Jump to content
Dogomania

jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!


kinga_kinga7

Recommended Posts

14 minut temu, Olena84 napisał:

Kluska jakaś niepodobna do siebie;).

To nic do Maćka, ale Pandi wygląda na smutną, myślę że tęskni za Anią:(

Niepodobna bo wysychaj po kąpieli:) Z resztą jak i Panda:) Czy o coś innego chodzi?

Jasne, że ma prawo tęsknić za tamtymi ludźmi, ale uwierz mi, że tylko w tym czasie, w kojcu, była taka przygaszona. Normalnie wygląda na zadowoloną i sama podchodzi i się przymila co jest dla mnie wielkim zaskoczeniem bo przecież ona nigdy za wielką sympatią do mnie nie pałała:) Raczej zawsze lubiła obszczekać, trzymać na dystans,  nawet trochę się bać.

Link to comment
Share on other sites

Noc Pandi minęła wzorowo:) Wieczorem, po jedzeniu poszła spać jak u siebie - żadnego szczekania ani piszczenia:)

Jak zrobić wspólny wątek? Wybierasz jeden wątek, który przyjmie tę drugą suczkę, na której wątku piszesz post (np dużą czcionką w innym kolorze), że od tej chwili ma połączony wątek z Kluską/Pandi i podajesz link do niego, a dokładnie do strony wątku gdzie dołącza ta suczka. Na połączonym już wątku też piszesz podobny post, że od tej chwili dołącza do tego wątku taka suczka i podajesz link. Możesz jeszcze zedytować pierwszy post by były w nim informacje o obu psicach. Sprawy rozliczeniowe też już by były prowadzone na jednym wątku więc trzeba by rozgraniczać które pieniądze są dla kogo by się nie pomieszało. Prostsze niż ten mój opis:)  

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Maciek777 napisał:

Noc Pandi minęła wzorowo:) Wieczorem, po jedzeniu poszła spać jak u siebie - żadnego szczekania ani piszczenia:)

Jak zrobić wspólny wątek? Wybierasz jeden wątek, który przyjmie tę drugą suczkę, na której wątku piszesz post (np dużą czcionką w innym kolorze), że od tej chwili ma połączony wątek z Kluską/Pandi i podajesz link do niego, a dokładnie do strony wątku gdzie dołącza ta suczka. Na połączonym już wątku też piszesz podobny post, że od tej chwili dołącza do tego wątku taka suczka i podajesz link. Możesz jeszcze zedytować pierwszy post by były w nim informacje o obu psicach. Sprawy rozliczeniowe też już by były prowadzone na jednym wątku więc trzeba by rozgraniczać które pieniądze są dla kogo by się nie pomieszało. Prostsze niż ten mój opis:)  

Ok! postaram się to zrobić wieczorem jak wrócę do domu:) jakby coś było nie tak czekam na podpowiedzi:) bardzo dziekuję:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...