Jump to content
Dogomania

jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!


kinga_kinga7

Recommended Posts

Gratuluje i tu!

bardzo dziękuję:):) Oleniu Ty podwójnie mi gratulujesz:):) Kasiu ! Tobie również dziękuję:):) dzisiaj mam z jednej strony imieniny sąsiadki a z drugiej strony zmarł mi sąsiad i idę na różaniec, Kasiuniu jutro idę na 8.00 do szkoły i przed wyjściem zrobię Ci zaległy przelew:):) przepraszam, że tak odciągam, ale zawsze coś wypadnie:):), wrażeń też ogrom!!!! pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak, wszystko u nas ok. Mam uszkodzony router i jeśli dobrze pójdzie to może za tydzień go dostanę. Na razie piszę z doskoku z roboty, ale to tylko dzisiaj. Pieniądze dla Kluseczek dostałam. Zdjęcia Kluseczek są, a jakże ale na razie z uwagi na brak dostępu do własnego netu trza poczekać. Jabłuszka już wprawdzie wyszły, ale jeszcze gdzieś tam w trawie wymarają. W nastepnym tygodniu będę wkładała słomę do bud, co by michom w dupki było cieplutko

Link to comment
Share on other sites

Był u nas dzisiaj wujek Maciej777 ( właściwie w Klusi ), ale i Pandusi zrobił kilka ładnych fotek. Jedna, czy dwie są nawet na wątku Klusi. Ależ u nas pioruńsko zimno. Kluska miała w piątek w kojcu założony kubrak, Pandusi też założę. Buda niby ocieplona, ale jak są poza budą to zimno w dupkę.   

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...