Jump to content
Dogomania

Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)


Ellig

Recommended Posts

Dzisiaj wieczorem wizyta przedadopcyjna w kolejnym domku dla Emi, rozmowa i ankieta wypadly bardzo dobrze,jezeli tak samo bedzie z wizytą, to jutro Panstwo z Grodziska Maz. Przyjadą ze swoja sunią do Emi.
Bardzo dziękuję Dorocie W., ze zgodzila sie dzisiaj przed wyjazdem zrobic tę wizytę.
Trzymamy kciuki!:)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie... kciuki bardzo wskazane. Wszystko zależy od tego, czy Emi dogada sie a równie mała sunią, która przyjedzie z Państwem:-)

Jako ciekawostkę napiszę, że Elunia znowu czarami jakimiś wynalazła Panią do przeprowadzenia wizyty pa i słowo do słowa okazało się, że Pani zna ten domek, bo spotyka się z Pania Ewą na spacerach z pieskami:-) Jej spotkanie w domu u Państwa tylko potwierdziły absolutnie pozytywne zdanie na temat domku. Jutro o 12-tej spotykamy się u Emi...

Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy za trzymanie kciuków :)

Emi jest w drodze do swojego domku u państwa Ewy i Jacka oraz suni Klary.:loveu:

Spotkanie wypadlo bardzo dobrze, sunie sie polubiły , a Emi polubila tez Panstwa.

Wiecej wiadomosci i zdjecia wieczorem albo jutro.

[IMG]http://images55.fotosik.pl/250/86a7bb03f6ffb3fc.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ja dodam tylko, że Państwo i sunia Klara bardzo nam się spodobali. Sunie zgodnie biegały po ogródku. Emi od razu chciała wskakiwać Panu Jackowi na kolana, a Pan szeptal jej do uszka, że będą razem oglądali telewizję:-) Pani Ewa podsumowała, że znowu będzie to sunia Pana, a nie jej, ale sądzę, że pokocha również Panią Ewę, bo to bardzo ciepła i wrażliwa osoba:-)
Sunia Klara okazała się super sympatyczną sunieczką. Jestem bardzo szczęśliwa, że Emi trafiła do tej właśnie Rodziny. Mamy obiecane zdjęcia z nowego domku:-) Ja mam troszkę zdjęć, ale znowu ćwiara nie zauważyłam, że przestwaił się aparat i większość wyszla nieostro:-( Ja stanowczo za bardzo emocjonalnie podchodzę do adopcji i wtedy dzieją się różne rzeczy.
Musze poskarżyć sama na siebie, że byłam tak zaaferowana poznaniem się suniek, że nie zauważyłam Pikusia podchodzącego do mnie z tyłu i stanęłam bidusiowi na łapkę. Do tego totalnie nie załapałam, że to zrobiłam i po 2-3 sekundach dopiero dotarło do mnie jego miauczenie:-( Bardzo go przepraszałam, wzięłam na ręce, obejrzalam łapkę, wytuliłam i jakoś mi wybaczył... Dostał za to więszą porcję smaczków;-)


Jestem szczęśliwa, że kolejna nasza sunia znalazła super domek. Kolejny raz okazało się, że to, co dla mnie jest niewykonalne - spokojnie robi Elunia, a ja z kolei robię to, czego ona w tym momencie zrobić nie może. Jak ona wynajduje ludzi do wizyt przedadopcyjnych, nie wiem;-) Cieszę się, że tak się uzupełniamy:-) Z kolei Anulka opiekuje się tymi naszymi bidami i tak naprawdę to jej serce potem pęka, kiedy musi się z nimi rozstawać...

Edited by Ewa Marta
Link to comment
Share on other sites

Mam zdjęcia, ale niestety żadne nie jest ostre:-( Nie zauważyłam ślepota, że obiektyw był przestawiony na manualne ustawianie:-( Chciałabym jednak wrzucić choc 3 zdjęcia, żeby pokazać Wam, jak sie dziewczayny zachowywały w stosunku do siebie:-)

Emi i Klara:-)
[IMG]http://www.iv.pl/images/49046046669376958135.jpg[/IMG]

Przeprawa przez błoto
[IMG]http://www.iv.pl/images/79282589004814486854.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.iv.pl/images/98630242107829439722.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Emi przespala noc w łóżku z Państwem. Klara niezdecydowala się do nich dołączyć i spała na poslanku przy łóżku. Jednak o 5 rano postanowiła wskoczyć do łóżka. Emi warknęła na nią, na co zareagowała natychmiast Pani Ewa i postawiła łobuziaka na podłodze. Potem już na spokojnie wzięła do łóżka obie sunie i głaskała równocześnie. To bardzo rozsądne podejście i myślę, że Emi szybko załapie, że sprawiedliwość musi być:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Emi przespala noc w łóżku z Państwem. Klara niezdecydowala się do nich dołączyć i spała na poslanku przy łóżku. Jednak o 5 rano postanowiła wskoczyć do łóżka. Emi warknęła na nią, na co zareagowała natychmiast Pani Ewa i postawiła łobuziaka na podłodze. Potem już na spokojnie wzięła do łóżka obie sunie i głaskała równocześnie. To bardzo rozsądne podejście i myślę, że Emi szybko załapie, że sprawiedliwość musi być:-)[/QUOTE]
Wspaniała reakcja pani Ewy!!!
Trzeba małej pokazać, że nie ma lepszych i gorszych :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...