Jump to content
Dogomania

jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!


kinga_kinga7

Recommended Posts

przed chwilą rozmawiałam z p. Anią :) wszystko jest w porządku, dziewczynki zjadły swoje porcje, ale p. Ania nie mogła spokojnie zjeść obiadu:) :) więc dała im swoją zupę  :):) zjadły z apetytem i czekały na jeszcze:) p. Ania ma je wykąpać, tylko chce jeszcze im dać troszkę czasu:) :) Pandusia jest bardzo bojąca i dalej atakuje kota:) :) , ale ogólnie [. Ania stwierdziła, ze są super! nad Pandusią trzeba popracować ! na razie na spacery chodzą co 3 godz. o 21.00 ma być ostatni spacerek i czekamy do jutra:) :) 

Link to comment
Share on other sites

przed chwilą rozmawiałam z p. Anią :) wszystko jest w porządku, dziewczynki zjadły swoje porcje, ale p. Ania nie mogła spokojnie zjeść obiadu:) :) więc dała im swoją zupę  :) :) zjadły z apetytem i czekały na jeszcze:) p. Ania ma je wykąpać, tylko chce jeszcze im dać troszkę czasu:) :) Pandusia jest bardzo bojąca i dalej atakuje kota:) :) , ale ogólnie [. Ania stwierdziła, ze są super! nad Pandusią trzeba popracować ! na razie na spacery chodzą co 3 godz. o 21.00 ma być ostatni spacerek i czekamy do jutra:) :) 

 

Na pewno będzie coraz lepiej, sunieczki na zdjęciu nie wyglądają na zestresowane, cudne są!!!

Link to comment
Share on other sites

i relacja z dzisiaj:) noc mięła super!!! niespodzianek już NIE BYŁO!!!! o godz. 7.00 spacer, śniadanie i śmiałą się Ania, że dzisiaj na obiad jedzą makaron z sosem:):) jestem też uspokojona odnośnie kota:):) zaczyna być spokój i wszyscy się do siebie przyzwyczajają:):) oby tak dalej:) dziewczyny upodobały sobie fotele! Kluska przespała całą noc na nim !!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

i relacja z dzisiaj:) noc mięła super!!! niespodzianek już NIE BYŁO!!!! o godz. 7.00 spacer, śniadanie i śmiałą się Ania, że dzisiaj na obiad jedzą makaron z sosem:) :) jestem też uspokojona odnośnie kota:) :) zaczyna być spokój i wszyscy się do siebie przyzwyczajają :):) oby tak dalej:) dziewczyny upodobały sobie fotele! 

Wiedziałem, że będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

bardzo przepraszam, ale jestem znowu po wizycie u dentysty:( miałam zrobić przelew Kasi, ale zaspałam a teraz bardzo mnie boli:( jutro zrobię przelew i naniosę wpłaty:) dostałam wiadomość od Ani! u dziewczyn wszystko OK! już z nocy nie ma niespodzianek!:):) apetyt dopisuje ! Padusia tak dzisiaj chrapała, ze Ania nie mogła obejrzeć telewizji:):) chrapulce !!!  Nie mogę mówić, więc nie dzwoniłam do dziewczyn, ale Ania chce, żeby kupować im jedzenie jakie chcemy ! co myślicie o tym! Oczywiście z ich pieniążków -  to nie będzie dodatkowy wydatek:):)

Link to comment
Share on other sites

Ale pani Ania mowila ze jest chyba Brit dla seniorow?

tak jest, i jeśli chcemy to możemy zakupić co chcemy. żeby im dawała:) Jej chodzi o to żebyśmy zdecydowali jakie jedzonko mają jeść, myślałam o zakupie puszek, jakiś przekąsek:):) oczywiście paragony wklejam na wątek:) Mówiłam Jej o wynikach Kluski, żeby dostawała treściwsze jedzenie:):) myślałam o mięsku :):)

Link to comment
Share on other sites

 

jeśli chcemy to możemy zakupić co chcemy. żeby im dawała:) Jej chodzi o to żebyśmy zdecydowali jakie jedzonko mają jeść, myślałam o zakupie puszek, jakiś przekąsek:) :) oczywiście paragony wklejam na wątek:) Mówiłam Jej o wynikach Kluski, żeby dostawała treściwsze jedzenie:) :) myślałam o mięsku  :):)

