Jump to content
Dogomania

Elurin

Members
 • Posts

  2454
 • Joined

 • Last visited

About Elurin

 • Birthday 10/20/1976

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Elurin's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Jak je złapiesz, jak najszybciej zabierz je na kontrolę do kompetentnego, gryzoniowego weta. Mogły się przeziębić, poza tym nie wiadomo, czy w ogóle są zdrowe, czy np. nie ma tam samiczek w ciąży itp.
 2. Zapraszam na bazarek na którym znajdziesz m.in.:

  artykuły szkolne

  kilka książek i zakładki, filmy

  płyty winylowe

  mapy i przewodniki

  i dużo innych :smile:

  Zajrzyj i znajdź coś dla siebie: http://www.dogomania.pl/forum/threads/230402-Coś-do-szkoły-książki-mapy-i-wiele-innych-na-krakowskie-psiny-do-20-08-do-20-00

  Podrzucanie mile widziane :smile:

 3. [quote name='jaanna019']Jak dalej będziecie tu epatować świnkami to ja się chyba zaprosię :oops:[/QUOTE] Zaprasiamy ;)
 4. Dziękuję uprzejmie ;) Bartuś jest niesamowicie kontaktowy, dużo gada, staje słupka do ludzi, ma niestety jedną wadę, typową dla agutków - jest dominantem. Nadal mieszka sam, w klatce 100cm.
 5. Mamy zadeklarowane 150 zł na staruszka Arona z Palucha...Pomóżcie!

  http://www.dogomania.pl/threads/2226...ka-pilnie-domu

 6. Na radomskim wątku schroniskowym padło hasło, potrzebna wizyta przedadopcyjna dla szczeniaka w Warszawie okolice Promenady /ul.Rechniewskeigo

  proszę odezwij się

  akcję koordynuje Anita

  http://www.dogomania.pl/threads/195056-Schronisko-w-*RADOMIU*-setki-wpatrzonych-w-kraty-oczu-czeka-na-pomoc!?p=16278570&viewfull=1#post16278570

 7. No, malutka świetnie wygląda! Mam nadzieję, że szybko znajdzie dom.
 8. Aha, ja nie mogę deklarować wpłat miesięcznych, ale na teraz 50zł wyskrobię jednorazowo. Argusiowa, nie kasuj danych do 20-tej ;)
 9. Jestem, cynk dostałem od Javeny. Podrzućcie nr konta i co wpisać w tytule przelewu. Jeśli Florcia znajdzie dom wzdłuż trasy Łódź-Głowno-Łowicz-Sochaczew-Warszawa, mogę ją przy okazji przewieźć, jeżdżę tamtędy mniej więcej co miesiąc, w czwartki.
 10. Wpisałem się w wątku na e-chomiku, czekam na informacje już na tamtym forum.
 11. Ukryty Smok, Agula - zajrzyjcie tu: [url]www.swinkimorskie.eu/forum[/url] Marta67 - są dwa rodzaje terkotania, zwykłe, dominujące, połączone najczęściej z kręceniem zadem, i "gruchanie", cichsze i w nieco innym tonie, oznaczające zadowolenie.
 12. A co! Mój Bercik regularnie okazuje w ten sposób niezadowolenie, kiedy go zaganiam do klatki! Świnki traktują inne istoty domowe jak członków stada, a że mają wybujałe ego... ;)
 13. Terkoczą. Takie "trrrrrrr". To akurat najczęściej sygnał dominacji ;) Świnki to w ogóle niezłe gaduły. Chyba najbardziej "udźwiękowione" gryzonie domowe.
 14. Malagos, założyłem wątek: [url]http://www.swinkimorskie.eu/forum/viewtopic.php?f=14&t=5367&p=142629#p142629[/url]. Dobrze by było, gdybyś się zalogowała, mogłabyś monitorować na bieżąco ew. chętnych. Na stronie głównej jest wzór umowy adopcyjnej dla świnek: [url]http://www.swinkimorskie.eu/umowa_adopcyjna.php[/url]
×
×
 • Create New...