Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

[quote name='kajolka']"Dla jednej świnki wystarczająco dobra jest klatka [COLOR=black]60 cm[/COLOR][COLOR=black] długości, dla dwóch 80-ka, dla trzech 100-ka, dla czterech 120-ka."[/COLOR]
[COLOR=black]o tym dokładniej :lol:[/COLOR][/quote]
Sam to pisałem :)) Po prostu z doświadczeń z moją bandą wynika, że samczyki potrzebują sporej klatki. Ale może moi są wyjątkowi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to myślę,że kupie 100,a jak będzie źle dokupię 120.wtedy 100 mogłabym komuś podwieźć na tymczasy..80 narazie zostawię,na aklimatyzacje Labo-świniaka.
idę przyciąć moim pazurki,bo zbójom już urosły.będę jeszcze wieczorkiem-pewnie już po rozmowie tel z Neigh ;-)

Link to comment
Share on other sites

Mały off - nie znacie kogoś, kto ma do oddania chomiki dżungarskie? W ogłoszeniach jakoś nie znalazłem. Córa mojej TZ-y chce chominia, samiczkę, namawiam moje panie, żeby wzięły z ogłoszenia, nie ze sklepu. Mała ma doświadczenie, wyposażenie, i weta blisko ;). Zresztą ja też jestem pod ręką :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wpadłam na chwilkę.......
Moi chłopcy są super.........raptem raz doszło do mordobicia. Bardzo grzeczni, zdrowi i w ogóle.

Kajolka to może zrobimy tak........przywiozę od razu świnka.......sobie pogadamy, jak wizyta wypadnie pomyślnie to prosiak zostanie co?
Tylko podaj mi plizz czas w którym mogę się zjawić........niestety jestem w takim miejscu gdzie używanie komórki nei uchodzi. Aktualnie markuję szukanie waznych info w sieci;-)..

Elurin - dzwoniłam do tego drugiego zza Wisły, Do gostka z Bródna nie. Ale zadzwonię, bo będę na Bródnie czwartek, piątek - to może by się udało od razu spotkać........

Żebym ja Ci nie pogratulowała............nowa lokatorka drze japę jak opętana. Nikt jej na tymczas nie chce.......mam przechlapane:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elurin']Mały off - nie znacie kogoś, kto ma do oddania chomiki dżungarskie? W ogłoszeniach jakoś nie znalazłem. Córa mojej TZ-y chce chominia, samiczkę, namawiam moje panie, żeby wzięły z ogłoszenia, nie ze sklepu. Mała ma doświadczenie, wyposażenie, i weta blisko ;). Zresztą ja też jestem pod ręką :lol:[/QUOTE]


[url]http://www.e-chomik.pl/foroom/viewtopic.php?t=3196[/url] - tutaj były do oddania, jesli chcesz za darmo, a już nie bedzie to mozesz się zdać na 'Batonika" tzn. powiedzieć, że Batonik z e-chomika polecała i że powiedziałą, ze były 'za darmo' - powinno iść się jakoś dogadać... ogólnie osoba ta ma tanio chomiczki...

Link to comment
Share on other sites

Neigh-sobota byłaby ok?bo ja chora jestem,ale już do soboty będzie ok.
i okolice 20? albo niedziela(tylko,że nie wiem czy Tobie w niedziele nie przeszkadza ;-) ),i wtedy tak 10-13 :)
_____
i bym zapomniała.Ty jechałabyś samochodem czy autobusem?bo ja mieszkam w takim miejscu,że samemu trudno trafić.więc najwyżej bym wyszła,i potem doprowadziła do domu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Odezwała się do mnie dziewczyna na gg i dzwoniła :) Jest zainteresowana prosiaczkami. Jej numer gg:1671681. Ja jestem sporadycznie, bo mam wiursa w kompie i problemy z załadowaniem stron :angryy: Nie wiem jakiej płci chce i ile osób, zapytałam już na gg. Jeżeli są jakieś prosiaczki - może te 2 rozetki? - to proszę, aby któraś z Was napisała :) Dzięki :)
Co do hamaczków - 2 osoby chętne, tak? Jutro postaram się zrobić foty i wstawić,abyście wybrały.[/quote]
Ja jestem chętna na hamaczek i się deklarowałam,tylko nie wiem teraz jak mam to załatwić.Jutro rano idę do szpitala z synkiem,nie wiem ile będziemy,bo może mieć operację:-(Może miesiąc.Co mam zrobić.Czy hamaczek będzie na mnie czekał czy jeszcze będziesz szyła i mam zamówić jak wrócę?

