Jump to content
Dogomania

DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)


mestudio

Recommended Posts

Inka + akceptacja fiśniętej bandy dokonana :-)

Dziś jamnikowaty ma kastrację, z ogłoszenia na OLX pomimo wyróżnienia cisza kompletna co jest przerażające. Dopisałam pieniądze z naszego bazarku i mamy mini plus na kilka najbliższych godzin. Generalnie martwi mnie jedynie ten jamnikowaty, ma jakieś 20 dni max na wyjazd od nas.

WP_20170313_22_50_15_Pro

 

WP_20170313_15_26_05_ProWP_20170313_11_31_19_Pro

 

WP_20170312_20_19_20_Pro

 

Biedny Jordi, skóra i kości, choć ostatnio jada 3x dziennie i zjada to co mu pod nosek się podstawi, a najbardziej smakuje kocia karma tylko on ma potem różne ekscesy żołądkowe jak jada coś innego niż gotowany ryż z mięskiem i warzywami. Tak źle i tak niedobrze.

DSCF4736

 

No i jamnikowate z Betiną na wybiegu, Beti choć durna to przynajmniej lubi się bawić.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jordano właśnie dojadł kolejną porcyjkę i drzemie na kołderce. Bieda z nędzą noszona już jest po schodach z domu i do domu. Przeraża mnie jego wygląd, bo ktoś spokojnie może się pokusić o stwierdzenie, że psa zagłodziliśmy. Ale i tak ma teraz leszy czas.

Tuptuś jamnikowaty wrócił z kastracji, zapłaciliśmy 42 zł razem z lekami. Później dopiszę razem z paragonami za mięsko.

Link to comment
Share on other sites

Cisza bo nie chcę nikomu zawracać głowy naszymi jazdami, nie ma co pisać o psich kłopotach, bo są coraz poważniejsze. Z Jordim źle. Z naszą Lady nie najlepiej, mały jamnikowaty łobuz - bo za każdym razem po pięciu minutach w domu leje. Nikt nie dzwoni. I jeszcze te dwie wariatki Pola i Beti. Szkoda komentować. 

Link to comment
Share on other sites

Badania i leki Jordiego 135 zł, dziś wieczorem powtórka. Jordi jest w stanie złym, weterynarz podejrzewa jakiś nowotwór, ale nie wie dokładnie gdzie i co. Tak szybkie wyniszczenie organizmu nic innego nie może powodować. Piesek ma mocny stan zapalny organizmu, wczoraj nie przyjmował nawet wody - po napiciu się wymiotował.  Dziś zwymiotował tylko raz. 

Pola i Beti próbują niszczyć nowe panele ogrodzeniowe, zamontowane na siatce ogrodzeniowej, którą wcześniej zmarnowały. Myślę, że musimy zamontować na tym odcinku porządne deski i mieć nadzieję, że nie wpadną na pomysł niszczenia pozostałych boków ogrodzenia. Niestety wszystko wymaga czasu i pracy, a M. czasu nie ma. 

Link to comment
Share on other sites

Inka, nie mamy dość, czy jakoś tak. Smuci nas stan Jordiego. Jordi to bezproblemowy piesek, miły, ufny.  Nie denerwuje mnie to, że jak dziś musieliśmy wyjść na kilka godzin i po powrocie zastałam potop bo Jordi kilka razy zwymiotował na zielono na tę ogromną pufę-kanapę. To poleciało po jej bokach na drewnianą podłogę i rozlało się pod pufą i musieliśmy pufę wynieść do ogrodu we dwójkę.  TZ mył to wężem ogrodowym bo w domu nie da się tego zrobić. Ta pufa psia ma 2 metry długości i jest z mocnej ekoskóry na szczęście.  Pod drzwiami zaś zastałam kałużę bo Roza nasikała - razem te dwa staruszki zostały w domu. Niestety żaden nie wytrzymuje dłużej niż 3-4 godziny, a nas nie było 5 godzin. Dość mam tylko wyczynów Beti i Poli - to są niszczycielskie i niereformowalne psiaki, bardzo kłopotliwe i zdaję sobie sprawę z tego, że zostaną u mnie w nagrodę bo nikt ich nie chce. 

