Jump to content
Dogomania

DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)


mestudio

Recommended Posts

[quote name='Poprawna']Takie adopcje kocham :)[/QUOTE]

Jejku , ale urósł i się zmienił, kawał psiaka z niego . Kawaler jak się patrzy !!!:roll: cudownie,

wyobrażacie sobie co by bylo gdyby on został u swojego "starego właściciela " , buda i łańcuch !!!

Link to comment
Share on other sites

Wydaje się duży na zdjęciach, ale jest troszkę większy od tego kumpla jorka. Jest bardzo kochany w tym domku i zawsze będzie zabierany na wszelkie wyjazdy z Państwem. Jest zakochany w swojej pańci :-). Bardzo ładnie tez dogaduje się z jorkiem - swoim kumplem domowym.

A u nas dzień bez deszczu - nareszcie.
Sania czuje się względnie, jutro jedziemy na kontrolę.

[B]Dostaliśmy 30 zł od cisowianki - pięknie dziękujemy [/B]:-).

Gacek relaksowo.
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-LhHpqKehLXE/U4jdZxQFO6I/AAAAAAAAgKw/wbQfrXZPChE/w640-h480-no/024.JPG[/img]

Pręguska Polly jak zawsze na kanapie obok Rozalindy. Nawet sie obie dość zgadzają, sporadycznie szczekną na siebie - właśnie na kanapie.
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-2eYgFwEzcGA/U4jdbUAKR1I/AAAAAAAAgK0/EsbXPHoZKtY/w640-h480-no/027.JPG[/img]

Pręguska i Greta.
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-eaiS6xD3s_A/U4jdfwgHwvI/AAAAAAAAgLw/wW4ZkMBRins/w640-h480-no/042.JPG[/img]

Pręgusia pomagała mi dziś bardzo przy sadzeniu powojników, widać po nosku.
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-uwxafn5sCtg/U4jdgiKJ8-I/AAAAAAAAgL8/dZXZDZV8uT0/w640-h480-no/063.JPG[/img]

[img]https://lh5.googleusercontent.com/-xJ4-ETX4P2I/U4jdilhbjyI/AAAAAAAAgMg/jWCT1uvlfuE/w640-h480-no/077.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

Sańce znowu zrobił się krwiak po operacji, tak samo jak poprzednio tylko że tym razem kilka razy większy. W nocy zaczęła ciamkać przez kubraczek i musiałam do niej wstawać i uspokajać, rano okazało się, że kubraczek jest lekko mokry więc zdjęliśmy do prania. Jak dojechaliśmy do weta to zaraz po wyjściu z samochodu zaczęło krwawić, a weci wycisnęli cały taki pojemnik nerkę krwi z tego siniaka. Sania dostała dodatkowe zastrzyki na miejscu - bezpośrednio w ten krwiak i musiałam wykupić lek do podawania 3x dziennie oprócz zastrzyków które mam dla niej. Nie jest to nic groźnego, ale wygląda paskudnie i trzeba dezynfekować żeby było czyste. Sunia jak zawsze była bardzo grzeczna jak pani wet jej wyciskała to - nawet nie pisnęła więc nie bolało.
Dzisiejsze koszty razem z tabletkami i paczką podkładów to 45 zł. Następna kontrola w poniedziałek.

A dziś mamy zdjęcia Pręgusi pilnującej aby pan dobrze kosił trawę.
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-tvPLeRrzD3E/U4oGajB502I/AAAAAAAAgRo/oQ0HwMo0nYU/w640-h480-no/018.JPG[/img]

[img]https://lh5.googleusercontent.com/-rkaowxRRB2M/U4oGaZne3YI/AAAAAAAAgRc/5GjlRhvzCd0/w640-h480-no/017.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TZmestudio']Jeśli trzeba będzie to wyłożymy swoje pieniądze. Najwyżej mniej będziemy żreć. A Sańka ma wyzdrowieć i już![/QUOTE]

A to ciekawe spostrzeżenie - przecież mamy ciągle jeden wielki minus więc nie ma co się przechwalać, że wyłożysz swoje :-). - patrz post rozliczeniowy -piwa dziś nie piłeś przecież...

