Jump to content
Dogomania

zuanna

Members
 • Content Count

  904
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About zuanna

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  podlaskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zuanna

  Owczarek zimą

  A możesz w tym pomieszczeniu postawić mu dodatkowo budę np. ze słomą w środku? Wnętrze wyścielonej budy jest w stanie sam "nagrzać". Jak nie jest przyzwyczajony do przebywania w domu, to zabierz go dopiero przy silniejszych mrozach.
 2. Z wieczora zrobiło się dni kilka... Adresatka uszyta jest z nieprzemakalnego materiału, folia grubsza, może taka jak okładki w dowodzie rejestracyjnym. Tina pływa w niej, moczy do woli - numery telefonów pod folią nie zamakają.
 3. Wrzucę wieczorem - jak ogarnę wrzucanie zdjęć na nowe dogo...
 4. Najlepsze na świecie adresatki szyła kiedyś Taks - to był patent na wszelkiej maści zwariowane psy :) Jak same szyjecie albo macie kogoś znajomego z maszyną, to mogę podesłać zdjęcie.
 5. Niestety zdalnie to raczej nikt nie pomoże - jedynie weterynarz. Przyczyn może być mnóstwo, np. zatkane zatoki okołodbytnicze albo choroby skóry.
 6. Przy niewydolności serca może zbierać się płyn w płucach lub/i w jamie brzusznej
 7. Uuu, to mojej Tinie za drobne będą :( Myślałam, że kupię jej coś nowego, bo wybredny z niej małpiszon ;)
 8. Sama bym zjadła... ;) Moli, otworzyłaś już może tego Brita dla wrażliwców? Interesuje mnie wilekość chrupek - jest taka sama jak w seniorze z jagnięciną?
 9. W Canwecie echa serca chyba nie robią, ew. tylko EKG. Do dr Kachniarza najlepiej wcześniej zadzwonić i się umówić.
 10. Też uważam, że to może być serce. Nie wiem gdzie byłeś u weterynarza, ale moją Tinę diagnozowaliśmy pod kątem chorób serca u dr.Kachniarza.
 11. Moli, wyślij mi proszę na pw dane do wysyłki i nr telefonu dla kuriera. Chyba że w tygodniu planujesz wizytę w Białymstoku ;)
 12. Patrzyłam na tą: https://zooserwis.pl/brit-care-sensitive-venison-potato-sucha-karma-z-dziczyzna-12kg.html Może kupię mu 3 kg paczkę na próbę i po odstawieniu Eukanuby zobaczysz jaka będzie reakcja?
×
×
 • Create New...