Jump to content
Dogomania

DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)


mestudio

Recommended Posts

Pilnie potrzebny DT dla suni i szczeniaków - może być oddzielnie!!! PILNE!!!
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-NaFVMj9t30I/UwZeEkAdSlI/AAAAAAAAY6s/VK-a_zk1Cdk/s640/036.JPG[/img]

[img]https://lh6.googleusercontent.com/-RWNw0jEoFpg/UwZeH3N8r0I/AAAAAAAAY7I/_jHbEwj_h1I/s640/043.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

Pokręciło mnie po tym ogrodowym zapale, chyba mnie przewiało albo za bardzo się zabrałam za przesadzanie róż.

Ale z pieskami doczłapałam się do weta.

Sunia odpchlona, zaszczepiona na wściekliznę, książeczka założona, odrobaczyłam aniprazolem.
Szczeniaczki do wykąpania bo za młode jeszcze na odpchlenie - pcheł nie widać. Odrobaczone flunabolem, powtórka za 2 tygodnie i potem szczepienie.
Sunia waży 7 kg, szczeniaczki niecały kilogram każdy.

Za rodzinkę zapłaciłam 55 zł, dokupiłam jeszcze kilka tabletek odrobaczających na zapas bo różne historie się nam trafiają jak widać.

Koszt całkowity wizyty razem z tabletkami 85 zł. Paragon wstawię przy okazji.

Sunia jest przemiła, kochana, czyściutka, ciągle chce lizać mnie po rekach. Nawet jak maluszkom zakładałam obróżki to uparcie się do mnie kleiła. Chłopaczek ma żółtą obróżkę, dziewczynka różową.
Dostają puszeczki Rocco w ciągu dnia i pochłaniają za każdym razem wszystko co im nałożę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Sunia maleńka, ale i maluszki do wielkopsów nie należą :)
Mestudio nie szalej tak w ogrodzie ... wiem, wiem to silniejsze od Ciebie[/QUOTE]

Nadrabiam stracony zeszły rok, ale chyba mnie przewiało bo wiesz, niby ciepło, ale latka nie te już - stara baba ze mnie i tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Pokręciło mnie po tym ogrodowym zapale, chyba mnie przewiało albo za bardzo się zabrałam za przesadzanie róż.

Ale z pieskami doczłapałam się do weta.

Sunia odpchlona, zaszczepiona na wściekliznę, książeczka założona, odrobaczyłam aniprazolem.
Szczeniaczki do wykąpania bo za młode jeszcze na odpchlenie - pcheł nie widać. Odrobaczone flunabolem, powtórka za 2 tygodnie i potem szczepienie.
Sunia waży 7 kg, szczeniaczki niecały kilogram każdy.

Za rodzinkę zapłaciłam 55 zł, dokupiłam jeszcze kilka tabletek odrobaczających na zapas bo różne historie się nam trafiają jak widać.

Koszt całkowity wizyty razem z tabletkami 85 zł. Paragon wstawię przy okazji.

Sunia jest przemiła, kochana, czyściutka, ciągle chce lizać mnie po rekach. Nawet jak maluszkom zakładałam obróżki to uparcie się do mnie kleiła. Chłopaczek ma żółtą obróżkę, dziewczynka różową.
Dostają puszeczki Rocco w ciągu dnia i pochłaniają za każdym razem wszystko co im nałożę.[/QUOTE]

Ewciu, jak się jutro spotkamy zwrócę Ci te koszty, tylko błagam przypomnij mi, bo jak zobaczę sunię, to o Bożym świecie zapomnę:-). W sumie 85 zł, bo odrobaczałaś sunię wcześniej zakupionymi tabletkami. Myślę, czy nie dobrze byłoby kupić maluszkom jakąś karmę juniora. Pomyśl o tym kochana i jutro w razie czego dogadamy się co im kupić. Chciałabym zrobić im mały prezent, bo w końcu zabieram im mamusię;-) Nie mogę się już doczekać kiedy zobaczę sunię. Musimy wymyślić jej jakieś imię;-) Mam kilka typów, zobaczymy co na to Ela:-)

Gdybym zapomniała dać Ci kasę, prześlę ją po powrocie;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Pokręciło mnie po tym ogrodowym zapale, chyba mnie przewiało albo za bardzo się zabrałam za przesadzanie róż.

Ale z pieskami doczłapałam się do weta.

Sunia odpchlona, zaszczepiona na wściekliznę, książeczka założona, odrobaczyłam aniprazolem.
Szczeniaczki do wykąpania bo za młode jeszcze na odpchlenie - pcheł nie widać. Odrobaczone flunabolem, powtórka za 2 tygodnie i potem szczepienie.
Sunia waży 7 kg, szczeniaczki niecały kilogram każdy.

Za rodzinkę zapłaciłam 55 zł, dokupiłam jeszcze kilka tabletek odrobaczających na zapas bo różne historie się nam trafiają jak widać.

Koszt całkowity wizyty razem z tabletkami 85 zł. Paragon wstawię przy okazji.

Sunia jest przemiła, kochana, czyściutka, ciągle chce lizać mnie po rekach. Nawet jak maluszkom zakładałam obróżki to uparcie się do mnie kleiła. Chłopaczek ma żółtą obróżkę, dziewczynka różową.
Dostają puszeczki Rocco w ciągu dnia i pochłaniają za każdym razem wszystko co im nałożę.[/QUOTE]

Dziękujemy, Ewunia zwroci pieniadze za szczepienia itd.:)

Link to comment
Share on other sites

Przekazaliśmy Ewie Marcie sunieczkę kochaną, w samochodzie była bardzo grzeczna, jechała bez żadnych problemów żołądkowych, pomimo tego, że rano zjadła śniadanko.
Ewa Marta dała nam 100 zł - wpiszę do rozliczenia - bardzo dziękujemy :-).
Kupiliśmy dziś szampon dla szczeniaków, koszt 10 zł. Maluchy dostały przed chwilą obiadek i drzemią grzecznie na mięciutkim legowisku. Potem je wykapię.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za przejęcie opieki nad sunieczką i za pieniążki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Przekazaliśmy Ewie Marcie sunieczkę kochaną, w samochodzie była bardzo grzeczna, jechała bez żadnych problemów żołądkowych, pomimo tego, że rano zjadła śniadanko.
Ewa Marta dała nam 100 zł - wpiszę do rozliczenia - bardzo dziękujemy :-).
Kupiliśmy dziś szampon dla szczeniaków, koszt 10 zł. Maluchy dostały przed chwilą obiadek i drzemią grzecznie na mięciutkim legowisku. Potem je wykapię.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za przejęcie opieki nad sunieczką i za pieniążki.[/QUOTE]

i gitara! :loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...