Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ja chcę hamaczek!!!
W domku ostatnio wojna, świnie turkoczą na siebie, dochodzi do "zeboczynów". Nie wiem za bardzo co z nimi zrobić, boję się że zrobią sobie krzywdę. Wszystko chyba przez przeniesienie do setki. A Dinki zresztą jak przestraszone były, tak są. Gniotą się w kącie i każdy chce być "bardziej w rogu"... Ale jest jedno in plus- nieporadnie, bo nieporadnie ale używają poidelka. O nie zresztą najczęsciej wybuchają sprzeczki. Dinusie zamiast pomóc sobie w piciu językiem - pchają rurkę do gardziołka:-)

Link to comment
Share on other sites

KulaPaPa- nauczą się jeszcze. A walki powinny szybko się skończyć, jak ustalą, kto rządzi.
Witaj, Bebebe. A jakież to studia podjęłaś?
Ja mam doła dziś. Bercik biedny siedzi sam w swojej starej klatce i płacze. Noszę go, ale maluch gryzie, wyrywa się i chce do kumpli. W dodatku pozostała trójka drapie się, a ja mam wizje 4 świnek z pasożytami skóry...Mam nadzieje, że to tylko zwykłe swędzenie, w sobotę nie było żadnych objawów.
A, Bercik przestał się drapać, leki działają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']Ronju - rozmawiałas z Magdarynką? Jak świnka? Czy je? Brazowa mówila ze ona je tylko w domku ...daj jej koniecznie jakis domek - moze byc pudelko po butach z wycietym wejsciem[/quote]

Świnka je :)
Na moich oczach zjadła kilka granulek i zagryzła siankiem. Na jabłku są widoczne, liczne ślady ząbków, a i marchewka się jakoś skróciła w nocy... Kilka bobków też widziałam.
Już wczoraj była bardziej ruchliwa i nie siedziała cały czas w kącie klatki.
Nie wypuszczaliśmy jej, ale na włożoną do klatki rękę i głaszczącą ją po łebku nie reaguje ucieczką. Psów się chyba też nie boi, choć rzadko ma z nimi kontakt.
Ogólnie uważam, że nie jest źle :)

Link to comment
Share on other sites

Kareno - dzięki. Kasę wpłacę w piątek, powinienem juz mieć. Jak nie, to na koniec przyszłego tygodnia...
Neigh - podrap dziewczyny ode mnie. Fajne małe.
Zgadnijcie, kto u weta był najspokojniejszy? Boluś Piekny...
A najbardziej histeryzował Bercik. Po tatusiu ;). Znowu wlazł mi na rekę i się przytulił. Trzy razy. Najbardziej panikował przy zastrzyku, aż wetka powiedziała, że jeśli bedę chciał doznać uczucia ze strony prośka, to żebym z nim przyszedł:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

to proszę o wpisanie mnie na listę DS dla 1 samczyka :) Sopelkowi nie będę robiła konkurencji,tym bardziej że moje świniaki towarzystwo mają ;-)
jakoś w przyszłym tygodniu mogę też podjechać gdzieś i spotkać się z Neigh(bo do niej najbliżej ;-) ),w kwestii świnkowego testu :lol: chyba,że go "zdam" jak będzie świniak do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Wczoraj o 20,20 po dwóch dniach rozpaczliwej walki odeszla moja kicia Doris... przepraszam że do Was z tym przychodzę ale nie mogę się pogodzić... byla u mnie już półtora miesiąca i wszystko było ok. A potem nagle to...[/quote]
Biedny Nerisek :glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

Elurin, ja się chce tylko upewnić z "Marchewą" jesteśmu umówieni na weekend, tak?

Bo ja się wybieram na Bródno czwartek - piątek, to może bym to jakoś połączyła?

I druga sprawa z tym drugim młodym chętnym na świnkę się już umówiłeś? Bo nie wiem czy dzwonić i życie zatruwać......

Link to comment
Share on other sites

Z tym drugim nie umówiłem się konkretnie, dziś wieczorem będę dzwonił. On mieszka niedaleko Oazy, załatwię przedadopcyjną. Jeśli możesz podjechać na Bródno, to byłoby dobrze, jak wrócę do domu, sprawdzę, na kiedy konkretnie się umawiałem i dam Ci znać, chyba sobota, na pewno ten tydzień.

Link to comment
Share on other sites

Mam mąły problem, o którego rozwiązanie proszę:

Od zeszłej niedzieli mam w pokoju w pracy świnki morskie (z likwidowanej hodowli), dwie dziewczynki. Problem polega na tym, że choć im sprzątam codziennie, ludzie wchodząc do mojego pokoju kręcą nosem, że 'czuć' je. :-(

Co można zrobić, co dodać do wiórów, aby nie było czuć zapachu świnek? Jakaś dobra rada by się przydała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...