Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

A to przepraszam, Neigh, źle zrozumiałem. Gdybym był typowym facetem, to bym powiedział, że mętnie mówiłaś, bo byłaś zdenerwowana na tego oszołoma z Bródna, ale nie jestem, to nie powiem.;)
Aha, to ma być dżungarski chomik...I jestem po rozmowie z TZ-ą - ma być z W-wy. Chyba skończy się sklepem, dziecko jest niecierpliwe.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elurin']A to przepraszam, Neigh, źle zrozumiałem. Gdybym był typowym facetem, to bym powiedział, że mętnie mówiłaś, bo byłaś zdenerwowana na tego oszołoma z Bródna, ale nie jestem, to nie powiem.;)[/quote]

Nie byłam zdenerwowana, byłam delikatnie mówiąć WŚCIEKŁA......
Najbardziej bidny ten mały......taki kawał go ciągnęłam do nowego domku.....a wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Dobrze, że nie jesteś typowym facetem, takiego mam własnego i starczy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Elurin: "Witam!
Mam do oddania młodziutkiego chomika syryjskiego - samiczkę w biało-szaro-brązowe łaty. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to mogę dołożyć do tego za 25 zł klatkę, poidełko, pokarm i trocinę. Niestety miał to być prezent, ale osoba, której go podarowałam okazała się uczulona Dowiozę do rąk własnych na terenie całej Warszawy!
Zainteresowanych proszę o kontakt na gg - 7455471.
Pozdrawiam!"


Co to, nie ma chętnych na świnki? Jeszcze nie tak dawno temu walki o nie były, a jak przychodzi co do czego to wszyscy umywają ręce? Suupeeer...
Ja moge być jako dom DT jak znajdzie się transport do Katowic i klatka (tutaj jeszcze ktoś był z moich okolic jako DT)...[/quote]
Ja pisalam kilka razy,ze chetnie wezme na DS 1-2 swinki morskie i to nie musza byc dwie dlugowlose-ale nie lubie takich sytuacji,ze ktos ma pierszenstwo,bo jest z Warszawy i pomimo,ze ma juz sporo swinek u siebie,to jeszcze bierze nastepne a nie daje szansy innym,ktorzy maja miejsce i checi zaopiekowania sie taka swinka. Po prostu nie lubie " sie bic".

Link to comment
Share on other sites

Następna aukcja, dość wariacka: [URL]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=257677888[/URL]
Mamy kogoś w Gorzowie Wlkp.?

Elkisz, Ty chyba nie rozumiesz sytuacji, świnki z W-wy i okolic trafiają do DT w W-wie, bo muszą w końcu gdzieś poczekać na DS. To prośki z ogłoszeń i nie mogą czekać na transport w domu dotychczasowym. Jeśli oferujesz DS, to świetnie. Musimy tylko wykonać wizytę przedadopcyjną. W privie pisałaś, że mieszkasz w Trójmieście - mamy pod Gdynią znajomych, którzy mogliby Cię odwiedzić i sprawdzić przyszły domek. Wtedy będziemy mogli porozmawiać o adopcji.
To nie żadna złośliwość czy "układ warszawski", tylko konieczność. Sprawdź na wątku, świneczki np. z Krakowa miały DT w Krakowie i okolicach.

Link to comment
Share on other sites

na forum szczurzym pyta ktoś o fotki świń, dajcie, to powklejam, ktoś się znajdzie, jakiekolwiek tymczasy mi dajcie
Do Krakowa jadę za tydzień w czwartek, wieczorem jakoś. Świnkę można też odebrać w piątek rano. W weekend posprawdzam, o której jadę (jeszcze nie wiem, jak moje sprawy).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']Ayia - jakiego Ty transportu szukasz - bo juz nie trafiam?[/quote]

szukam Poznań- Łódź...

ktos kiedys wkleil transport z miau ale niestety nie wyszlo nam bo bylo dosc juz pozno i mnie ani Bajon nie bylo juz na dogo niestety wtedy :shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Zasadzkas[/B] to skoro masz alergię, to się umówimy jakoś tak w ostatniej chwili......'
Przezyję jakoś tych tymczasowiczów:-)Najazd kurde trzody chlewnej normalnie.

Słuchajcie prosiaki dziewczynki miały robioną profesjonalną sesję zdjęciową wczoraj. ( plenery, fotograf zawodowy - te sprawy) ale musicie chwilkę cierpliwie poczekać........zdjęcia w obróbce:-)Mnie trza wyciąć.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za zrozumienie. Też jest tak, że ja naprawdę daleko dojeżdżam do tej warszawki i wożenie tych świń nie jest potrzebne.
Acha, czy te świnki są rozlokowane? czy mam sprawdzić ostatni z "moich" domków?