Link to comment
Share on other sites

No sama to ja jej nie będę smarowała balsamami bo to są rany, z których sączy się krew, to nie jest zdrowa skóra z krwiakiem tylko pocerowana i robią się dziury, skóra jest naciągnięta i trzeba bardzo uważać żeby to nie popękało. Muszę do kubraczka wkładać podkłady i przy zmianie podkładu za każdym razem dezynfekować skórę. W nocy tez musiałam pannę przebierać, w dodatku miała rozwolnienie tylko po czym? Leki dostaje w zastrzykach, a tylko jedną tabletkę tego od krwawienia wczoraj jej podałam. W ogóle miałam cudowną noc ze sprzątaniem kup, praniem kubraczka na zmianę, zmienianiem opatrunków Sańce, zmywaniem legowisk bo zabrudzone i też na nich kupa, na poduszce kociej na podłodze kałuża - czy to Sańka? Dużo tego było więc możliwe. Sania się stresuje tym wszystkim bo wie, że coś tam się dzieje, a ona nie może się dostać do swojego brzucha.
Podsumowując - cały dom zalany, zabrudzony krwią, pełen kłaków ze stresu Sańki.

A przy okazji jeszcze raz pięknie dziękuję każdemu kto wspomógł nas ostatnio wpłatami jak zaczęłam biadolić - Pani Małgosi, zachary, Poker, Livce, cisowiance i Gusiaczkowi, który walczy z bazarem.
W ogóle dziękujemy wszystkim za zaglądanie i pamięć o naszych tymczasach.

Link to comment
Share on other sites

moja rana też była jątrząca, byłam jak pan cerowany po koszmarnie zrobionym
cięciu i szyciu, ale rzeczywiście w pierwszych dniach ranę smarowała pielęgniarka,
bo sama po prostu nie dałam rady
ot, tak mi się przypomniało, że ów balsam bardzo pomógł i dlatego napisałam
wiem, że nic nie wiem zwłaszcza w sprawach psich

smutno mi, że miałaś taki kosmos,
Sanieczki serdecznie żal - kochana sunieczka ....
sierść poza stresem i po narkozie pewnie tak wyłazi .....

z bazarkiem przestanę "walczyć" po zaksięgowaniu ostatniej wpłaty ;)
i zabieram się za nowy - oczywiście m.in. na Wasze Tymczasy

pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']
z bazarkiem przestanę "walczyć" po zaksięgowaniu ostatniej wpłaty ;)
i zabieram się za nowy - oczywiście m.in. na Wasze Tymczasy

:)[/QUOTE]Jak wklejasz zdjęcia? [COLOR=#000000]Odkąd imageshack wprowadził bezpłatne tylko 30 dni mam problem.... i nie wiem jak zrobić bazar...[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Balsam Szostakowskiego jest bardzo dobry za ziarnowanie ran - tak to chyba fachowo określają. Ja też musiałam go stosować jak mi się szwy rozlazły i dziura do brzucha została. Nie smarowałam rany tylko nalewałam balsam na gazę i przykładałam do rany - psu też tak można,zwłaszcza jak stosujesz podkłady. Na pewno szybciej się zagoi, możesz spytać o to weta, ale wiem,że u zwierząt też ten balsam stosują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lunarmermaid']Balsam Szostakowskiego jest bardzo dobry za ziarnowanie ran - tak to chyba fachowo określają. Ja też musiałam go stosować jak mi się szwy rozlazły i dziura do brzucha została. Nie smarowałam rany tylko nalewałam balsam na gazę i przykładałam do rany - psu też tak można,zwłaszcza jak stosujesz podkłady. Na pewno szybciej się zagoi, możesz spytać o to weta, ale wiem,że u zwierząt też ten balsam stosują.[/QUOTE]
Tak, już mi objaśniono jak to działa i na jakie rany :-)

[quote name='Ziutka']Zapraszamy na bazarek 50 % dla bandy mestudio :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253462-PROMOCJA-20-og%C5%82osze%C5%84-2-50z%C5%82!!!-dla-Tofika-i-bandy-mestudio-do-30-06?p=22187863#post22187863[/URL][/QUOTE]

Bardzo dziękujemy za pomoc:-)

[quote name='Gusiaczek']z Picassa - bezpłatny program[/QUOTE]

Ja też od kilku lat korzystam z Picasa - jest prosty w obsłudze i można mieć tam ogromną ilość zdjęć.

Sprawa Sańki wygląda źle. Wczoraj wokół dwóch szwów skóra zaczęła zmieniać kolor, a dziś rano jest to już cały płat. Okazało się, że skóra obumiera i Sania została w lecznicy na kolejny zabieg.
Nie będzie to prosty zabieg bo skóry na załatanie tego Sańka nie ma. Czekam na jakieś wieści bo w tej chwili nic nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']
Ja też od kilku lat korzystam z Picasa - jest prosty w obsłudze i można mieć tam ogromną ilość zdjęć..[/QUOTE]dzięki :) spróbuję :)
Mam trochę ciuchów chłopięco-męskich (niewystawianych ) i damskich (wystawiane już były na bazarkach, ale nie wszystkie) - jak ogarnę zdjęcia to zrobię dla was bazarek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...