Jordanek jest taki słabiutki, że trzeba go kłaść na legowiska - sporadycznie tylko się przemieszcza, w przypływie jakiejś siły nagłej i wtedy kładzie się tam gdzie stoi jak opada z sił czyli na twardej podłodze. Zaraz jedzie psinka na kontrolę.

Link to comment
Share on other sites

 

21 godzin temu, mestudio napisał:

Inka, nie mamy dość, czy jakoś tak. Smuci nas stan Jordiego. Jordi to bezproblemowy piesek, miły, ufny.  Nie denerwuje mnie to, że jak dziś musieliśmy wyjść na kilka godzin i po powrocie zastałam potop bo Jordi kilka razy zwymiotował na zielono na tę ogromną pufę-kanapę. To poleciało po jej bokach na drewnianą podłogę i rozlało się pod pufą i musieliśmy pufę wynieść do ogrodu we dwójkę.  TZ mył to wężem ogrodowym bo w domu nie da się tego zrobić. Ta pufa psia ma 2 metry długości i jest z mocnej ekoskóry na szczęście.  Pod drzwiami zaś zastałam kałużę bo Roza nasikała - razem te dwa staruszki zostały w domu. Niestety żaden nie wytrzymuje dłużej niż 3-4 godziny, a nas nie było 5 godzin. Dość mam tylko wyczynów Beti i Poli - to są niszczycielskie i niereformowalne psiaki, bardzo kłopotliwe i zdaję sobie sprawę z tego, że zostaną u mnie w nagrodę bo nikt ich nie chce. 

Jordanek jest taki słabiutki, że trzeba go kłaść na legowiska - sporadycznie tylko się przemieszcza, w przypływie jakiejś siły nagłej i wtedy kładzie się tam gdzie stoi jak opada z sił czyli na twardej podłodze. Zaraz jedzie psinka na kontrolę.

Przepraszam. Powinnam była napisać:

Co do Jordiego - przykre to wszystko... ta starość...
Co do zołzowatych Poli i Beti - rozumiem, jak macie dość...

 

19 godzin temu, mestudio napisał:

Taki czas przyszedł, że nakazano nam podjąć decyzję. Inna być nie mogła i nie powinna. 

YDwMUFV8UYNdVa6qL44YFOxBANZ9qEZ3MHm9SE0NLQ-eORjG84bWsKfaYXQ-sT4GuveEQ4C4atnARltuFa1EHfI97sCvbQKw2ScfzMD1lTjmz_f7Gy-RkYF0kNsKepyCWVygt3uboSAXMZdT7ZvV4d3RND5rPl0n16U1DlsvMr0tWJe_zY0JWALSxblGXvMI4aKxJs03UmPi8YkL_uAOFsIMHCgjs1lCEXsdOdIt-W_HuorYLPMCXTUFxWsw9EQKUJxbVwtP84xmrU3oxImm8JO6iDIbica9uo-e-t4Qwuw1jFAla7rO3Gd7rcWvwoJENfOUZWVOuJqmdWaZL4I3TWit48bd-OMyxdnHwCBgSDPcKuZ65_Iy5R2BsMyNoDxLs-w724dyMEtLV3CcottDxRPJh6b7xLjGN5TYE2oiZLPdyKxBUi2_GYrRd3mdaimW3DfmwjmVMCHqiMlKVIXbIXXcB6f9jXw3QcfG8_hGpWqskf5uTM30EPVDYHoWJptO4qRvlrDHpAUYURZ2h1N7M_RHdIhpERf98z1SSiwD1Q3RTnc4z5ttuq7wMvXo3W_m9M-_t8eKNgHJ7qnOmXOMmFyGJ-415cnckajs6Db7PlQn85n6W5kKjQ=w640-h480-no

Jordi, Foczku [*], chociaż Cię osobiście nie poznałam, to będę Cię pamiętać.

Współczuję, Mestudio, że to już... :(
Miał u Was dobrą opiekę i miał swój Dom - przecież on nie wiedział, że to dt.
Piękne jego zdjęcia wstawiłaś na pożegnanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...