Jump to content
Dogomania

DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)


mestudio

Recommended Posts

To pies, starszy już pies. Cudny jak dla mnie. Jedni i drudzy Państwo są bardzo zadowoleni z piesków Balbiny i Bąbla, piszą do mnie każdego dnia, że psiaki wnoszą do ich życia mnóstwo radości. Bardzo się cieszę, że pomogliśmy tym psiakom, że Pani Monika odważyła się uprosić chłopa o oddanie szczeniaków i ich mamy Abi. Odnalazł się jeszcze jeden szczeniak z miotu - biały jak te dwa- zabrały go dzieci i mieszka na wiejskim podwórku, jest niemiłosiernie brudny i pewnie zarobaczony, ale ludzie nie chcą go oddać pomimo dwóch innych psów.

A teraz sprawa TZ-a, otóż musiałam mu przyrzec, że nie będę ściągała do domu tabunów psów to wtedy wyremontujemy werandę, a dziś co widzę - przyjechała duża, metalowa klatka dla psiaków zakupiona na dogo na aukcji - taka w razie czego....normalnie brak mi komentarza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']A teraz sprawa TZ-a, otóż musiałam mu przyrzec, że nie będę ściągała do domu tabunów psów to wtedy wyremontujemy werandę, a dziś co widzę - przyjechała duża, metalowa klatka dla psiaków zakupiona na dogo na aukcji - taka w razie czego....normalnie brak mi komentarza.[/QUOTE] Faaaaajnie:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TZmestudio']No jakoś nie dowierzam..... :diabloti:
Więc na wszelki wypadek....:evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='mestudio']A może to klatka dla mnie, dopiero mnie oświeciło.[/QUOTE]

Wiecie co...?

Fajni razem jesteście. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Przelałam zmojego bazarku 741,40 pln - potwierdz Ewa na wątku ogłoszeniowym jak dojdą.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250389[/URL][/QUOTE]

Dziękuję, nareszcie będziemy mieli zapas :-). Bardzo, bardzo dziękuję.

[quote name='inka33']Wiecie co...?

Fajni razem jesteście. :)[/QUOTE]

A to nowość jest dla mnie - przynajmniej w duecie internetowo się komuś podobamy :-).

Link to comment
Share on other sites

Gacuś ma ostatnio nowe fazy - pozytywne.

Rano przybiega do nas do pokoju i z radością wskakuje do łóżka, ciesząc się, że pańcia się obudziła. Próbuje też bawić się z psami, sama je zaczepia w domu - płaszczy się przed Sańką podszczekując radośnie i wywijając ogonkiem.
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-cft71LTk0pg/UyjETcH5GxI/AAAAAAAAZ5g/1PEtMZ8QNQk/s640/060.JPG[/img]

Usilnie stara się chodzić tylko po chodniczku jak wychodzi na spacerek, jak wraca ze swojej łączki to do drzwi zmierza tylko i wyłącznie po betonowym chodniczku. Jest to dłuższa droga, ale widać bardzo delikatne łapki ma Gacuś. Jak pada deszcz to panna stara się nie wychodzić na dwór.
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-2lv9bMr5CKI/UyjESXJKTpI/AAAAAAAAZ5Q/F_VCA8eAZLQ/s640/027.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...