Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uffff, 2,5 godziny czytałam zaległości :cool3:
Nie dość, że mam urlop (no to nie mogę czytać jak zwykle w pracy :oops:), to jeszcze mój samochód staruszek, w którego włożyłam tysiąca PLN w dalszym ciągu jeździ tak nie za bardzo i poruszam się autobusami, co zajmuje mnóstwo czasu. Do tego zaczęłam studia podyplomowe (Elurin, witaj w klubie :)), tylko, że one są w Krakowie. Ma to złe i dobre strony - złe, bo muszę się do tego Krakowa wlec pociągiem (strrrrasznie długo), a dobre, bo jest stały transport na trasie K-ce Kraków raz na 2 tygodnie.
To tyle w kwestii wyjaśniania mojej długiej nieobecności.
Bounty, to dla Lukierka (*) i Zygfryda (*), bardzo mi przykro, najbardziej mnie to poruszyło ze wszystkiego :(
U moich dziewczyn wszystko w porządku (odpukać). Mała Julka rośnie, jak na drożdżach, zdrowa, reszta też.
No to nara, idę czytać na makabrę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='seledynek']To co Neigh może te rozetki do Elkisz pojadą? Czy może ktoś inny jest pierwszy na liście do wzięcia ich?[/quote]


Ale Elkisz chce WYŁĄCZNIE świnki długowłose. Przynajmniej tak twierdziła w mailach do mnie....

Druga sprawa ........rozetka ma skierowanie na usg.......+ lecznie potem. Osoba, która zdecyduje się je wziąć, musi zdawać sobie z tego sprawę i zobowiązać się do leczenia świnki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sopelek']Ok, jutro najwczesniej moge byc na necie o 17 i to na chwilke, pozniej wieczor. Ale na 100 % wezme świnke facecika :) na 100, na bank, na pewno :)[/quote]


Sporo na bank, na 100 procent i na pewno........to ja nie widzę przeciwskazań.
Jutro obdzwonię chętnych.........poustalam, bo z tego wnioske, że chłopaki wszyscy trzej zarezerwowani.

Pozostaje kwestia dziewczynek, które trzeba wziąć
a. razem
b. leczyć starszą....

Link to comment
Share on other sites

o! cześć Matko Polko! I jak tam świnie? słuchajcie - mysle ze skarpeta gryzoniowa musi pomóc w tym usg - jak uważacie? ja juz robie pewne rzeczy, które zasilą bazarek. chyba dobrze byloby zrobic to usg skoro mamy namiary i wiedziec czy operacja jest konieczna
witaj bebebe! super ze wróciłas do nas?:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...