Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

Szukam kogoś z Warszwy kto będzie dziś koło 17 w okolicy centrum i mógłby wziąć od patch75 lampę do naświetlań dla Uciechowa i przechować ja przez parę dni i ewentualnie przywieźć mi ją do ksiegarni - jesli jest niewielka - to ja mogę po nią podjechać. Pewnie nikogo takiego nie ma???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=seagreen]Słuchajcie mam wieści od świnek u Night. Ale jesteśmy! Ja - zwłaszcza - bo moja Jadzia miała to samo. I jakoś nie zestawiłam tych faktów. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]To najpewniej są torbiele jajników. Zmniejszają sie i zwiększaja w zależności od odległości od rui, hehehe. Świnia dostała skierowanie na USG. Być może konieczka bedzie sterylka - właśnie ze względu na te torbiele. Ufff! Ale mi ulżyło! Już miałam w głowie martwą ciażę albo płyn w jamie brzusznej. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]Natomiast to łyse za uszami - to fizjologiczne. Po prostu - te akurat osoby mają takie duże łysinki za uszami[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Uff, jestem. Rozetkoosoby zdrowe, poza tymi ewentualnymi torbielami. Były osłuchane i obmacane. Śladów moczu nie ma, to pewno był silny stres.
Iwanek ma się lepiej, stawy nieco bardziej elastyczne, więc jest szansa na jakąś sprawność ruchową.
Moje za to...Bercik złapał jakiegoś pasożyta skóry, jest nasmarowany lekiem, miał też spory strup przy gruczole tłuszczowym, też od tego. Teraz siedzi w izolatce - swojej starej klatce. Wcina sianko:lol:.
Benio ma rozwalony nos, chyba pazurem Batmana. Rywanol w akcji i odstawienie od kumpla, ale dopiero po wyjeździe Iwanka. Benio i Bercik będą mieszkać w 120-ce, Boluś i Batman - w 100-ce.
Rano miałem 4 zdrowe świnki...teraz tylko 2...
Dobrze chociaż, że zęby, płuca i serca zdrowe. Brzuszki też nie wykazują niepokojących objawów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='invictus hilaritas']bajon dopisalas do DS:
Jane, kulke ? kogos jeszcze?[/quote]

Tylko Janę i Kulkę. Siebie z domem stałym dla Bloo i Edka ( w najbliższym czasie również i Pucka) i tymczasem dla dwóch prośków dodatkowo i awaryjnie, też właściwie mogę dopisać:p

Link to comment
Share on other sites

[I][quote name='Korenia']Hamaczki już są :multi: Proszę wszystkich o wybranie dla siebie modelu :cool3: Oto one.....:Numer 2 [COLOR=red]Kulka[/COLOR]: Rozmiar: 32 cm x 30 cm.....[/quote][/I]

Dopiero dziś labo Zawiszek wszedł do hamaczka i nie chce z niego wyjść... Tak mu dobrze!!! Decydował się... cały tydzień! Dopiero, za radą Bajona, włożyłam do hamaczka trochę sianka, i udało się :multi:. Zawisza zaznał luksusu - dzięki Korenia:)))):
[IMG]http://images11.fotosik.pl/97/33143d1676f8279c.jpg[/IMG]

Jeśli chodzi o DT - to jak pisała Bajon, mam góra 2 miejsca. I może, którz to wie, DT zmieni się na DS (???).
Pozdr., Kulka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...