Jump to content
Dogomania

Sonia znalazła swoje miejsce na ziemi !!!:):):):) Powodzenia Sonieczko kochana :*


Martika&Aischa

Recommended Posts

  • Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W bloku Pani Ani mieszka sąsiad który zupełnie nie panuje nad swoimi psiakami. Kilkakrotnie doszło do spięcia psiaków puszczonych luzem z Neruskiem. Mimo wielu awantur nic nie pomagało. Ostanio jeden z psiaków podbiegł do Nero aby pokazać mu kto rządzi na tej ulicy. Sonia natychmiast przystąpiła do ataku :) Teraz psiaki sąsiada obchodzą Sonię i Neruska szerokim łukiem ;) także nasza waleczna Sonia została królową ulicy a Nerusek ma święty spokój :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']W bloku Pani Ani mieszka sąsiad który zupełnie nie panuje nad swoimi psiakami. Kilkakrotnie doszło do spięcia psiaków puszczonych luzem z Neruskiem. Mimo wielu awantur nic nie pomagało. Ostanio jeden z psiaków podbiegł do Nero aby pokazać mu kto rządzi na tej ulicy. Sonia natychmiast przystąpiła do ataku :) Teraz psiaki sąsiada obchodzą Sonię i Neruska szerokim łukiem ;) także nasza waleczna Sonia została królową ulicy a Nerusek ma święty spokój :)[/QUOTE]

No Marticzko, i znów potwierdza się stara prawda, że "nic tak nie jednoczy, jak wspólny wróg";)
Oby teraz w Rodzinie panowała tylko wspólna miłość i zgoda:)
I niech się stanie, amen!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']W bloku Pani Ani mieszka sąsiad który zupełnie nie panuje nad swoimi psiakami. Kilkakrotnie doszło do spięcia psiaków puszczonych luzem z Neruskiem. Mimo wielu awantur nic nie pomagało. Ostanio jeden z psiaków podbiegł do Nero aby pokazać mu kto rządzi na tej ulicy. Sonia natychmiast przystąpiła do ataku :) Teraz psiaki sąsiada obchodzą Sonię i Neruska szerokim łukiem ;) także nasza waleczna Sonia została królową ulicy a Nerusek ma święty spokój :)[/QUOTE]
No, ładne kwiatki - Sonia huligan obronny! :klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']No Marticzko, i znów potwierdza się stara prawda, że "[B]nic tak nie jednoczy, jak wspólny wróg[/B]";)
Oby teraz w Rodzinie panowała tylko wspólna miłość i zgoda:)
I niech się stanie, amen![/QUOTE]
o tym samym pomyślałam ;) poza tym jak tylko Nerusek zniknie Soni z oczu natychmiast piszczy i go szuka. Więc chłopak wraca na zasadzie " no dobra dobra już nie płacz" Sońka natychmiast go opiernicza gdzie był jak go nie było ? co robił ? i czy na pewno otrzymał od niej pozwolenie na wychodne ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']o tym samym pomyślałam ;) poza tym jak tylko Nerusek zniknie Soni z oczu natychmiast piszczy i go szuka. Więc chłopak wraca na zasadzie " no dobra dobra już nie płacz" Sońka natychmiast go opiernicza gdzie był jak go nie było ? co robił ? i czy na pewno otrzymał od niej pozwolenie na wychodne ;)[/QUOTE].....:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']o tym samym pomyślałam ;) poza tym jak tylko Nerusek zniknie Soni z oczu natychmiast piszczy i go szuka. Więc chłopak wraca na zasadzie " no dobra dobra już nie płacz" Sońka natychmiast go opiernicza gdzie był jak go nie było ? co robił ? i czy na pewno otrzymał od niej pozwolenie na wychodne ;)[/QUOTE]

prawdziwa kobitka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiewoira']W Auchan jest fajna fransuska karma ktora jest wilgotna i mieka.Sa drobne i grubsze.drobne sa w paczce 1 kg i kazde 100g jest osobno w woreczku pakowane i kosztuje to ok 10 zl te grubsze sa w paczkach 1,5 kg za 10 zl i 4,5 kg za 20 zl.
Ja ja kupuje mojej wilczycy ktora ma alergie pokarmowa a tą toleruje.Nie pamietam nazwy niestety.[/QUOTE]

z mojego bazarku udało się zebrac dla Soni troszkę pieniążków więc w wolnej chwili podjadę do Auchana i rozejrzę się za tą karmą :) może na początek kupimy 1 kg na próbę ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiewoira']Dobranoc mała słodka [B]sekutnico[/B] ;)[/QUOTE]
:cool3: zołza ....sekutnica ...wredny rudzielec :cool3: jak ją odwiedzę to jej doniosę ;)
Dziewczynki Pani Ania bardzo bardzo Wam dziękuje że ją wspieracie !!! że jesteście !!! że wysyłacie ciepłe myśli !!! Prosiła aby Was serdecznie pozdrowic i jak się tylko da wycałowac :loveu: Bo ja oczywiście codziennie i na bieżąco zdaje relacje naszej Ani co się dzieje na wątku ;)
taki ze mnie donosiciel :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']:cool3: zołza ....sekutnica ...wredny rudzielec :cool3: jak ją odwiedzę to jej doniosę ;)
Dziewczynki Pani Ania bardzo bardzo Wam dziękuje że ją wspieracie !!! że jesteście !!! że wysyłacie ciepłe myśli !!! Prosiła aby Was serdecznie pozdrowic i jak się tylko da wycałowac :loveu: Bo ja oczywiście codziennie i na bieżąco zdaje relacje naszej Ani co się dzieje na wątku ;)
taki ze mnie donosiciel :diabloti:[/QUOTE]

Wszystko donoś tylko nie zapomnij donieść że i tak ją lovciamy :loveu:
A P.Anię wycałuj i wyściskaj choć i tak to mało za taką postawę i wytrwałość ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...