Jump to content
Dogomania

Sonia znalazła swoje miejsce na ziemi !!!:):):):) Powodzenia Sonieczko kochana :*


Martika&Aischa

Recommended Posts

  • Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj Sonieczko,Sonieczko... Pani Ani Szacun i nieskończone dzięki,bo znajomi przestaną ją odwiedzać jak tak dalej będzie:( Myślę tak jak inka33 że Sonia powinna mieć twardo wyznaczone granice,dość rozczulania się bo to tylko pogorszy sytuacje.
Trzymam kciuki za całą trójkę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli mogę się wciąć to warto by było z Panią Anią porozmawiać aby więcej głaskała Nero,brała go na kolana.Głaskała dwa psiaki na raz,dawała smaczki równocześnie.Sonia z biegiem czasu obserwując zachowanie Pani Ani powinna zrozumieć,że Nero nie jest dla niej zagrożeniem.W tej chwili to wygląda na wypracowywanie pozycji w stadzie przez Sonię,tylko to wypracowywanie nie może być agresją w stosunku do drugiego psa.Dla psiaków potrzeba sporo czasu aby poukładały sobie relacje względem siebie i będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Cały czas przekazuje Pani Ani uwagi i sugestie. Jak na razie Sonia niestety nie zachowuje się grzecznie :( w nocy dwa razy ugryzła Neruska tylko dlatego że chciał przytulic się do Pani Ani :( Pani Ania jest załamana :( Nerusek chowa się przed Sonią pod kanapę bo się jej po prostu boi :( ech ta nasza Sońka :mad: Całe szczęście Pani Ania walczy dalej i stosuje się do naszych wskazówek. Zobaczymy co przyniesie kolejny dzień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']szkoda Nerusia strasznie :(
była mowa o innych chętnych na suczkę, może warto spróbować?[/QUOTE]

Może rzeczywiście nie ma co męczyć psiaków no i Pani Ani wystawiać na taki dramat.Jeśli była by jeszcze jakaś chętna osoba może warto rozważyć taką kwestę ...

Link to comment
Share on other sites

.... szkoda że tak Sonieczka reaguje... myślę że potrzebuje więcej czasu i by doszła do tego że .... fajnie jest mieć '' swojego własnego brata ''.... tylko czy brat jeszcze będzie chciał mieć siostrę?.... może naprawdę zasięgnąć porady behawiorysty, przecież mamy też na dogo... ja sama korzystałam z pomocy, w dziale wychowanie....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...