Jakie chcemy? Bez względu na cenę??? Ja myślę, że chyba nie ma co wykorzystywać dobrej woli Ani. Skoro ma to być tylko przekąska to tak sobie pomyślałem o marketowych puszkach typu Puffi. Wiem, wiem, że to nic wspólnego ze zdrowiem nie ma. Po nich od razu jest karma 3x droższa - np Gran Carno. Nie ma niczego pośredniego. Bynajmniej na allegro. A może ktoś zna? Nie wiem jak ta karma z Rossmana - "Winston". Dla kotów mają z całkiem niezłym składem :)

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio zamawiałam dla psów z przytuliska w Zaklikowie puszki na Krakvecie, w ramach kwoty przeznaczonej dla nich na bazarku.
Szukałam żeby była duża ilość i niedrogo.
Wybrałam te :

http://www.krakvet.pl/almo-nature-daily-menu-wolowina-puszka-6x400g-p-30852.html

Były jeszcze z kurczakiem i indykiem, wprawdzie wykupiłam wszystkie i produkt jest teraz chwilowo niedostępny, ale można wysłać zapytanie do obsługi sklepu, kiedy będzie sprowadzony.
Ten zakup był najbardziej ekonomiczny.

Sucha karma najtańsza i w miarę dobra jest ta:

http://www.krakvet.pl/arion-bravo-croc-2410-15kg-p-10223.html

Mniejsze worki niestety wychodzą znacznie drożej.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio zamawiałam dla psów z przytuliska w Zaklikowie puszki na Krakvecie, w ramach kwoty przeznaczonej dla nich na bazarku.
Szukałam żeby była duża ilość i niedrogo.
Wybrałam te :

http://www.krakvet.pl/almo-nature-daily-menu-wolowina-puszka-6x400g-p-30852.html

Były jeszcze z kurczakiem i indykiem, wprawdzie wykupiłam wszystkie i produkt jest teraz chwilowo niedostępny, ale można wysłać zapytanie do obsługi sklepu, kiedy będzie sprowadzony.
Ten zakup był najbardziej ekonomiczny.

Sucha karma najtańsza i w miarę dobra jest ta:

http://www.krakvet.pl/arion-bravo-croc-2410-15kg-p-10223.html

Mniejsze worki niestety wychodzą znacznie drożej.

Dzięki za włączenie się do rozmowy bo tu taka propozycja padła i cisza od wczoraj ;)

Nie znam tej firmy. Przyznam, że jak w tej cenie to rozczarowuje zawartość mięsa - wołowina 4%. W Gran Carno jest go prawie 70%, a cena ta sama jeśli kupi się od razu 30 puszek:

Z tym, że cenowo jedne i drugie puszki nie najlepiej wyglądają :( Gdyby każda z suń dostawała codziennie po 200g to jest 400g na obie, czyli w skali miesiąca kosztowałoby to jakieś 100 zł. Na same przekąski. Za które z resztą płaciłaby Ania. Marketówki wychodzą jakieś 40 zł. Właśnie myślę nad jakimś złotym środkiem między jakością a ceną  :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Mam 9 psów i musimy przy żywieniu ich liczyć się z kosztami.
Mąż gotuje raz na 4 dni ryż z korpusami i warzywami. Potem wybiera kości. Czasami jest to inne mięso.
Takie jedzenie trzymam w lodówce, przed posiłkiem odgrzewam w kuchence mikrofalowej i mieszam to z porcją suchej karmy.

Z tym że moje psy są chore, więc każdy z nich dostaje inną suchą weterynaryjną w zależności od potrzeb.
Więcej pracy jest co 4 dni, w czasie gotowania. Potem samo karmienie nie zajmuje już dużo czasu.

Link to comment
Share on other sites

Mam 9 psów i musimy przy żywieniu ich liczyć się z kosztami.
Mąż gotuje raz na 4 dni ryż z korpusami i warzywami. Potem wybiera kości. Czasami jest to inne mięso.
Takie jedzenie trzymam w lodówce, przed posiłkiem odgrzewam w kuchence mikrofalowej i mieszam to z porcją suchej karmy.

