardzo grzeczne:)

Link to comment
Share on other sites

dziękuję Maćkowi za pomoc:):) dziewczyny od niedzieli nie będzie mnie :) jeśli natura nie przeszkodzi w poniedziałek zostanę babcią:):) ZOSI!!! jadę do córki do Lublina, na poniedziałek planowana jest cesarka, bardzo proszę o modły za szczęśliwe narodziny:):) i oby moja pierwsza wnusia była zdrową niunią:) bardzo proszę o podpisywanie listy obecności na wątku Klusi i Pandusi:):) wszystkich ściskam mocno i liczę na Was!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...