Jump to content
Dogomania

Bez szansy na dom... ale z maleńką szansą na lepsze jutro...


Mortes

Recommended Posts

Nie wiem o co chodzi z transportem... ja bym była za tym żeby Jubu jednak jechał, przecież skoro mają jechać z Białogardu to może weźmie te psiaki które mają jechać do Wawy to wyjdzie też po połowie, a już raz było zmieniane i jest wszystko dograne...żeby się na nas Jubu nie obraził.

Ale Gizmo jest malusi wydawał się na zdjęciach na budzie większy.

Link to comment
Share on other sites

Cudowna wiadomość! Wspaniała akcja!
Biedny Gizmuś. Z mojego (bardzo skromnego - zaledwie 2 sztuki seniorów) doświadczenia wynika, że organizm starego psa, wyjętego z warunków, w których trzeba walczyć dosłownie o przetrwanie, "demobilizuje się" - i wtedy wyłażą różne dolegliwości. Miejmy nadzieję, że Gizmo dzielnie przetrwa zmianę na lepsze.
W sprawie transportu jestem tego zdania, co Hałabajówka - ale to tylko taka luźna uwaga.

Link to comment
Share on other sites

Biedne psiaki - dobrze, że już poza tym strasznym miejscem. Gizmusiu nie rozchoruj sie teraz malutki, teraz już będziesz miał kocyk, swoje bezpieczne i ciepłe miejsce, dłoń, która pogłaszcze... Trzymaj się psinko. Kciukam za oba, zeby wszystko poszło ok.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam z pracy a tu tyle miłych słów wsparcia ...:) Dziekuje że jesteście ... Za chwilę jedziemy z "towarzystwem" do weta ...
Jeśli chodzi o transport to juz rozmawiałam z Pati przez tel i zdecydowałam że spróbuje odmówić JUBU ... Nie był zachwycony ...było mi troche wstyd że narobiłam mu zamieszania ale na moja decyzję wpłynął fakt że to nie sa moje pieniazki tylko Wasze kochane i jeżeli ma to być o 200 zł taniej to nie miałam wyjścia ... Poza tym myśle że się nie obrazicie jak wezmę z pieniazków transportowych na dzisiejszego weta ... nie chcialam wcześniej pisać dopóki nie odbijemy psów ale Gizmo nie czuje sie dobrze , jest apatyczny i jakis taki " niegizmowy" Chcę go dzis solidnie przebadać ... Bałam się o tym pisac wczesniej bo w schronie jest " wet" bez uprawnień i ja osobiście to pchły bym mu nie dała do badania ...:(

Wracając do JUBU to bardzo go przepraszałam i mam nadzieje że następnym razem jak będę potrzebowała jego pomocy to mi nie odmówi ...:(

Olena jesli chodzi o wydanie psów przez schron to trochę Krzysia przetrzymali ... ale w koncu dali ... choć tak jak Mazowszanka miałam juz plan B i C...:(

Ewu slicznie dziękuje za pieniazki :) Przydadzą sie dla Gizmusia i Naj...:) pewnie na weta ...:(

Link to comment
Share on other sites

Już pedzimy ale ja jeszcze jedno zdanko ;) :
[SIZE=3]
[B]W najskrytszych marzeniach nie przypuszczałam że Gizmo i Naj będę miała w domu po 4 dniach od założenia wątku ...A po 7 będa u Hałabajówki na kopie słomy i kocyków ... Brak mi słów żeby Wam wszystkim dziękować ... Jesteście niesamowite!!!!!![/B][/SIZE]!:smilecol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Czekamy na wieści po powrocie od weta.

Gizmuś trzymaj się, teraz będzie już tylko lepiej!!![/QUOTE]

my również czekamy i trzymamy kciuki

Mortes, stworzyłaś naprawdę magiczne miejsce, które skupiło tyle wspaniałych duszyczek
jestem dla Was wszystkich pełna podziwu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...