Jump to content
Dogomania

Sonia znalazła swoje miejsce na ziemi !!!:):):):) Powodzenia Sonieczko kochana :*


Martika&Aischa

Recommended Posts

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto"][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG][/URL][COLOR=#ff0000][SIZE=4]
[/SIZE][/COLOR]



Dziewczynki proszę pomóżcie :-( jeśli czegoś na szybko nie wymyślimy Sonia wyląduje na ulicy :-( właścicielka wyjeżdża do Anglii i chce się suni pozbyc jak najszybciej :-( 10 października wyjeżdża na stałe do syna który potrzebuje jej pomocy. Spadł podobno z rusztowania.
Pani wymyśliła że wypuści maleńką na tereny Huty Katowice bo do schroniska nie ma serca jej oddac ...wybiłam jej to oczywiście z głowy bo przecież tam Sonieczka zginie bez wieści. Pani przyznała mi rację że to był jednak głupi pomysł.
Sonia ma ogłoszenia ale niestety zero telefonów ani pół zapytania:(
To mała 4 letnia sunia. Wierna ...oddana ....kocha dzieci i inne psiaki. Nie wchodzi w żadne konflikty.
Sonia ma książeczkę i jest zaszczepiona.
Nie wiem co z nią będzie a czas ucieka :(:(:(
Proszę pomóżcie :(:(:(
Wydarzenie na FB :)
[URL]https://www.facebook.com/events/262808133871079/[/URL]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SN_NlHox2z4/UkGNlvhihtI/AAAAAAAABTk/RlkR2XTASy4/s480/0_1(3).jpg[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VTWUhJPFD8Y/UkGNlrEaT5I/AAAAAAAABTc/_l82Jgz0lzo/s640/0_1(2).jpg[/IMG]

Edited by Martika@Aischa
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=4][B][SIZE=2]POST ROZLICZENIOWY:
[/SIZE]Pieniążki przesłane przez osoby o WIELKIM SERCU na WIERNĄ SONIĘ:[/B][/SIZE]
[B]1/[/B] 7.10. 2013 r. - [COLOR=#000080][B]wpłata od ALLY CHRZANOWSKIEJ [/B][/COLOR]- [COLOR=#000000][B]50 zł [/B][/COLOR].[COLOR=#ff8c00] [B]Ogromnie dziękujemy [/B][/COLOR]:Rose:.
[I][B] (w tym 30 zł stałej deklaracji i 20 zł wpłata jednorazowa)

[/B][/I][B]2/[/B] 8.10. 2013 r[I].[B] - [/B][/I][B][COLOR=#000080]wpłata od KABAJI[/COLOR] - 50 zł.[COLOR=#ff8c00]Ogromnie dziękujemy [/COLOR][/B]:Rose:

[B]3/[/B] 8.10. 2013 r. - [COLOR=#000080][B]wpłata od MDK8[/B][/COLOR] - [COLOR=#000000][B]15 zł.[/B][/COLOR] [COLOR=#ff8c00][B]Ogromnie dziękujemy [/B][/COLOR]:Rose:
[B]4/ [/B]15.10. 2012 r. - [COLOR=#000080][B]wpłata od CANTADORRY[/B][/COLOR][B] - 50 zł.[/B] [COLOR=#ff8c00][B]Ogromnie dziękujemy[/B][/COLOR] :Rose:
----------------------------------------------------------------------------------------
[B]RAZEM: 165 zł[/B]

[FONT=arial black][B][SIZE=3]WYDATKI[/SIZE][/B][/FONT]:

11.10.2013 r. - zakup ubranka posterylkowego.[B] Cena: 30 zł[/B] /paragon wklejony w poście nr
418/
19.11. 2013 r. - zakup karmy Brit Premium Light za 87,50 zł. Karma zamówiona jest przez Allegro, więc paragon dostaniemy razem z przesyłką, prawdopodobnie w piątek i wtedy też zostanie wklejony/.

[SIZE=4][FONT=comic sans ms][B]NA KONCIE SONI ZOSTAJE:
165 zł - 30 zł /ubranko/ = 135 zł[/B][/FONT][/SIZE]
[FONT=comic sans ms][SIZE=4][B]135 zł - 87,50 zł /karma/ = 47,50 zł[/B][/SIZE][/FONT]
[COLOR=#ffa07a][SIZE=4][B]Z darowizn na Sonię zostaje kwota - 47,50 zł[/B][/SIZE][/COLOR]

[COLOR=#0000cd][SIZE=4][B]Z bazarku Martiki uzyskano kwotę: 115 zł[/B][/SIZE][/COLOR]
Wydatki z kwoty bazarkowej to:
1/ zakup karmy - 39,67 zł /paragon w poście nr 711/
2/ zakup psich akcesoriów - 27 zł /paragon w poście nr 823 - ostatnia strona wątku/

115 zł - 39,67 zł - 27 zł = 48,33 zł
[COLOR=#ffa07a]
[SIZE=4][B]Po odliczeniu wydatków z pieniędzy bazarkowych MAMY NA SONIĘ - 48,33 zł[/B][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=4][B]
Na koncie Soni zostaje: 95,83 zł
[SIZE=3]/są tu zsumowane kwoty pozostałe z darowizn oraz z bazarku Martiki/[/SIZE]
[/B]/47,50 zł + 48,33 zł = 95,83 zł/[/SIZE]

