Jump to content
Dogomania

Fionka - nasz kochany aniołek biega za Tęczowym Mostem W naszej pamięci na Zawsze!<*>


Matusz

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Zajrzyjcie Fionce gleboko w oczy i patrzcie w nie one Wam powiedza czego sobie Fionka zyczy. [/B]

[B]Tym cytatem i to pieknym cytatem Fiona powiedziała nam ,ze jest w [/B][B]raju.
[/B]To byl moj cytat, ja tak patrzylam gleboko w oczy mojego psa, ktore zaszly mgla i juz nie patrzyly na mnie z miloscia, a byly puste. Wiedzialam, ze on chce odejsc i odszedl, popiskujac. Nie chcial jeszcze od nas odchodzic, ale wiedzial, ze musi. Fioneczka tez Wam to powiedziala i pokazala, ze chce odejsc. Jeszcze popatrzyla na Was i wydala ostatnie tchnienie przy Was. Sama odeszla, sama zdecydowala, ze to juz ten czas, ze zgasla Jej swieczuszka i ona teraz jest juz spokojna. Bardzo cierpi, ze my jestesmy smutni i przypomina, ze jest jeszcze wiele do zrobienia dla Jej braci i siostr tutaj, wiec prosi nie placzcie kochani a dzialajcie.

Fioneczko kochana nie poznalam Cie a bylas takim pieknym pysiem, takim wdziecznym i takim sloskim. Spij spokojnie Fioneczko, juz nic Cie nie boli, juz mozesz jesc spokojnie, bez obaw. Dla Fionki.

Link to comment
Share on other sites

:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:


NIE MOGE W TO UWIERZYC.....wogóle nie moge sie uspokoic po tym jak sie dowiedzialam co sie wczoraj stalo....ja chyba nie mam na to sily.....Fionka....probuje sobie wytlumaczyc, że tak miało być, że tam jest ci lepiej ale jakos mi to nie pomaga..... :(

Patrze w te oczęta i nie mogę uwierzyć :(

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=69111&page=103[/URL]

Link to comment
Share on other sites

A czy nie myśleliście o zrobieniu sekcji? Dla Fionki to juz nie ma znaczenia , co stanie się z jej ciałem / spotka się z tymi, którzy trafią do nieba w o wiele piękniejszym świecie/, a może pomogłoby to wyjaśnić [COLOR=red]dlaczego?[/COLOR]
[COLOR=black]Może pomocne by to było przy ratowaniu innych bid.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Byłam z Wami nawet jak nie pisałam. Bo o czym pisać. Trezeba było być obok niej, z nią i zWami, a nie mogłam. Miałąm nadzieję, bo każdy z nas pewnie ją miał. I nagle ją straciłam - i czuam, że Fiona już nie chce dłużej walczyć. Nie wiem dlaczego tak było.
Fionus odeszła, bo taka byłą jej wola.

Tyle jej daliście - tyle z siebie, z serc i z duszy - ile było można.
Ja też nie zapomnę tego wątku, Fiony i Waszej walki.


['] ['] ['] Fiona - tam kiedyś wszyscy sie spotkamy. W świecie bez zła i bólu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...