Jump to content
Dogomania

Nemi-ON mix MA DOM :D!! zostało jeszcze 70 zł długu :(


Hope2

Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bela51']Cudna dziewczynka ! A wdzianko super ! I chyba spelnia swoją role, bo dziewczynka stoi na łapkach:lol:
Edit : Na pierwszej stronie widziałam cene za szelki ( czy to wlasnie te ? ) i mnie zamurowało ...[/QUOTE]
Dokładnie te-specjalne do rehabilitacji...fakturę wklejałam...muszę w rozliczeniowym chyba zacząć wpisywać nr postów z fakturami, bo sie pogubię jak nic...

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam z zaciśniętymi kciukami za rehabilitację Nemi :thumbs:
Widziałam, że fakturka za rezonans została w całości wystawiona na Fundację
Może więc SKARPETA zamówi dla Nemi karmę ?
No chyba, że macie jeszcze jakieś fakturki od weta, które możemy opłacić :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Zaglądam z zaciśniętymi kciukami za rehabilitację Nemi :thumbs:
Widziałam, że fakturka za rezonans została w całości wystawiona na Fundację
Może więc SKARPETA zamówi dla Nemi karmę ?
No chyba, że macie jeszcze jakieś fakturki od weta, które możemy opłacić :razz:[/QUOTE]
macie, macie-ino jakiś problem jest z wysłaniem...nawet w tej sprawie napisałam dłuuugie pw, święcie przekonana,że do Ciebie-ale coś pokreciłam i wysłałam...nie wiem do kogo:oops:
Tak czy inaczej-oryginał został juz chyba wysłany, skan spróbuję wysłać może ja-ale muszę do stacjonarki usiąść jutro w dzień,żeby małolata nie budzić po nocach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']macie, macie-ino jakiś problem jest z wysłaniem...nawet w tej sprawie napisałam dłuuugie pw, święcie przekonana,że do Ciebie-ale coś pokreciłam i wysłałam...nie wiem do kogo:oops:
Tak czy inaczej-oryginał został juz chyba wysłany, skan spróbuję wysłać może ja-ale muszę do stacjonarki usiąść jutro w dzień,żeby małolata nie budzić po nocach[/QUOTE]

Jeśli oryginał jest w drodze, to skan nie będzie potrzebny :)
Pewnie wysłałaś PW do Donki, a ja jestem DONnka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']No...to juz chyba z każdej strony zaprezentowałam wdzianko :evil_lol:
[IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1520759_211257482393070_1345093219_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

to jest naprawdę SUPER !!!!
odciąży kręgosłup :):):) teraz ćwiczenia będą szły o wiele łatwiej :)

Link to comment
Share on other sites

z fb przeklejam
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]U Nemi rehabilitacja trwa zauważalne są też postępy - z dnia na dzień jej sprawność fizyczna się polepsza. Niestety pojawił się problem bytowy. Pilnie szukamy domu tymczasowego lub stałego . Powodem tej decyzji jest to,że Nemi przebywa w tej chwili w fundacji w małym boksie w towarzystwie dużej ilości kociaków. Im bardziej odzyskuje sprawność tym bardziej widać,że trochę ją to otoczenie przytłacza,jest zestresowana i ma za mało bodź[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ców,żeby się ruszać.W domu miałaby zawsze więcej przestrzeni,więcej czasu,który można byłoby tylko jej poświęcić to spowodowałoby szansę na szybszy powrót do sprawności. Rehabilitacja jest bardzo prosta,spacery na szelkach i wykonywanie masażu,kilku bardzo prostych chwytów.Oczywiście musi być to dom świadomy,taki który będzie z nią pracował i będzie otwarty na kontakt z nami.Nemi może już nigdy nie będzie mogła się zbytnio forsować,skakać i szybko biegać,ale ma bardzo duże szanse ,żeby przy pomocy ludzi,którzy będą jej towarzyszyć wrócić do pełnej sprawności i być szczęśliwym psiakiem:) Dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc w znalezieniu takiego domu. Nemi to niezwykły pies .[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...