Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pucka69']to co? jak skończy sie kwarantanna to bierzemy? ona 20 dkg waży? to maleńka. boję sie o nią. moze ja bym wziela? na dt? tylko jak dziewczyny by juz do domu isc musialy. jak tam remont? do przodu?
[B]ps. tak to własnie sie kończy - seledynku![/B][/quote]

Ano nikt.
Podsumowując.
Jest nadal jeden chętny na świniaka - aczkolwiek czy jest okaże się jak weźmie. Jutro tam zadzwonię
sopelek - bierze drugiego faceta
kajolka - trzeciego?????

A dziewczyny muszą iść razem i to na dodatek jedna chora......
Zawsze są tłumy, a jak przychodzi co do czego......Z tym ze moim zdaniem muszą iść do stałego domu. Ja na bank jestem trzecim domem.....kto wie może ich było więcej. Myślę, ze starczy tej wędrówki!!!!!

Aniuś miała jakąś chętną o wdzięcznym nicku Marchewka na dwie świnki..........moze spytać, cio?

Link to comment
Share on other sites

Czasem potrzeba pocieszenia...Popatrzę na moje świnie...Krysia z Wrocławia...Przyjechala ,urodziła 3 śwniaki .mają sie dobrze....Wacuś-pech totalny-dotąd nie mogę odżałować..umarł 5 dni po kastracji..(zdrowy ok.1 roczny świń-najgorsze,że ze schroniska).Honorek z labo...wojowniczy..kłopotów mnóstwo..Ale już mój hołubiony....
Ale..każde świniowate zycie na wagę złota..warto..Jeśli ktos może pomóc -WARTO....naprawdę warto...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='seledynek']Neigh to znaczy, że z tej całej masy ludzi chętnych na samiczki nikt nie został? ;)[/quote]
Ja z tzw."calej tej masy ludzi"-caly czas prosze na watku o swinke samiczke i prosze o wpisanie mnie na list DS na 2 samiczki,ale jakos nie moge sie doprosic...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elkisz']Ja z tzw."calej tej masy ludzi"-caly czas prosze na watku o swinke samiczke i prosze o wpisanie mnie na list DS na 2 samiczki,ale jakos nie moge sie doprosic...:shake:[/quote]


No bardzo przepraszam, ale w mailach do mnie twierdziłaś, że chcesz koniecznie samiczkę ( to się zgadza ), ale interesuje Cię tylko długowłosa, bo o takiej marzysz......Jedną chciałaś ode mnie, drugą zaś zamierzałaś sobie kupić na allegro.
Zmieniłaś zdanie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh']No bardzo przepraszam, ale w mailach do mnie twierdziłaś, że chcesz koniecznie samiczkę ( to się zgadza ), ale interesuje Cię tylko długowłosa, bo o takiej marzysz......Jedną chciałaś ode mnie, drugą zaś zamierzałaś sobie kupić na allegro.
Zmieniłaś zdanie?[/quote]
Nie zmienilam zdania. Ale nie chce sie przepychac po swinki dlugowlose,gdy ktos ma pierwszenstwo:cool1:. Ja na razie nie mam ani jednej swinki i wobec tego mam wiecej czasui mozliwosci,zeby zaopiekowac sie 1-2 swinkami.Na pewno to musza byc maximum dwie swinki-samiczki,ale nie koniecznie dwie musza byc dlugowlose.Owszem,caly czas zalezy mi na jednej dlugowlosej,ale druga juz wtedy juz nie koniecznie musi byc dlugowlosa. Napisalam,ze maximum 2 swinki,poniewaz wiem ile wtedy jestem w stanie poswiecic im opieki finansowej i psychicznej. Nie poradzilabym sobie z wieksza iloscia swinek-pisze wprost,bez "owijania w bawelne". Dlatego oferuje tylko DS-na stale.