Edited by joanka40
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']też już jestem. A czy ta Pani jak wróci to zabrałaby sunię do domu?[/QUOTE]

Martika napisała, ze Pani jedzie na stałe. Niektórzy starsi ludzie nie wiedzą, że można podróżować z psem, może ona też nie jest tego świadoma ( tak się łudzę .... )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jestem Marticzko. Skoro Sonia ma ogłoszenia, to spróbujmy chociaż jej wyróżnić, może będzie bardziej widoczna, tylko fajnie by było, gdyby ktoś napisał płaczliwy tekst/apel o domek. Wyślę grosika na wyróżnienie.[/QUOTE]

Paulo prześlicznie Ci dziękuję ...dziewczynki pomoże ktoś z tekstem bo ja zupełna noga :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']jestem Marticzko. aż niewiarygodne, że nikt nie chce takiej ślicznej suni. na razie nie wiem zupełnie jak pomóc :( może wydarzenie na FB pomogłoby malutkiej?[/QUOTE]

Joluś sunie ogłaszamy już jakiś czas ale zero odzewu :( kompletny brak zainteresowania. Ani pół telefonu czy @.

Link to comment
Share on other sites

Melduję się u ślicznotki.

Spróbuję jakiś tekst sklecić i ocenicie lub pozmieniacie, ok?

Sonia – pani już jej nie chce - nie pozwól, by trafiła z kanapy do schroniska!!!

Sonia to niewielka, śliczna, spokojna sunia.
Ma około 4 lat, waży 10 kg.
Jest zdrowa, zaszczepiona, przed adopcją zostanie wysterylizowana.
Kocha cały świat, lubi dzieci i inne pieski.
Bez problemu zostaje sama w domu na kilka godzin, nie wyje, niczego nie niszczy
Dotychczas była szczęśliwa u boku ukochanej pani.
Teraz pani wyjeżdża i Sonia nie ma się gdzie podziać.
Jeśli za kilka dni nie znajdzie domu trafi do schroniska.
Czym sobie zasłużyła na taki los???
Czemu została potraktowana jak zużyty, niepotrzebny przedmiot?
Aż strach pomyśleć, co przeżyje trafiając z kanapy do schroniskowego boksu???
Czy jej maleńkie serduszko to wytrzyma???
Szukamy dla Soni ludzi, dla których sunia będzie ukochanym pupilem, którzy nigdy jej nie porzucą i sprawią, że znów będzie szczęśliwa.
Przed adopcją obowiązuje wizyta przed adopcyjna przeprowadzona przez wolontariusza
oraz podpisanie umowy adopcyjnej, wyłącznie w trosce o dobro suni.

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Melduję się u ślicznotki.


Spróbuję jakiś tekst sklecić i ocenicie lub pozmieniacie, ok?[/QUOTE]
Gabi kochana kobietko !!!! Dziękuję :loveu:

[quote name='yolanovi']Jest na FB? mogę linka prosić?[/QUOTE]
Joluś nie ma wydarzenia na FB i nie chce tam wszystkiego pisac bo świat jest mały a Pani dosyc wyrywna z tego co wiem.

[quote name='mdk8']Sherlock zaproponowała opłacenie 1-go m-ca w Hotelu. może warto o tym pomyśleć? Byłby czas na znalezienie jej domu.[/QUOTE]

mdk8 to ogromna pomoc :multi: miałybyśmy miesiąc na poszukiwanie domku dla Sonieczki :) w tej chwili mamy jeszcze 6 dni aby coś wymyślic ewentualnie znaleźc miejsce w hoteliku. Dziękuję rodzince naszego Grysia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jesli jest szansa na hotelik ,to byłoby trochę czasu na znalezienie domku,a napewno by sie znalazł. Mnie by serce pękło ,gdyby mi pies tak wracał.
Przypomina mi sie sytuacja u mojej mamy. Uratowała psa dużego ,który wpadł do kontenera. Był tylko miesiąc ,ale był bardzo duży i nie miescił sie w naszym mieszkanku. Oddała go znajomym ,którzy mieli ogród, 20 km. od naszego miasta. Dwa razy go brali i wracał .Został u nas do końca swoich dni. Mama nie miała serca go oddać.

Link to comment
Share on other sites

Witam i dzięki za zaproszonko jednak jak na razie nie mam pomysłu :shake:
Czy ta "wspaniała" pani nie ma jakiejś rodziny,sąsiadki kogoś kto by się choć tymczasowo zaopiekował się sunią żeby można było na spokojnie jej domku poszukać ???
Nie daje rady z takimi ludźmi :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']Martika powiedz tej kobiecie ,że organizujesz pomoc dla suni aby nie przyszło jej do tej "mądrej" głowy nic głupiego.....[/QUOTE]

uświadomiłam jej że Sonia nie może zniknąc ....grzecznie prosiła aby ją zabrac bo ma bilet do Anglii i do 9 października musi ją oddac. Miała pomysł z Hutą Katowice ale całe szczęście wybiłam jej go z głowy! ręce mi opadły jak to usłyszałam :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...