Link to comment
Share on other sites

My czekamy na morświnkę samiczkę. Ta z ogłoszenia, ze schroniska na Paluchu jeśli dalej jest aktualna to bardzo chętnie zapewnimy jej stały dom. Klatka jest, doświadczenie także, pomoc Elurina (transportowa) byłaby wielkim ułatwieniem (dzień, godziny możemy dogadać)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elurin']Mały off - nie znacie kogoś, kto ma do oddania chomiki dżungarskie? W ogłoszeniach jakoś nie znalazłem. Córa mojej TZ-y chce chominia, samiczkę, namawiam moje panie, żeby wzięły z ogłoszenia, nie ze sklepu. Mała ma doświadczenie, wyposażenie, i weta blisko ;). Zresztą ja też jestem pod ręką :lol:[/quote]

[URL]http://www.allegro.pl/item256030994_oddam_chomiki_dzungarskie_poznan_pilne_.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, dziewczyny. Chyba powinienem ograniczyć się tylko do W-wy, bo mała (mała...15 lat...) spieszy się z gryzoniem. Może ten Gdańsk, jeśli to jeszcze aktualne.
Neigh - daj mi znać, jak się skontaktujesz z Bródnem.
Agi_ - ale spotkać się i pogadać wcześniej powinniśmy ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedna osoba do oddania: [URL]http://www.swinkimorskie.com/forum/viewtopic.php?t=176[/URL]
O ile pamiętam, mamy kogoś w Szczecinie, kto wyciągnął prośka z tamtejszego schronu. Ktoś chętny? Sprawa o tyle pilna, że osobie grozi sklep...o ile to nie kolejny szantaż emocjonalny.

Link to comment
Share on other sites

A to zależy, kiedy chcesz jechać po osobę. Ja akurat najczęściej mam czas w weekendy, i to w dzień. Taka pora by mi pasowała. Reszta zależy od Ciebie.
Invi, dopisz do DS Proś. Dzwoniła dziś do mnie, bierze 2 maluchów z najblizszego "rzutu". W sobotę mam przedadopcyjną :).

Link to comment
Share on other sites

Muszę napisać nowy post, bo pilne.
Potrzebujemy tymczasu dla samczyków. Neigh dziś była w domku "z ogłoszenia", osoba nieodpowiedzialna, chłopak chce trzecią świnkę bez zgody rodziców. Neigh musi zamknąć DT, jeśli Sopelek i Kajolka wezma świnki do weekendu, to szukamy miejsca dla 1 samczyka plus labo (chyba, potwierdzenie będę miał w piątek, razem byłoby ok. 6 świń). Ja nie mogę, mam "zapowietrzony" dom...no i notoryczny brak czasu.
Czekamy na odpowiedź, sprawa naprawdę pilna.

Link to comment
Share on other sites

wstępnie wiem tylko tyle, że 25 paź ktoś ma być w Krakowie ze świnkiem. Jeżeli ten termin się zmieni, to prosze napiszcie mi PW, bo musze wtedy zaplanować wolne od szkoły;) No i o której godzinie, bo odpowiednio wczesniej musze wyjechać z Oświęcimia ;)

Link to comment
Share on other sites

dogo zaczęło chodzić, więc piszę.
Domu tymczasowego nie zamykam Elurinie tylko nieco odświniam:-).
A ponieważ w niedzielę dojada kolejne dziewczynki, muszę wiec coś zrobić z chłopcami,.

Na chłopców dwóch chętnych było, ale się zmyło.

Pozostaje Sopelek ( Kraków ok 25 pażdziernika )
Kajolka ( uzgodnimy termin).

Pozostaje więc jeden chłopak do pilnego znalezienia domu + osoba do przechowania chłopaka dla Sopelka.

Cały czas szukamy domu dla 2 świnek dziewczynek ( muszą iść razem!!!)

Link to comment
Share on other sites

Elurin: "Witam!
Mam do oddania młodziutkiego chomika syryjskiego - samiczkę w biało-szaro-brązowe łaty. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to mogę dołożyć do tego za 25 zł klatkę, poidełko, pokarm i trocinę. Niestety miał to być prezent, ale osoba, której go podarowałam okazała się uczulona Dowiozę do rąk własnych na terenie całej Warszawy!
Zainteresowanych proszę o kontakt na gg - 7455471.
Pozdrawiam!"


Co to, nie ma chętnych na świnki? Jeszcze nie tak dawno temu walki o nie były, a jak przychodzi co do czego to wszyscy umywają ręce? Suupeeer...
Ja moge być jako dom DT jak znajdzie się transport do Katowic i klatka (tutaj jeszcze ktoś był z moich okolic jako DT)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika'][B]sopelek[/B] , jesli bedzie taka potrzeba , to ja spokojnie moge Ci w Krakowie chłopaczka przetrzymać do weekendu, klatke na jednego swinka mam, zebys szkoły nie musiała opuszczać :eviltong: , a 25 pazdziernika do Krakowa chyba [B]zasadzkas[/B] jedzie :razz:[/quote]

Dokładnie i pytanie do zasadzkas.......nie przetrzymałabyś chłopaka dostarczonego w niedzielę, do momentu wyjazdu???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Elurin: "Witam!
Mam do oddania młodziutkiego chomika syryjskiego - samiczkę w biało-szaro-brązowe łaty. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to mogę dołożyć do tego za 25 zł klatkę, poidełko, pokarm i trocinę. Niestety miał to być prezent, ale osoba, której go podarowałam okazała się uczulona Dowiozę do rąk własnych na terenie całej Warszawy!
Zainteresowanych proszę o kontakt na gg - 7455471.
Pozdrawiam!"



Zapytam tu, bo pytam wszędzie. NIe znacie kogoś, kto mógłby spotkać się w [B]ZABRZU[/B] na wizytę przedadopcyjną?? Jest osoba chętna na jednego z moich podopiecznych ( pies, mix amstaffa) ale ja nie wysyłam "w ciemno".....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...