Jump to content
Dogomania

Elurin

Members
 • Posts

  2454
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Elurin

 1. Jak je złapiesz, jak najszybciej zabierz je na kontrolę do kompetentnego, gryzoniowego weta. Mogły się przeziębić, poza tym nie wiadomo, czy w ogóle są zdrowe, czy np. nie ma tam samiczek w ciąży itp.
 2. [quote name='jaanna019']Jak dalej będziecie tu epatować świnkami to ja się chyba zaprosię :oops:[/QUOTE] Zaprasiamy ;)
 3. Dziękuję uprzejmie ;) Bartuś jest niesamowicie kontaktowy, dużo gada, staje słupka do ludzi, ma niestety jedną wadę, typową dla agutków - jest dominantem. Nadal mieszka sam, w klatce 100cm.
 4. No, malutka świetnie wygląda! Mam nadzieję, że szybko znajdzie dom.
 5. Aha, ja nie mogę deklarować wpłat miesięcznych, ale na teraz 50zł wyskrobię jednorazowo. Argusiowa, nie kasuj danych do 20-tej ;)
 6. Jestem, cynk dostałem od Javeny. Podrzućcie nr konta i co wpisać w tytule przelewu. Jeśli Florcia znajdzie dom wzdłuż trasy Łódź-Głowno-Łowicz-Sochaczew-Warszawa, mogę ją przy okazji przewieźć, jeżdżę tamtędy mniej więcej co miesiąc, w czwartki.
 7. Wpisałem się w wątku na e-chomiku, czekam na informacje już na tamtym forum.
 8. Ukryty Smok, Agula - zajrzyjcie tu: [url]www.swinkimorskie.eu/forum[/url] Marta67 - są dwa rodzaje terkotania, zwykłe, dominujące, połączone najczęściej z kręceniem zadem, i "gruchanie", cichsze i w nieco innym tonie, oznaczające zadowolenie.
 9. A co! Mój Bercik regularnie okazuje w ten sposób niezadowolenie, kiedy go zaganiam do klatki! Świnki traktują inne istoty domowe jak członków stada, a że mają wybujałe ego... ;)
 10. Terkoczą. Takie "trrrrrrr". To akurat najczęściej sygnał dominacji ;) Świnki to w ogóle niezłe gaduły. Chyba najbardziej "udźwiękowione" gryzonie domowe.
 11. Malagos, założyłem wątek: [url]http://www.swinkimorskie.eu/forum/viewtopic.php?f=14&t=5367&p=142629#p142629[/url]. Dobrze by było, gdybyś się zalogowała, mogłabyś monitorować na bieżąco ew. chętnych. Na stronie głównej jest wzór umowy adopcyjnej dla świnek: [url]http://www.swinkimorskie.eu/umowa_adopcyjna.php[/url]
 12. Malagos, jeśli chcesz, mogę dać ich wątek na Caviarnię.
 13. Rambo ma się dobrze, ładnie je, zdaje się, że wykopał sobie tunel między domkiem a sianem ;) Wczoraj wieczorem postanowił poćwiczyć akrobatykę i pochodził sobie głową w dół po prętach klapy :D
 14. On taki śpioszek jest. Ale już się obudził, pojadł, wykąpał... i znów poszedł spać ;) Edit: [IMG]http://i38.tinypic.com/5caw4m.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2lmqk4n.jpg[/IMG]
 15. Płeć jest ustalona? Bo możecie mieć niespodziankę ;)
 16. Włożyłem mu trochę siana - woli je niż domek ;) Wczoraj wyszedł koło 11-tej i rezydował na zewnątrz. Ładnie je i pije. Wczoraj rano, kiedy podniosłem domek, obzyczał mnie ;)
 17. Załóż wątek na Caviarni, w Czerwonym alarmie. Mamy trochę ludzi w Bielsku i Krakowie, zobaczymy, co się da zrobić.
 18. Nie ma, on mieszka w takiej malutkiej Dunie, ma dość ciasno. Kuwetę z pyłem ma za to. Dziś się kąpał. A podobać to się podoba, ale nie na tyle, żeby zostać.
 19. Nieźle. Wychodzi tylko wieczorami i w nocy. Właśnie je z michy.
 20. Nuna - stale rezyduję w Centrum, odbiór możliwy albo wcześnie rano (7-7.30) koło Centralnego (nie dalej!) albo po 16.15 od ronda De Gaulle'a po Centralny, ew. nieco dalej. W czwartek na 17.30 jadę do nowej lecznicy gryzoniowej na Rakowiec, więc mógłbym w tych rejonach i porze go odebrać. Wieczorami mogę podjechać gdzieś dalej. W weekend jeszcze nic nie wiem, ale rano (ok. 8-ej - 9-tej) w Centrum bezproblemowo.
 21. W sumie to i ja mogę wziąć go do DT - miałem już kiedyś do czynienia z dżungarkami.
×
×
 • Create New...