Elurin, jakbyś brał tego chomika z Poznania, to ja bym się podczepiła i też jednego wzięła (mam dom).

P.S. Nie ma wątku więc Wam się "pochwalę" (ciotka Pucka już wie): znalazłam dziś kota na wieczornym spacerze. Właściwie to moja suka. Miauczał z krzaków, właściwie z ogródka. Wyciągnęłam go stamtąd. Kotek jest mały, max 2 miesiące, a pcheł ma milion pięćset normalnie, aż czarny brzuszek się roi. Niosłam go za pazuchą, więc teraz jestem w fazie paranoi, że po mnie wszędzie łażą. Pobiegłam do wetki po coś na pchły i dla suki, żeby nie dostała prezentu. Kota zapryskałam i zamknęłam w łazience, w transporterku przykrytym kocem, żeby mi sie to dziadostwo po mieszkaniu nie rozeszło. Jakby szczury złapały czy my. Na szczęście kotek jest rudy i jutro jedzie do nowego domu do Warszawki, pchły, mam nadzieje - nieżywe, zostają u nas :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zasadzkas']Dzięki za zrozumienie. Też jest tak, że ja naprawdę daleko dojeżdżam do tej warszawki i wożenie tych świń nie jest potrzebne.
Acha, czy te świnki są rozlokowane? czy mam sprawdzić ostatni z "moich" domków?

Elurin, jakbyś brał tego chomika z Poznania, to ja bym się podczepiła i też jednego wzięła (mam dom).

P.S. Nie ma wątku więc Wam się "pochwalę" (ciotka Pucka już wie): znalazłam dziś kota na wieczornym spacerze. Właściwie to moja suka. Miauczał z krzaków, właściwie z ogródka. Wyciągnęłam go stamtąd. Kotek jest mały, max 2 miesiące, a pcheł ma milion pięćset normalnie, aż czarny brzuszek się roi. Niosłam go za pazuchą, więc teraz jestem w fazie paranoi, że po mnie wszędzie łażą. Pobiegłam do wetki po coś na pchły i dla suki, żeby nie dostała prezentu. Kota zapryskałam i zamknęłam w łazience, w transporterku przykrytym kocem, żeby mi sie to dziadostwo po mieszkaniu nie rozeszło. Jakby szczury złapały czy my. Na szczęście kotek jest rudy i jutro jedzie do nowego domu do Warszawki, pchły, mam nadzieje - nieżywe, zostają u nas :roll:[/quote]

Ja znalazłam kotkę dwa dni temu............ale nikt jej nie chce:( no przynajmniej na razie. Wkleję Wam zdjęcia, jak już je bedę miała.......razem ze świnkami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh']
Zapytam tu, bo pytam wszędzie. NIe znacie kogoś, kto mógłby spotkać się w [B]ZABRZU[/B] na wizytę przedadopcyjną?? Jest osoba chętna na jednego z moich podopiecznych ( pies, mix amstaffa) ale ja nie wysyłam "w ciemno".....[/quote]
Powiem tak: do Zabrza mam jakieś 40 km, co przy moim awaryjnym samochodzie jest ostatnio dość sporą barierą :(
Ale jeśli nikogo nie znajdziesz, a mój samochód będzie na jakim-takim chodzie, to załatwię tę sprawę (oczywiście po wcześniejszym instruktażu, bo nigdy takiej rozmowy nie przeprowadzałam) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bebebe1']Powiem tak: do Zabrza mam jakieś 40 km, co przy moim awaryjnym samochodzie jest ostatnio dość sporą barierą :(
Ale jeśli nikogo nie znajdziesz, a mój samochód będzie na jakim-takim chodzie, to załatwię tę sprawę (oczywiście po wcześniejszym instruktażu, bo nigdy takiej rozmowy nie przeprowadzałam) :)[/quote]

Wielgachne dzięki..........teraz ( no może nie w sensie dosłownym) pozostaje mi się skontaktować z potencjalną chętną na psa.........

Link to comment
Share on other sites

No to ja już nie wiem...........Elurin mówił, że chce, żeby do seledynka pojechały nowe świnie ( te z najbliższej soboty)

Jak chcecie - mogę zawieźć dwóch chłopaków do seledynka - jednego bezdomnego i jednego, którego zasadzkas będzie musiała w takim razie jakoś od seledynka odebrać.

Decydujcie, ja sie dopasuję.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...