Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

Zdecydowanie jestem za usg ZANIM gdziekolwiek pojadą. Jutro zadzwonię i sie umówię .
Nowy dom ma prawo wiedzieć, co tak naprawdę śwince dolega.

Najważniejszą sprawą jest zatem wyprawienie chłopców do nowego domu. Będę miała po prostu luźniej:-)

Biorąc kogokolwiek na tymczas trzeba się liczyć, że sytuacja może się skomplikować, zwierzak zachorować itp. Ja się liczyłam.

Co nie zmienia postaci rzeczy, że chętnych na samiczki można pytać......sprawa usg i poszukiwania domu moze iść dwutorowo.


A się pochwalę. Jeden z trójki siedzi i mi się przygląda badawczo jak przynoszę jedzenie. Nie zwiewa do domku - a ładny nowiutki kupiłam. Gapi sie z miną.......no tak marchewa, a gdzie ogórek???? Sie nie starasz kobieto.........szoruj no kochaniutka po ogóra......ale już!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ta obrobiłaś.............kota se znalazłaś:-).

Ale jutro przyjezdza do mnie znajoma, co się amatorsko para fotografią, ale zdjęcia robi.........jeeeeeeeeeeny super. Trusta przyjezdza obfotografować....ale zrobi od razu świniaki i kota tyż.

Za to poprasowałam:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']oooo gratulacje! ja nic nieprasuje. tz sam se koszule prasuje. a gdzie bedziesz jechala na usg? na jaka ulicę znaczy?[/quote]

Na Powstańców.........mam najbliżej. Ale ponieważ mam jeszcze coś tam do załatwienia na Bemowie, to chcę zgrać....tzn......może biopsję będę musiała zrobić.

Link to comment
Share on other sites

nie przeczytałam jeszcze do końca całego wątku(tzn nowych stron) ale na świniaczka się deklaruję.to się jakoś z Neigh umówie(wyśle na pw telefon itp),oczywiście jeśli ciągle wolny ;-)
___
już doczytałam.nie ma problemu,3 świń może przybywać :cool3: oczywiście po spotkaniu przedadopcyjnym.ale to już chyba z Neigh będzie?

Link to comment
Share on other sites

No to podsumowująco:
Elkisz - świnki jadą tam, gdzie najwygodniej i najszybciej mogą - po sprawdzeniu domku. To jedyna zasada pierwszeństwa.
Neigh - dzwoniłaś na Bródno czy do chłopaka z mojej strony Wisły? Ja z tym drugim wczoraj rozmawiałem...
BTW, gratuluję nowego lokatora. Kocham koty, ale dopóki siedzę z rodzicami...nie da rady. Zresztą TZ-a ma 3 kociczki, wystarczy.
Kajolko - to dogadaj się z Neigh, mieszkasz w W-wie? Jakoś nie załapałem, czy pisałaś...
Piękne maluchy. Grzesio to chyba crested...A świnki rosną tak do ok. roku. Mogą być spore, Neris ma Ruperta, prosiaka o długości ponad 30 cm...

Co z rozetką Paluszanką? Kto weźmie? Ja mogę służyć transportem poza wtorkiem, czwartkiem i piątkiem. No i ile trwa kwarantanna?

Aha, dziewczyny, w Oazie jest piękny kocurek, ok 1-1,5 miesięczny, na oko mieszanka maine coona i norwega. Kudłate miauczące cudo! Może znacie kogoś...?

Link to comment
Share on other sites

Zrób mu kwarantannę na czas przyzwyczajania się do nowego lokum i ludzi. Chyba jakby coś mu było, to już by wylazło u Neigh.
A to Twoje świnki to maluszki. Laboświnek może je sobie podporządkować, a że życie w labo nie jest lekkie, to może stosować brutalne metody...
Ja nie straszę ani nie zniechęcam, ja tylko "snuję wizje":evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

moje mają 80.ale kupuje 100,no bo jak się pojawi 3 towarzysz,to trzeba powiększyć ;-) chyba że lepiej 120?bo ja się kierowałam tym,co w 1 poście.
gdzieś tu był link do 100 za 79 zł.
"Dla jednej świnki wystarczająco dobra jest klatka [COLOR=black]60 cm[/COLOR][COLOR=black] długości, dla dwóch 80-ka, dla trzech 100-ka, dla czterech 120-ka."
o tym dokładniej :lol:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...