Jump to content
Dogomania

zuanna

Members
 • Content Count

  893
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About zuanna

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  podlaskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moli, wyślij mi proszę na pw dane do wysyłki i nr telefonu dla kuriera. Chyba że w tygodniu planujesz wizytę w Białymstoku ;)
 2. Potwierdzam - moja Tina boi się burzy i strzałów. Upodobała sobie w tym czasie leżenie w łazience, gdzie puszczam jej muzykę relaksacyjną dla psów. Widać, że ją to trochę rozluźnia.
 3. zuanna

  Spacery ze staruszkiem

  " W jaki sposób to pokazuje? " Zachodzi mi drogę, tak dziwnie - robiąc półobrót, i patrzy wymownie w stronę domu :) Jak próbuję nie reagować, to staje i nie ruszysz jej z miejsca.
 4. zuanna

  Spacery ze staruszkiem

  W tygodniu 3x po 20-40 minut (chyba że nie daje rady i nie chce). W weekendy zwykle rano jedziemy na leśną polanę i wtedy dłużej. Ale też wygląda to tak, że trochę pobiega, poczłapie, a jak się zmęczy to i poleży :)
 5. zuanna

  Spacery ze staruszkiem

  Też uważam, że spacery są potrzebne. Raz, że jednak stymulują chociaż trochę psi mózg, a dwa - pozawalają na wspólne spędzenie czasu. Bywa, że Tina sunie za mną łapa za łapą, czasami podskakuje jak szczeniak, a jak źle się czuje, to załatwia potrzeby i sama zawraca nas do domu.
 6. zuanna

  Weterynaria

  Nie tracić czasu na fora, tylko biegiem do weterynarza!
 7. To ja z tej samej serii :)
 8. Książkę dostałam, prześliczna!. Tylko czy nie za mało za przesyłkę zapłaciłam?
 9. Dziękuję za potwierdzenie wpłat :) Niestety jestem ostatnio tak rozkojarzona, że zdarza mi się mylić konta, albo dwa razy opłacić ten sam rachunek...
 10. Przepraszam, że nie w temacie, ale wczoraj na trasie Białystok - Bobrowniki był wypadek. Oprócz tego, że ucierpieli ludzie, zaginął jadący z nimi labrador. Ponieważ to Wasze okolice, rozglądajcie się proszę.
 11. Regularnie zaglądam, ale się nie odzywam...
 12. zuanna

  Sprzedam Cardisure 10 mg

  W jakiej cenie?
 13. zuanna

  Chore psie serducho

  My cardisure 10 mg kupujemy u naszego weta po 4 zł za sztukę.
 14. zuanna

  oddam pieska 2lata berneńczyk

  Dolina Noteci ma również puszki jednoskładnikowe z jagnięciną lub kaczką - może takie wet miał na myśli. Moja Tina jest uczulona na kurczaka - z Doliny Noteci najbardziej służy jej kaczka (sama lub z dynią).
×