Jump to content
Dogomania

Bercik i Rudzik znowu razem... za Tęczowym Mostem...


Mortes

Recommended Posts

Zarazek jakiś mnie zbombardował ;( nie miałam siły stukać w klawisze.

Z Rudzikiem bardzo źle wyniki coraz gorsze, już nie ma nadziei na polepszenie. Od dwóch dni jest tylko na kroplówkach nie chce w ogóle jeść :-(

Jesteśmy przygotowani do pożegnania Rudzika.

Bardzo wszystkim dziękuję w ich imieniu że mogły w ciszy, cieple i spokoju przeżyć dany im czas, kochane szkraby.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Strasznie, strasznie mi przykro, że Rudzik być może przegrywa tą nierówna walkę, dobrze że nie odchodzi sam w zimnym schroniskowym boksie. Rudziku do końca jesteśmy z Tobą...

[IMG]http://s22.postimg.org/47w18fatt/rruuudzzzziiiikkkkkkkkkk.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcie jest z przed 3 dni jak jeszcze miał chęć coś zjeść... ciężkie to są chwile chociaż wiadomo że tak to się zazwyczaj kończy przy staruszkach, ale WARTO POMAGAĆ właśnie im ODEJŚĆ GODNIE. Najpiękniejsze jest to że nie będą już nigdy anonimowi!!!

W tygodniu mam dostać ostatnią fakturę z leczenia to oczywiście wstawię do rozliczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes'][CENTER]Strasznie, strasznie mi przykro, że Rudzik być może przegrywa tą nierówna walkę, [B]dobrze że nie odchodzi sam w zimnym schroniskowym boksie[/B]. Rudziku do końca jesteśmy z Tobą...

[/CENTER]
[/QUOTE][CENTER]
[/CENTER]

[quote name='Hałabajówka']Zdjęcie jest z przed 3 dni jak jeszcze miał chęć coś zjeść... ciężkie to są chwile chociaż wiadomo że tak to się zazwyczaj kończy przy staruszkach, [B]ale WARTO POMAGAĆ właśnie im ODEJŚĆ GODNIE. Najpiękniejsze jest to że nie będą już nigdy anonimowi!!![/B]
[/QUOTE]

[quote name='Gosia121']Biedny Rudzik.Trzymam mimo wszystko za niego bardzo kciuki.
[B]Najważniejsze że nie będzie sam tylko cały czas jest wśród kochających ludzi[/B].[/QUOTE]

Nic dodać, nic ująć.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3][FONT=arial black][COLOR=#696969]Rudzik wczoraj dołączył do Bercika niestety, ale pocieszające jest to że znowu są razem... Ostatnie dwa dni nie jadł nie chciał wstawać...nie walczył już :-(
[/COLOR]
[COLOR=#008000]Kochani dziękuję w ich imieniu za pomoc i kciuki i dobre słowo :Rose:[/COLOR]

[SIZE=2][U][B]Norkowa[/B][/U] wpłata oczywiście doszła, jutro albo w piątek dostanę fakturę za ostatnie leczenie Rudzika, wszystko rozliczę mam nadzieję że wystarczy na zapłatę to co mamy na plusie.
[U]
Mortes[/U] bardzo Ci dziękuję za założenie wątku na dziadeczków, dzięki Twojemu dobremu sercu było o wiele łatwiej z zapleczem finansowym walczyć o chłopaków. Bardzo proszę o zmianę tytułu wątku. [/SIZE][/FONT][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolanta08']Rudziku
[*] odszedłeś do Bercika
[*] ...teraz wasza przyjaźń trwa na wieki
Te staruszki odeszły cichutko tak, jak cicho się pojawiły ... żal tylko ,że na tak krótko

[I]"(...) Umiera się nie dlatego,by przestać żyć,lecz po to,by żyć inaczej.(...)"
Paulo Coelho
[/I][/QUOTE]

[*] :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=GHi2Jw-YcFLQlM&tbnid=y4cY2YTBcpgkBM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.parszywka.pl%2Fznicz%2F&ei=cGYGU-ysIuXJ0AXqq4C4AQ&bvm=bv.61725948,d.bGE&psig=AFQjCNF25hxP3qQv4-tab2V1_AApyxDgMA&ust=1393014755756571"][IMG]http://www.parszywka.pl/images/znicz1.gif[/IMG][/URL]

Przyjaciele znów razem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...