Jump to content
Dogomania

Sonia znalazła swoje miejsce na ziemi !!!:):):):) Powodzenia Sonieczko kochana :*


Martika&Aischa

Recommended Posts

Jestem i ja u Sonieczki... bidulinka malusia...
Podobnie jak Jolka myslę, że wydarzenie na fb może duuużo pomóc....
A może nie pisać żadnych szczegółów, tylko tyle, że Sonia traci dom z powodów rodzinnych i czeka Ją... ulica albo schron....
Kurcze, musimy coś działać, nawet jak Ania zasponsoruje 1 m-c hoteliku to tylko da więcej czasu, jednak jak wiemy po przykładzie chocby Sherlocka o hotelik wcale nie jest tak łatwo....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja się nie powstrzymam - że też takie łach..ry trafiają na takie wierne stworzenia - kilka razy pies wracał, a jej to nie ruszyło;
dobrze martika, że uprzedziłas ją, że pies nie może "zniknąć"; jeszcze by jej przyszło do głowy przywiązać maleńką do drzewa w lesie, żeby mieć gwarancję, że tym razem nie wróci :angryy:
niestety nie mam jak pomóc, nawet finansowo juz nie wydolę :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Jestem i ja u Sonieczki... bidulinka malusia...
Podobnie jak Jolka myslę, że wydarzenie na fb może duuużo pomóc....
A może nie pisać żadnych szczegółów, tylko tyle, że Sonia traci dom z powodów rodzinnych i czeka Ją... ulica albo schron....
Kurcze, musimy coś działać, nawet jak Ania zasponsoruje 1 m-c hoteliku to tylko da więcej czasu, jednak jak wiemy po przykładzie chocby Sherlocka o hotelik wcale nie jest tak łatwo....[/QUOTE]

Saruniu zgadzam się w 100% tu chodzi o Sonię. Właścicielki osobiście nie znam więc trudno mi ją oceniać. Jedno jest pewne Sonia szuka domu i musimy zrobić wszystko aby jej pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Marticzko, wyśli maila na psygarnij z apelem chociażby o dom tymczasowy, już nie mówiąc o domu stałym:
[URL]https://pl-pl.facebook.com/psygarnij[/URL]

Trzeba próbować gdzie się da....[/QUOTE]

Paula kochana ślicznie Ci dziękuję :) zaraz wyślę.
Dziewczynki czy ktoś może mi podesłać linka z bazarkiem ogłoszeniowym ? trzeba ją ogłaszać na cito. Taka piękna sunia musi znaleźć domek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Paula kochana ślicznie Ci dziękuję :) zaraz wyślę.
Dziewczynki czy ktoś może mi podesłać linka z bazarkiem ogłoszeniowym ? trzeba ją ogłaszać na cito. Taka piękna sunia musi znaleźć domek.[/QUOTE]
Bazarek ogłoszeniowy :)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247571-OG%C5%81OSZENIOWY-dla-ZOSI-30-og%C5%82osze%C5%84-6z%C5%82-ZAPRASZAM!-%29-do-16-10-g-21-59"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247571-OG%C5%81OSZENIOWY-dla-ZOSI-30-og%C5%82osze%C5%84-6z%C5%82-ZAPRASZAM!-%29-do-16-10-g-21-59[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']I jak w kwestii hoteliku?[/QUOTE]

[quote name='yolanovi']Justynko pytałaś u Uli o miejsce? Tam fajne warunki, może akurat wzięłaby Sonieczkę[/QUOTE]

Zaraz się za to wezmę :) myślałam o hoteliku u Uli12 lub michelle04 choć ten drugi hotelik dosyć daleko. U Emiś zapsienie po uszy pewnie ale też zapytam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Spróbujcie też u Lilki to okolice Kluczborka woj opolskie
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/111038-hotel_lilki[/URL][/QUOTE]

Livko jeśli nic nie znajdziemy bliżej zadzwonię do nesca i zapytam :) hotelik oczywiście znam :) problem w tym że u Lilki chyba są miejsca kojcowe z tego co kojarzę a Sonia raczej powinna mieć domowe DT bo to maleńka sunieczka.

Link to comment
Share on other sites

Jestem :)
z tego co przeczytałam.... to szkoda sobie nawet głowę zawracać panią.... rozmowami z panią czy jakąkolwiek.... ehhhh lepiej może skupmy się na szukaniu domku dla sunieczki( ta osoba nie zasługuje na Sonię!) sunia na zdjęciu ma takie smutne oczki:-(!...
musimy ogłaszać! rozsyłać! udostępniać!.... na szczęście sunia jest naprawdę śliczna!!!! ja myślę że szybko znajdzie domek:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...