Jump to content
Dogomania

Magdarynka

Members
 • Posts

  1689
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Magdarynka

 1. Widzę, że moje wpłaty na Boryska nie są rozliczane ani w tym wątku ani w wątku Szczebrzeszyniaków. Moja ostatnia wpłata rozliczona w tym wątku jest z 30 kwietnia, a w wątku Szczebrzeszyniaków znalazłam rozliczoną tylko 1 moją wpłatę - w listopadzie, a mamy połowę sierpnia. Wiem, że Borysek mieszka u guccio, jednak nikt nie podesłał mi innego numeru konta, więc moje wpłaty lecą 30-tego każdego miesiąca na konto lecznicy z Boryskowym tytułem wpłaty. Rozumiem, że moje wpłaty niewiele wnoszą, a ponieważ nie chcę się znaleźć w wątku czarnych kwiatków deklarowiczów, że zobowiązałam się a nie płacę nie uprzedzając, to moja wpłata z 30 lipca była moją ostatnią wpłatą. Poza tym najprawdopodobniej całkiem zniknę z dogomanii, bo nie mam ochoty na walkę z wiatrakami i minusowaniem moich postów nawet po prawie roku, bo ośmieliłam się mieć własne zdanie, którego i tak nikt nie szanuje. Nie piszę teraz o Szczebrzeszyniakach a o całkiem innej sprawie. Trzymam kciuki za Szczebrzeszyniaki.
 2. "Mój ci on" i sama go będę wyróżniać :) Drugie ogłoszenie już też wyróżnione i prośba o dodanie linku tego drugiego ogłoszenia do kociego wątku, to łatwiej będzie znaleźć.
 3. Doszło! Dzięki :) Chyba rzucali tą paczką, bo ziemia wysypana z doniczek i wszystko osobno - kwiatki, doniczki i ziemia. Paczka powinna być w poziomie, a kurier wręczył mi ją w pionie. Najważniejsze, że kwiatki całe! :) Mam pytanie, co można razem wsadzić a co osobno? Nie chcę wsadzić do 1 skrzynki dwóch roślinek, które się nie lubią :)
 4. To nieduże. Ok, niech będą oba, bo już się pewnie zżyły ze sobą i nie będziemy ich rozdzielać, więc niech będzie adopcja w dwupaku ;) To wyślij jak umiesz :) Numer konta i kwotę do zapłaty poproszę :) I oba w KT.
 5. Poproszę 61 w KT, numer konta i kwotę do zapłaty. Można paczkomatem?
 6. No pewnie :) A może zróbmy licytację, bo może jeszcze ktoś chciałby się przyłączyć do zabawy :) Cena wywoławcza 30 zł, kto da najwięcej wygrywa, bo przecież trzeba uzbierać jak najwięcej dla Laluni :)
 7. Firanki doszły! Dziękuję pięknie :) Będę miała z nich świetną moskitierę do drzwi balkonowych :) Czy moja wpłata doszła?
 8. Wszystko zaznaczone z wyjątkiem kocimiętki :) I drugą żurawkę poproszę tę: e/ jasny brąz
 9. Dopisz :) Mój chyba trochę podobny, też ma okrągłą buzię :) Z resztą on jest cały okrągły :D
 10. Ale przystojniak! A ja uwielbiam czarne koty :) Oczywiście w poprzednim moim poście jest błąd - nie do 30 maja, a od 30 maja powinno być.
 11. Tak, aktualne. W takim razie z ostrogowca rezygnuję, bo za wielki, resztę poproszę i jeszcze 24.f – 2 szt. Reasumując: 19 d. marcinki miniaturka, 25. trzykrotka ogrodowa niebieska, 31. chryzantema, 59 c. rozchodnik okazały. omieg rozwar lawenda Wszystko po 1 sztuce. i jeszcze 2 żurawki [24.f – 2 szt.] Edit: to jeszcze kocimiętkę też i dość, koniec, więcej nic nie kupię, bo będę musiała zaraz drugi balkon kupić! ;)
 12. Pisząc Borys mam na myśli kocią bidę bez zdjęcia, z drugiego postu sue: "Borys od 30.04.2020 do (ma wkrótce wrócić) FIV+, FELV+ Trafił do lecznicy po krótkim pobycie w DT, bo miał bolesne łapki z których zlizywał sobie sierść, aż robiły się rany, być może jakiś uraz/ropień na tych łapkach. Do tego katar. płeć: kocurek wiek: ok 7 lat w lecznicy od: 30.04.2020 inne: Opiekun wirtualny: Aktualne bazarki: Ogłoszenia:" Być może to ten sam kot, o którym piszesz, ale nie wiem, nie znam aż tak Waszych podopiecznych :( OK, do 30 maja i każdego 30-tego dnia miesiąca będą przelewy na tego kitka i zmienię tytuł przelewu, no problem :)
 13. Masz rację! :D Sześć razy sześć daje trzydzieści sześć :P
 14. OK, dzięki za propozycje :) omieg, rozwar, ostrogowiec i lawenda. Reszta trująca dla kotów :( Wysiewam im owies od wczesnej wiosny do późnej jesieni, ale ponieważ często siedzą na balkonie, to boję się kupić coś co nie jest trujące, bo gdyby któreś futro coś takiego skubnęło i się zatruło... Lepiej nie ryzykować. OK, jak wysokie są te roślinki? Najchętniej to takie 30 cm bym chciała.
 15. Szkoda, że wrócił na działki, z drugiej strony szkoda, że siedział w klatce tyle czasu i faktycznie teraz, gdy jest ciepło to działka chyba lepsza niż klatka w lecznicy. Wyróżniłam ogłoszenie na kolejny miesiąc, może faktycznie uda się wreszcie znaleźć mu dom. Oby! A co z tym kichaniem? Przeszło? Na razie zawieszam deklaracje, chyba że Borys potrzebuje wsparcia, bo już żadnego innego futrzaka nie widzę do wirtualnej adopcji, a niestety tylko taką adopcję mogę zaoferować, bo mam już komplet 3 futer i więcej się u mnie nie zmieści :)
 16. No dobrze. Ponieważ zostałam wywołana do tablicy ;) to poproszę: 19 d. marcinki miniaturka, 25. trzykrotka ogrodowa niebieska, 31. chryzantema, 59 c. rozchodnik okazały. Wszystko po 1 sztuce. Jeśli jeszcze coś mi polecisz małego, na balkon i bezpiecznego dla kotów to chętnie. Balkon na zachód, więc słońce po południu. Tak wyglądał mój "ogródek" rok temu. Skrzynka ma długość 40 cm, więc szału nie ma, bo balkon mam długi, ale wąski.
×
×
 • Create New...