Jump to content
Dogomania

Kama już w DS! Powodzenia, kochana!


Bonsai

Recommended Posts

Okej, ze sporym poślizgiem, ale wstawiam zdjęcia. Najpiękniejsze nie są, ale niestety to i tak sukces, że coś się udało zrobić - Kama się bardzo stresowała.

 

facebook_js7h0065_by_frecklydog-d89fp5e.

 

facebook_js7h0067_by_frecklydog-d89fp5f.

 

facebook_js7h0052_by_frecklydog-d89fp5b.

 

facebook_js7h0047_by_frecklydog-d89fp58.

 

facebook_js7h0045_by_frecklydog-d89fp57.

 

rutta, jak wyglądają finanse Kamy?

tylko po cyt. widzę zdj ecia, nie wiem dlaczego? a Kama cudna i przytulaśna i niegroźna dla kota:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 573
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozumiem, że stwierdzenie  "zdjęcia najpiękniejsze nie są" , są kokieterią ;) Zdjęcia są śliczne i to nie tylko ze względu na piękną modelkę i jej małą kocią towarzyszkę :)


Po prostu zamysł był ciut inny, ale komfort modelki by najważniejszy, więc się musiałam dostosować. ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

U Kamy wszystko ok. W poniedziałek wróciłyśmy do Warszawy po świętach. Okres sylwestrowy Kama znosi bardzo dobrze. Obawiałam się, że będzie się bardzo bała, ale w domu w ogóle nie przejmuje się strzelaniem. Na spacerach trochę niepewnie, ale nawet kiedy coś strzeli nie panikuje i nie próbuje uciekać. Wczoraj przed północą dostała gryzaka "na długo", żeby się zajęła podczas największego huku i nie było problemu :)

Wszystkim obecnym na wątku życzymy z Kamą vel Kamykiem i Michigan vel Misią vel Puchatą wszystkiego co najlepsze w 2015 roku :) Postaram się wrzucić jeszcze w tym tygodniu jakieś zdjęcia, żeby Kama mogła pochwalić się prezentem od świętego Mikołaja :)

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę zapeszać, ale napiszę, że potrzebne kciuki, bo pojawił się domek dla Kamyka na horyzoncie :) Jesteśmy umówieni na wtorek, mam do państwa podjechać i zobaczyć czy Kama dogada się z ich psem ;) Ale psiak (również ze schroniska) jest podobno pozytywnie nastawiony do innych psów, więc jestem dobrej myśli :)

Link to comment
Share on other sites

Ten domek nie jest dla Kamy - to zdanie moje, Isiaczekk i mojego TŻta, który był z nami.

 

Rodzina ogólnie bardzo sympatyczna, ale Kama by się tam nie odnalazła. Z Alanem (psem) dogadała się całkiem ładnie, ale naszym zdaniem Kama jest zbyt trudnym, delikatnym psem dla tych ludzi, którzy psy kochają, ale wiedzy na ich dużej nie mają. ;) Poza tym okolica nie jest najlepsza dla Kamy - jest tam generalnie spory ruch, w pobliżu nie ma większego terenu zielonego. Nie mogłaby być nigdy spuszczona ze smyczy. 

 

Poczekajmy dalej. 

 

Dziś miałam jeszcze jeden telefon w jej sprawie - wstępnie jesteśmy umówieni na sobotę. Tym razem dom poza Warszawą, na jej obrzeżach, więc pod tym względem dobrze! Resztę ocenimy po spotkaniu. :)

 

 

A swoją drogą, muszę powiedzieć, że widzę ogromną zmianę w Kamie - na zdecydowany plus. Widać, że Sylwia włożyła w jej wychowanie dużo pracy i Kama bardzo jej ufa. Widać u Kamyka stres w takich sytuacjach jak dziś, ale jej zachowanie jest nieporównywalnie lepsze niż dawniej. Wie, że może na Sylwię liczyć i to dodaje jej nieco odwagi. Ech, gdyby tylko Sylwia mogła Kamyka zatrzymać... ;) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...