Jump to content
Dogomania

Sonia znalazła swoje miejsce na ziemi !!!:):):):) Powodzenia Sonieczko kochana :*


Martika&Aischa

Recommended Posts

  • Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U mnie wszystkie futra po zabiegach szczerzyły się na siebie, bo prostu jedno drugiemu chciało powiedzieć: daj mi spokój, nie mam chęci do zabawy, źle się czuję. A moja Franka to taką deprechę miała przez 5 dni po sterylce, że przeklinalam siebie w duchu, że jej to zafundowałam. A potem...wróciła moja dawna Frania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']U mnie wszystkie futra po zabiegach szczerzyły się na siebie, bo prostu jedno drugiemu chciało powiedzieć: daj mi spokój, nie mam chęci do zabawy, źle się czuję. A moja Franka to taką deprechę miała przez 5 dni po sterylce, że przeklinalam siebie w duchu, że jej to zafundowałam. A potem...wróciła moja dawna Frania[/QUOTE]

I na to liczę Aneczko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Ona musi sie wyciszyc, uspokoic. Tyle sie u nie ostatnio dzialo, zmienilo. Trzeba jej dac swiety spokoj w domowym zaciszu, pozwolic wrocic do normalnej kondycji fizyczne i psychicznej. Na pewno bedzie dobrze[/QUOTE]
Oooo! To jest to i prawda.Suni potrzebny jest teraz spokój.Nowy dom,sterylka,odwiedziny to za dużo w tak krótkim czasie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']nasza mała terrorystka dziś grzeczna jak aniołek :):):) Pani Ania wręcz nie może uwierzyc :) Obyśmy nie przechwaliły dziewczynki ;)[/QUOTE]
To nie przechwalamy, tylko kciuki trzymamy oby tak dalej! :kciuki:

[quote name='iwonamaj']Mała cwaniarka, wyglad ma aniołka, jej spojrzenie topi serce, bielusia, milusia, a jednak trochę diabełek ;)
Cudna jest :))))[/QUOTE]
Ale ruda trochę, a wiadomo - rude to... :siara:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...