Jump to content
Dogomania

Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)


Ellig

Recommended Posts

[quote name='Ellig']Dorota, cudne fotki i moja ulubina seria z promieniami slonca, bardzo Ci dziekuję moja droga :)[/QUOTE]

Akurat wczoraj było sloneczko i dobra godzina, bo padało tak jak potrzeba, aby taki efekt uzyskać. Godzinę później już nie dałoby się.

[quote name='Gusiaczek']Emi Ślicznoto :loveu:

Dorotko, przepiękna sesja :)[/QUOTE]

Przepiękna dziewczynka :)

[quote name='Aśka Belkowska']To jest po prostu rewelacja, jaka gracja!!! Ogromnie wdzięczna sunia. :lol:[/QUOTE]

Tak ona ma szalenie dużo wdzięku. Nie zdążyłam włączyć filmiku, ale ona jest jak kot. Ania stała - a Emi wskoczyła na Anie jak kot doslownie. Ja nie mogła usiąść bo Emi natychmiast przychodziła dawać buziaki. Jest kapitalna.

Link to comment
Share on other sites

Emi jest bardzo towarzyską sunią:-) Od 2 dni ma nową koleżankę w DT, a takie mamy wiadomości od nich:-)


Wczoraj:
[I][B]Trwa okupacja łóżka - wszystkie cztery futrzaki. Ja to mam przechlapane:-) Suche zjedzone, odgłosy w trakcie ich jedzenia to efekty specjalne do horroru "Chrupki atakują". I jak tu iść spać?
[/B][/I]

Dzisiaj:
[I][B]No to mamy trójkącik. Dwie dziewczyny i Kubuś. Buziaki, lizanie, fikołki, przytulanie. Ale są dyskretne, bo jak sięgam po aparat, to się rozchodzą. Wydaje mi się, że one przewyższają mnie inteligencją.
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']b-b, mysle ,ze pisalas ,ale dla nas to jest zawsze bardzo mile, kiedy tu zagladasz :)[/QUOTE]

Pewnie, że tak:-) A do tego uwielbiamy jak nasze psiaki są chwalone:-) Jak mi ktoś kiedyś napisał "oczekujecie pochwał na swoich wątkach" No tak, zdecydowanie:-) Oczekujemy pochwał i zachwytów nad naszymi podopiecznymi, bo jesteśmy z nich dumne i chcialybyśmy całemu światu pokazywać jak się zmieniają;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Pewnie, że tak:-) A do tego uwielbiamy jak nasze psiaki są chwalone:-) Jak mi ktoś kiedyś napisał "[B]oczekujecie pochwał na swoich wątkach"[/B] No tak, zdecydowanie:-) Oczekujemy pochwał i zachwytów nad naszymi podopiecznymi, bo jesteśmy z nich dumne i chcialybyśmy całemu światu pokazywać jak się zmieniają;-)[/QUOTE]

zatem nie zwlekam i chwalę :)
i dziękuję, że kolejny Ogonek pod Waszymi Skrzydłami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Pewnie, że tak:-) A do tego uwielbiamy jak nasze psiaki są chwalone:-) Jak mi ktoś kiedyś napisał "oczekujecie pochwał na swoich wątkach" No tak, zdecydowanie:-) Oczekujemy pochwał i zachwytów nad naszymi podopiecznymi, bo jesteśmy z nich dumne i chcialybyśmy całemu światu pokazywać jak się zmieniają;-)[/QUOTE]
Macie najcudniejsze podopieczne :loveu:, które pod Waszą opieką jeszcze cudnieją! :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Moje kochane, najważniejsze są zawsze one - te bidusie, które po krótkiej chwili szoku, zaczynają rozkwitać, cieszyć się życiem:-)
Emi akurat nie była zastraszona. Duża w tym zasługa super opiekunek z krotoszyńskiego schroniska:-)

Pojutrze Emi jedzie na sterylkę. Już się denerwuję bo to taki maluszek jest.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Podmcent']Dobry wieczór, jeszcze mnie nie znacie, ale podczytywałam ten wątek wcześniej i chciałabym pomóc Emi choć trochę finansowo. Właśnie dla Niej ponownie założyłam konto na dogo - czy mogę prosić o nr konta na pw, żebym mogła coś przesłać?[/QUOTE]

Dobry Wieczór:-) Bardzo nam miło, że jesteś na wątku Emi, zapraszamy do częstszego pisania nie tylko podczytywania:-)
Jesteśmy bardzo wdzięczne za chęć pomocy, ale muszę szczerze napisać, że Emi ma narazie na swoim koncie fundusze i może się okazać, że po sterylce znajdzie szybko domek i pozostanie jej jakiś plusik. Oczywiście zostanie ona przeznaczona na kolejne psie nieszczęście, ktre weźmiemy pod opiekę:-) Narazie Emitka podzieliła się swoimi funduszami z nową koleżanką z DT - Zulą:-) Może się zdarzyć, że zrobi to ponownie, jeśli nie uda nam sie szybko zrobić jakiegoś bazarku na Zulę.
Jeśli Ci to nie przeszkadza, z przyjemnością podam numer konta na PW:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Dobry Wieczór:-) Bardzo nam miło, że jesteś na wątku Emi, zapraszamy do częstszego pisania nie tylko podczytywania:-)
Jesteśmy bardzo wdzięczne za chęć pomocy, ale muszę szczerze napisać, że Emi ma narazie na swoim koncie fundusze i może się okazać, że po sterylce znajdzie szybko domek i pozostanie jej jakiś plusik. Oczywiście zostanie ona przeznaczona na kolejne psie nieszczęście, ktre weźmiemy pod opiekę:-) Narazie Emitka podzieliła się swoimi funduszami z nową koleżanką z DT - Zulą:-) Może się zdarzyć, że zrobi to ponownie, jeśli nie uda nam sie szybko zrobić jakiegoś bazarku na Zulę.
Jeśli Ci to nie przeszkadza, z przyjemnością podam numer konta na PW:-)[/QUOTE]

Prawde mówiac - najpierw bym chciała przesłać pieniądze na leczenie Emi - żeby oczko bez rzęs było całkiem w porządku - tak trochę się w Niej zakochałam; jesli u Emi bedzie wszystko ok to wówczas można rozdysoponować na Zulę (to ta jamiczkopodobna bieda?); w każdym razie poproszę o numer konta

Jeżeli chcecie uwiarygodnienia mojej osoby - to proszę odpytać Bonsai o kobietę, która ma dwie suczki, mieszka na Bonsai osiedlu i czasem się spotykamy na spacerach bo Jej psiaki i moje suczki się zwyczajnie lubią :)

Edited by Podmcent
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Podmcent']Dobry wieczór, jeszcze mnie nie znacie, ale podczytywałam ten wątek wcześniej i chciałabym pomóc Emi choć trochę finansowo. Właśnie dla Niej ponownie założyłam konto na dogo - czy mogę prosić o nr konta na pw, żebym mogła coś przesłać?[/QUOTE]

Serdecznie witamy, jest nam bardzo miło,że mozemy Cię goscic u Emi i ,ze "skradła" Twoję serce, bardzo serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...