Jump to content
Dogomania

Fionka - nasz kochany aniołek biega za Tęczowym Mostem W naszej pamięci na Zawsze!<*>


Matusz

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fiony już nie ma ... ale nie ma już też głodu, bólu, samotności i choroby.
Nie ma krat, szpitala, kroplówek i cierpienia.

[IMG]http://images28.fotosik.pl/24/93250a68a26aa6fb.jpg[/IMG]

Teraz jest tu ... w miejscu, które bardzo kochały i kochają moje psy...

Fionę przez Tęczowy Most przeprowadziła Mama Kasi ... ja dałam jej tylko "miejsce", w którym jest już bezpieczna ...

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2][B][SIZE=3]Fioneczko[/SIZE]-Myszko Nasza Malutka Ukochana,dziękujemy Ci za to,że z nami byłaś na Tym Świecie.Przepraszamy za wszystko.

[/B][/SIZE]Nie zasłużyłaś na taki paskudny los,na odrzucenie,schron.
Byłaś jak MÓJ Foksik
[*](dwa razy wyrzucony i żył jak Ty tylko 2 lata)za dobra dla tego Świata,zbyt wrażliwa.
Pewnie gdybyś nie zaznała odrzucenia,odtrącenia,nie przeżyłabyś takiej traumy i nie zachorowała,w końcu wiadomo,że stres jest główną przyczyną chorób,a taki "prezent"zafundował Ci podły "człowiek"którego tak bardzo kochałaś,któremu ufałaś....
Ale Ty wiesz,że nie wszyscy ludzie są tacy,że poznałaś wspaniałych ludzi o wielkich sercach,którzy chcieli Ci pomóc i byli do ostatnich chwil przy Tobie.
Nie umierałaś anonimowo w schronie,jak wiele,wiele bezimiennych psów,do których nikt nie zagląda,którzy nie mają żadnych przyjaciół,wolontariuszy.

Ogromne podziękowania dla Tych Wszystkich,Którzy Byli Przy Fioneczce,do końca.
[B]Ona nie umierała samotnie i z Nieba się do Was wszystkich uśmiecha i Wam dziękuje.[/B]

[B][SIZE=3]Żegnaj Fioneczko[/SIZE],choć Cię nigdy nie ujrzałam,naprawdę pokochałam.Mój Astorek,Foksik,Trusiu,Boniek,Krawacik,Dziczek,Reksik,Poranka,Dziczka,wituś,Rodzynka,Myszka,Mały Książe i Psota zaopiekują się Tobą.
Do zobaczenia za T.M
[*]
[*]
[*][/B]

Link to comment
Share on other sites

Podpatrywalam troszke Fione na forum.Mialam taka wielka nadzieje ,ze sunia bedzie zdrowa, ze przezwyciezy ta chorobe, niestety... :-( Fiona byla taka piekna ,mlodziutka , cale zycie bylo przed nia ,caly swiat ... Ale teraz jest szczesliwa , niczym nieograniczona , wolna ... i czeka na nas .
Filmik przepiekny , mialam sie nie rozklejac , nie dalo rady :-(

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=green][B]Drodzy dogomaniacy przedwczorajszy dzień na topicu Fiony był pełen niepotrzebnych emocji. O Fione walczyło i trzymało za nią kciuki wielu dogomaniaków. Jej odejście było dla wszystkich wielkim ciosem, bo nie tak miało być. Ale odeszła zostawiając w nas żal i rozgoryczenie że nie zawsze potrafimy pomóc. Te emocje pokierujmy we właściwym kierunku i nie pozwólmy, aby poróżniały nas w takich trudnych momentach. Wszyscy przecież walczymy o to samo.
Decyzją kilku Moderatorów, cofamy wszystkim ostrzeżenia bo nie chcemy, aby zapanowała nowa moda na dogomanii, aby pod wpływem emocji dokonywac pochopnych decyzji. Prosimy o rozwagę jak i o zmianę WSZYSTKICH postów w topicu Fionki, które spowodowały tyle niepotrzebnych emocji.
O ile ktos ma jakies pytania to prosimy w innych tematach. Ten temat jest tematem Fionki i walką jaką wszyscy wspólnie w nim przebyliśmy dla ratowania bezdomnego psa. Być moze nie miała swojego własciciela, ale miała przyjaciół i będzie dzięki temu żyć w każdym z nas. Wiec pozwólmy jej żyć w nas bez złych emocji.[/B][/COLOR]
[COLOR=green]
Prosimy o nie komentowanie tej decyzji jak i o zmianę tych postów, które niepotrzebnie się w tym temacie znalazły.[/COLOR]

[IMG]http://img520.imageshack.us/img520/6370/img0821je9.jpg[/IMG]

[COLOR=darkgreen] [B]NIECH ŁĄCZY A NIE DZIELI[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wpłaciłam 100 zł na Fionke na AfN. Jesli będzie trzeba to dorzucę jeszcze w przyszłym miesiącu.

Została mi po Fionie blizna na sercu, kolejna.Ma piękne miejsce spoczynku wśród tych brzóz.Dziękuje Maupo, że ją tam zabrałaś.Będziemy o niej pamiętać, zawsze.

[URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f8de4e009d3e73a2"][IMG]http://images24.fotosik.pl/25/f8de4e009d3e73a2m.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...