Z tym że moje psy są chore, więc każdy z nich dostaje inną suchą weterynaryjną w zależności od potrzeb.
Więcej pracy jest co 4 dni, w czasie gotowania. Potem samo karmienie nie zajmuje już dużo czasu.

Patrzę na Twój banerek i widzę, że dziwny ten Twój dziewiąty pies :D

Jestem pod wrażeniem :)

Myślałem nad podrobami, ale też nie bardzo. Ogólnie to raczej musiałoby być coś czego nie trzeba przechowywać w lodówce, a przynajmniej dużych ilości czyli gotowanie też odpada :( Wg Twojego systemu byłoby najlepiej, ale...trudno.

 

Przed chwilą wreszcie znalazłem skład Winstonów:

"Skład:

Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego (m.in. 4% wołowiny, 4% kurczaka, 4% indyka, 4% wieprzowiny), zboża, substancje mineralne. "

To 16% mięsa :D Kosztują ok 4,50 zł za 1250 g. Co o tym myślicie? :)

Link to comment
Share on other sites

Myślę Maćku, że trzeba czegoś spróbować, będzie widać ile dziewczyny potrzebują puszek na miesiąc. Jednak warto by było puszkę mieszać z suchą karmą, daje poczucie sytości na dłuższy czas, a one raczej potrzebują kontroli posiłków. Są dość okrągłe, co dla parówkowatytch nie jest korzystne. No i wyjdzie taniej.

Co do banerka to teraz jest 9 psów, a ten dziesiąty to zjada zupełnie co innego :)
Trzy sunie z banerka już nie żyją, ale na ich miejsce przyszły kolejne. Niestety u mnie są miejsca bardzo rotacyjne, te chore i stare umierają zawsze wtedy, kiedy nareszcie zaczynają mieć dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Myślę Maćku, że trzeba czegoś spróbować, będzie widać ile dziewczyny potrzebują puszek na miesiąc. Jednak warto by było puszkę mieszać z suchą karmą, daje poczucie sytości na dłuższy czas, a one raczej potrzebują kontroli posiłków. Są dość okrągłe, co dla parówkowatytch nie jest korzystne. No i wyjdzie taniej.

Co do banerka to teraz jest 9 psów, a ten dziesiąty to zjada zupełnie co innego :)
Trzy sunie z banerka już nie żyją, ale na ich miejsce przyszły kolejne. Niestety u mnie są miejsca bardzo rotacyjne, te chore i stare umierają zawsze wtedy, kiedy nareszcie zaczynają mieć dobrze.

Nigdy się nad tym nie zastanawiałem jaka jest różnica w podaniu tych karm osobno, a razem :)

Panda jest taka w sam raz, ale Kluska, uwierz, że pod grubym futrem ma żebra na wierzchu. Musi przytyć.

Przykro mi z powodu Twoich suń. Dobrze, że chociaż na koniec poznały co to DOM.

 

16% mięsa to trochę kiepsko.

Ale w tej cenie?

Link to comment
Share on other sites

w przerwie włączę się do rozmowy:) myślę, że nie ma co szaleć :) na razie mamy pieniądze, ale jak będzie później? Znowu dzisiaj idę do dentysty, źle mi się to goi po wyrwaniu, zapuchłam i boli mnie itp. :( Maciek! widzę, że dobrze przeliczasz, więc spróbuj dokładnie wyliczyć koszt jedzonka dla psic:) uwzględniając każdą osobno w kosztach:) - karma + przekąski, będziemy mieć obraz tego wszyscy! tak dla przypomnienia Klusia - 170,- zł. , Pandi - 140,- zł. musimy się wyrobić :):)

Link to comment
Share on other sites

jestem bardzo obolała:( dostałam antybiotyk, we wtorek kontrola! u naszych dziewczynek jest wszystko OK! Ania mówi, że jak wyjdzie z pokoju na troszkę to wchodząc witają ją jakby znały się od zawsze:) skaczą na nią i rozdają buziaki:) wczoraj tak ją wylizały, że śmieje się, że nie musi się myć:):) nie dzwoniłam, bo nie mogę mówić:) i co z tymi puszkami?, gdzie jest Maciek:) jakie są propozycje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...