Jump to content
Dogomania

Kama już w DS! Powodzenia, kochana!


Bonsai

Recommended Posts

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mój internet nie lubi dużego zachmurzenia i burz, nie miałam jak dostać się na dogo.

Kamyk zachowuję się już zupełnie normalnie. W końcu znowu chętnie wychodzi na spacery. Gdyby nie szwy i kubraczek nikt nie powiedziałby, że przeszła jakąś operację, a już na pewno nie tak dużą. Nadal tylko śpi więcej niż zazwyczaj, ale to akurat dobrze - niech odpoczywa i regeneruje siły. Rany goją się ładnie. Poniedziałek/wtorek jedziemy na zdjęcie szwów.

Link to comment
Share on other sites

Super. Musimy się zdzwonić, żeby się umówić na zawiezienie Kamy do DS. :) ja niestety w tygodniu mogę dopiero wieczorem, po 18:00. Rozmawiałam z DS i mówili, że ten tydzień mają luźniejszy, więc to będzie dobra pora na adopcję.

Link to comment
Share on other sites

Kamka jutro jedzie na ściągnięcie szwów, a zaraz potem... do [B]swojego[/B] domu! :)

Jutro Sylwia pojedzie zawieźć Kamę do DS, a ja odwiedzę sunię w weekend, wtedy też podpiszemy umowę adopcyjną. Stwierdziłam, że nie ma co czekać z adopcją, Państwo już wystarczająco się naczekali, a ja w tygodniu nie dam rady z Kamą do nich podjechać. A tak, przynajmniej przy okazji będę mogła zobaczyć jak Kama odnajduje się w nowym domu. ;)

Trzymajcie kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Kamka jutro jedzie na ściągnięcie szwów, a zaraz potem... do [B]swojego[/B] domu! :)

Jutro Sylwia pojedzie zawieźć Kamę do DS, a ja odwiedzę sunię w weekend, wtedy też podpiszemy umowę adopcyjną. Stwierdziłam, że nie ma co czekać z adopcją, Państwo już wystarczająco się naczekali, a ja w tygodniu nie dam rady z Kamą do nich podjechać. A tak, przynajmniej przy okazji będę mogła zobaczyć jak Kama odnajduje się w nowym domu. ;)



Trzymajcie kciuki!!![/QUOTE]

trzymam mooocno :lol:

Link to comment
Share on other sites

Leżymy sobie z Kamykiem na łóżku. Jak przestaję ją miziać paca mnie łapą i patrzy na mnie wzrokiem mówiącym mniej więcej "tak w zasadzie to trochę cię lubię i chyba będę tęsknić, więc głaskaj dalej, bo jutro będę już leżeć w innym łóżku".

Ja za Kamą też będę tęsknić. Fajnie patrzeć jak taki pies się zmienia. Kiedy przyjechała do mnie bała się przecież wszystkiego. Każdy dźwięk był straszny. Teraz straszna jest tylko burza, ale wystarczy przytulić się do człowieka i przeczekać aż przejdzie. Smycz też była straszna, na początku uciekała przed nią w kąt pokoju, teraz już wie, że nie służy ona wcale do bicia, tylko oznacza spacerek. Swoją drogą na spacerach też widać ogromną różnicę. Nie boi się już przejeżdżających samochodów, rowerów ani przechodzących ludzi, nawet przy dużym natężeniu ruchu (Mokotów, Urysnów, Wilanów). W spokojnych miejscach bez problemu chodzi bez smyczy, zawsze wraca na wołanie.

Cieszę się, że trafiła do mnie i mogłam obserwować jej przemianę, w końcu po takim czasie w boksie zobaczyła jak powinno wyglądać normalne psie życie.

Kamyku, bardzo cieszę się, że już jutro będziesz miała swoich ludzi, chociaż będę bardzo za Tobą tęsknić. Mam nadzieję, że szybko odnajdziesz się w nowej sytuacji i będziesz dłuuuuuuuuuuuuuugo cieszyć się swoją rodziną. A kiedy Ty już będziesz szczęśliwa ja dam szansę kolejnej psiej bidzie, która będzie mogła zamienić zimny, mały boks na miejsce w łóżku :)

Powodzenia, maleńka!

Edited by Isiaczekkk.
Link to comment
Share on other sites

A tak nieśmiało zapytam, czy może w miejsce Kamy spróbujemy wsadzić innego bezdomniaka z potwornego przytuliska, w którym Kama spędziła 3 lata?

Mam dwóch kandydatów:

Shaggy - w przytulisku od ponad 3 lat, problem z nim polega na tym, że musi mieszkać w mieszkaniu, bo każde ogrodzenie pokona w 3 sekundy:

[img]https://lh6.googleusercontent.com/-w9RAoWlmzoA/UiM-IpJUU_I/AAAAAAAADFc/iTfYpPkNogk/w362-h543-no/IMG_9922.JPG[/img]

[video=youtube;x049JZNvQ88]https://www.youtube.com/watch?v=x049JZNvQ88[/video]



ewentualnie Etna, sunia albo po wypadku, albo bita, bo ma ślad po uderzeniu - wgniecioną czaszkę. W ogóle jednak nie przeszkadza jej to w byciu fajną, przyjazną sunią.

[img]http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2014/123/6/3/facebook_js7h6709_by_frecklydog-d7gz5qt.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Czy tylko ja się tak przejmuję adopcją Kamy? ;)

Sunia już w nowym domku, Sylwia była z nią u Państwa przez około 2h, zanim małą zostawiła. Kama zapoznała się z kotami, które są nią bardzo zainteresowane, one jednak traktuje je obojętnie. Wiadomo, zestresowała się zniknięciem Sylwii, ale ogólnie nie ma paniki, Państwo są bardzo wyrozumiali i zadowoleni. Będzie dobrze. :)

Link to comment
Share on other sites

Dopiero mam dzisiaj czas zajrzeć na Dogo. Bardzo się cieszę,że Kamusia już w nowym domku:-). Czy Kama mieszka teraz w Warszawie? W bloku czy domku ?
Ja bardzo chciałabym, żeby Etna opuściła przytulisko:oops: chociaż ciężko jest wybierać pomiędzy psiakami, bo żaden nie zasługuje by tam być:-(.

Edited by Sara2011
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']Dopiero mam dzisiaj czas zajrzeć na Dogo. Bardzo się cieszę,że Kamusia już w nowym domku:-). Czy Kama mieszka teraz w Warszawie? W bloku czy domku ?
Ja bardzo chciałabym, żeby Etna opuściła przytulisko:oops: chociaż ciężko jest wybierać pomiędzy psiakami, bo żaden nie zasługuje by tam być:-(.[/QUOTE]

Mieszka w domu z ogrodem, pod Warszawą, w sąsiedztwie puszczy kampinoskiej. Tereny ma do spacerów niesamowite. :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem znowu w domu i nadrabiam zaległości na dogo. Cieszę się bardzo, że Kama znalazła dom :multi: Oby była tam najszczęśliwsza. Isiaczku, trzymaj się dzielnie po "stracie" Kamulka..

Bonsai, jeśli zdecydujecie się na wyciągnięcie kolejnej bidy z przytuliska, przenoszę moją deklarację oczywiście. Proszę tylko o przypomnienienie w odpowiedniej chwili na pw, bo mam trochę tych deklaracji, i mogę zapomnieć..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...