Link to comment
Share on other sites

hm ... pierszeństwo mówisz . Wiem, że Prezes mnie zgani zaraz i powie, że na tym watku ratujemy świnki, a nie kłócimy się ale ... ale ja dość długo już jestem na tym wątku i mam 3 swinki - wszystkie z odzysku. Żadna z nich nie jest długowłosa. Znalazłam domy takim oto długowłosym świnkom:
1. śwince Juli - u rodziców MonikiP.
2. Pusi i Truśce u Invi
3. Kubuli - u Night
więc bardzo Cię proszę skończ z tym "pierszeństwem" bo zaczyna mnie to drażnić tym bardziej, że nie ma potwierdzenia w faktach

Link to comment
Share on other sites

Odezwała się do mnie dziewczyna na gg i dzwoniła :) Jest zainteresowana prosiaczkami. Jej numer gg:1671681. Ja jestem sporadycznie, bo mam wiursa w kompie i problemy z załadowaniem stron :angryy: Nie wiem jakiej płci chce i ile osób, zapytałam już na gg. Jeżeli są jakieś prosiaczki - może te 2 rozetki? - to proszę, aby któraś z Was napisała :) Dzięki :)
Co do hamaczków - 2 osoby chętne, tak? Jutro postaram się zrobić foty i wstawić,abyście wybrały.

Link to comment
Share on other sites

To ja jak się zaliczam? Sama się czuję, że na jakieś pierwszeństwo mogłabym liczyć, a mój siostrzeniec świń z labo się nie doczekał wcale. Czemu? Bo labo przez całe wakacje było nieczynne i niczyja w tym wina. To fakt. Świnię mamy ze schroniska, było o tym tutaj. Po prostu była świnia, jedna jedyna na Paluchu, wsiadłam w autobus i po prośka pojechałam. Na miejscu okazało się, że jest dość długowłosy, ale to był przypadek. A jak siostrzeniec okazał się alergikiem to oddaliśmy świnię domkowi, który był wcześniej, sprawdzony, rekomendowany przez różne doświadczenia, w tym leczenie chorej świnki i posiadanie świnek.
Nie nakręcajmy się. Sprawiedliwie - każdemu po równo to tylko dla nastolatków, potem sprawiedliwość jest inna. Nie wiem, jakim jesteś domem/człowiekiem. Widzę, żę wyraźnie podkreślasz, że chcesz długowłosą, samiczkę, a takie zdarzają się tutaj najrzadziej, albo są z "dodatkami". Jest wiele okoliczności, przecież to wszystko widać. Chyba, bo może nie stać mnie na dostateczny obiektywizm.

Link to comment
Share on other sites

Kłódzia u nas już. Karmelek dostał hopla, piszczy, oblizuje się, z nosa mu kapie...
Pysia siedzi przy klatce i jak Karmelek przegina, warczy na niego.
Kurka, chyba klatkę będę zostawiać w łazience, bo tylko tam mam drzwi...

Kłódzia je sianko i obgryza kolbę. Schowała się w domku, bo Karmelek skoczył gwałtownie. Ale wyszła po chili. Fajna jest, choć ja się trochę jej boję, by jej nie wystraszyć i nie zrobić jej krzywdy i by mnie polubiła...

Link to comment
Share on other sites

neigh - jestes? bo ja nadal bym byla za tym zeby Gryzia miala zrobione usg i byla z tym usg skonsultowana z dobrym, świnkowym wetem. Przed ich wyjazdem gdziekolwiek.A jak Ty uważasz? a jak inni uważacie?

aaaaa Ronju jestes boska !!! "żeby mnie Kłódzia polubiła"
ps. ja ciągle mam wrazenie, że Zocha mnie nie lubi ....

Link to comment
Share on other sites

Zasadzkas- ja pisalam wczesniej,ze zalezy mi na jednej swince morskiej dlugowlosej,a nie na dwoch-druga nie musi byc dkugowkosa,ale obie musza byc samiczki. Piszac o pierwszenstwie-zasugerowalam sie jedna wypowiedzia na podobnym watku-ze ktos byl pierwszy i tak to odebralam... Ale nie chce dalej na ten temat dyskutowac,wiec nie rozwijajmy tego zdania w bezsensowna dyskusje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Odezwała się do mnie dziewczyna na gg i dzwoniła :) Jest zainteresowana prosiaczkami. Jej numer gg:1671681. Ja jestem sporadycznie, bo mam wiursa w kompie i problemy z załadowaniem stron :angryy: Nie wiem jakiej płci chce i ile osób, zapytałam już na gg. Jeżeli są jakieś prosiaczki - może te 2 rozetki? - to proszę, aby któraś z Was napisała :) Dzięki :)
Co do hamaczków - 2 osoby chętne, tak? Jutro postaram się zrobić foty i wstawić,abyście wybrały.[/quote]


Ja nie używam gg, ale zwracam się z prośbą do OGÓŁU zapytajcie o rozetki......
Gryzia się u nas strasznie rządzi........a takie zwykle zostają:-)
Dziś pogoniła królika.......Świrek był w szoku:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...