Jump to content
Dogomania

zuanna

Members
 • Content Count

  900
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About zuanna

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  podlaskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potwierdzam - moja Tina boi się burzy i strzałów. Upodobała sobie w tym czasie leżenie w łazience, gdzie puszczam jej muzykę relaksacyjną dla psów. Widać, że ją to trochę rozluźnia.
 2. zuanna

  Spacery ze staruszkiem

  " W jaki sposób to pokazuje? " Zachodzi mi drogę, tak dziwnie - robiąc półobrót, i patrzy wymownie w stronę domu :) Jak próbuję nie reagować, to staje i nie ruszysz jej z miejsca.
 3. zuanna

  Spacery ze staruszkiem

  W tygodniu 3x po 20-40 minut (chyba że nie daje rady i nie chce). W weekendy zwykle rano jedziemy na leśną polanę i wtedy dłużej. Ale też wygląda to tak, że trochę pobiega, poczłapie, a jak się zmęczy to i poleży :)
 4. zuanna

  Weterynaria

  Nie tracić czasu na fora, tylko biegiem do weterynarza!
 5. Książkę dostałam, prześliczna!. Tylko czy nie za mało za przesyłkę zapłaciłam?
 6. Przepraszam, że nie w temacie, ale wczoraj na trasie Białystok - Bobrowniki był wypadek. Oprócz tego, że ucierpieli ludzie, zaginął jadący z nimi labrador. Ponieważ to Wasze okolice, rozglądajcie się proszę.
 7. zuanna

  Sprzedam Cardisure 10 mg

  W jakiej cenie?
 8. Uff, ale się naszukałam... Pozdrawiam wszystkich noworocznie :)
 9. ja tam za dużo do gadania nie mam, ale uważam jak powyżej :)
 10. Myślę, że wszyscy są tego zdania i dlatego cicho siedzą ;)
 11. zuanna

  Bezdomne psy z Łomży

  [url]http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140812/REGION99/140819890§ioncat=photostory7[/url] Może ktoś je zobaczy
 12. [url]http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140812/REGION99/140819890§ioncat=photostory7[/url] Może ktoś je zobaczy
 13. [quote name='mestudio']Dotarła jedna wpłata albo pod koniec kwietnia albo na początku maja, jest wpisana w rozliczeniu ze znakiem zapytania bo miałam dokładnie sprawdzić nick :-), dziękujemy bardzo. [/QUOTE] A koniec marca/początek kwietnia nie? To jednak coś namieszałam przy zmianie zlecenia.
 14. Mam takie nieśmiałe pytanie - moja drobna deklaracja przeniesiona z Miśka (towarzysza niedoli Sańki) do Was dociera? Czy też pomieszałam coś w zleceniach (jest to całkiem możliwe, zważywszy na stan mojego ciała i umysłu w ostatnim czasie :oops:)?
×