Jump to content
Dogomania

jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!


kinga_kinga7

Recommended Posts

Tak, jak pisałam na wątku Klusi ostatnio brakuje mi czasu. Końcówka poprzedniego tygodnia i ostatni tydzień były dość czasochłonne i jak sobie pomyslałam, że jeszcze muszę otworzyć net, to niedobrze mi się robiło. 

 

U dziewczynek naprawdę wszystko ok. Otrzymałam wszystkie miesięczne opłaty : i sierpniową i wrzesniową i październikową i rzecz jasna poprzednie też.

 

Tak, jak napisałam opłatę na październik dostałam. Pozostało do dopłacenia za: pobyt w hoteliku ( 2 x 2 doby)  80 zł. + szczepienie p-ko wściekliźnie 25 zł - 18 zł  ( 4 doby, których Panda nie była u mnie, bo była w hoteliku ) = 87 zł. 

Wklejam rzecz jasna kilka jesiennych zdjęć. To, co pisałam na wątku Klusi, że dwa z tych zdjęć ( kojce ) są zdjęciami archiwalnymi, bo w chwili obecnej kojce te nie wyglądają już tak, jak na zdjęciach - Dziewczynki stwierdziły, że czas wielki zębami i łapkami zrobić mały "remoncik".  Ale ogólnie ściany i drzwi kojca stoją, buda też.      

Pandusia jest kochaną dziewczynką, wesołą, bardzo wdzięczną za głaskanki.

 

 6a95acc40a5baa58m.jpg

 

1ada8399cfb453c6m.jpg

 

4d2f6c79a69c525em.jpg

 

Tutaj z Neską i Groszką - Groszka miała w zeszły piatek sterylkę

 

c28da1114104f340m.jpg

 

Zaswiadczenie o szczepieniu

 

353796e97f118cb0m.jpg

 

Paragon

 

80597d7687631883m.jpg

 

6cb24aa970b3694bm.jpg

Tutaj z Melbą

 

[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f7532592c5876e52]f7532592c5876e52m.jpg[/URL]

 

Również z Melbusią

 

[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a01b940d9c737de1]a01b940d9c737de1m.jpg[/URL]

 

Oprócz Pandy dupki, jeszcze Łatek i Neska

Link to comment
Share on other sites

 

Tak, jak pisałam na wątku Klusi ostatnio brakuje mi czasu. Końcówka poprzedniego tygodnia i ostatni tydzień były dość czasochłonne i jak sobie pomyslałam, że jeszcze muszę otworzyć net, to niedobrze mi się robiło. 

 

U dziewczynek naprawdę wszystko ok. Otrzymałam wszystkie miesięczne opłaty : i sierpniową i wrzesniową i październikową i rzecz jasna poprzednie też.

 

Tak, jak napisałam opłatę na październik dostałam. Pozostało do dopłacenia za: pobyt w hoteliku ( 2 x 2 doby)  80 zł. + szczepienie p-ko wściekliźnie 25 zł - 18 zł  ( 4 doby, których Panda nie była u mnie, bo była w hoteliku ) = 87 zł. 

Wklejam rzecz jasna kilka jesiennych zdjęć. To, co pisałam na wątku Klusi, że dwa z tych zdjęć ( kojce ) są zdjęciami archiwalnymi, bo w chwili obecnej kojce te nie wyglądają już tak, jak na zdjęciach - Dziewczynki stwierdziły, że czas wielki zębami i łapkami zrobić mały "remoncik".  Ale ogólnie ściany i drzwi kojca stoją, buda też.      

Pandusia jest kochaną dziewczynką, wesołą, bardzo wdzięczną za głaskanki.

 

 6a95acc40a5baa58m.jpg

 

1ada8399cfb453c6m.jpg

 

4d2f6c79a69c525em.jpg

 

Tutaj z Neską i Groszką - Groszka miała w zeszły piatek sterylkę

 

c28da1114104f340m.jpg

 

Zaswiadczenie o szczepieniu

 

353796e97f118cb0m.jpg

 

Paragon

 

80597d7687631883m.jpg

 

6cb24aa970b3694bm.jpg

Tutaj z Melbą

 

f7532592c5876e52m.jpg

 

Również z Melbusią

 

a01b940d9c737de1m.jpg

 

Oprócz Pandy dupki, jeszcze Łatek i Neska

 

czyli PANDI zalega za październik 83,- zł. Kasiu zrobię przelew  w poniedziałek:):) pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny! a ja miałam wczoraj wolne DEN i miałam Kasi zrobić przelew, ale niestety nie zrobiłam:(:( za to wiem, że będę miała wnusię:):):) byliśmy na USG a wieczorem z wrażenia zapomniałam:):) bardzo się cieszę!!!!! od razu mówiłam, że chcę dziewczynkę:):) sama mam 2 córcie:):) później doszłam do wniosku, że ponieważ to ich pierwsze dziecko a nasze wnucze, to niech będzie tylko zdrowe!! Marzenia babcine się spełniają:):) BABCIE GÓRĄ!!!! z radości wszystkich całuję i ściskam:):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...