Jump to content
Dogomania

Kubuś - psie dziecko bestialsko traktowane przez dzieci - szczęśliwy w cudownym domku


mari23

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiuniab']przybyłam z bazarku dla Kubunia, siedzę i płaczę, życie wciąż mi daje argumenty na to, że ze spokojem mogę nie lubić ludzi i ich "pociech"; takie rodziny to jak [B]Hydra lernejska:([/B][/QUOTE]

Ja też przyszłam z bazarku.... mam nadzieję na to, że Kubuś zamieszka w domku, który wynagrodzi mu te wszystkie cierpienia i krzywdy i będzie w nim żył spokojnie do końca swoich dni.... :-(

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za nieobecność, nieco przygniotły mnie problemy, spieszę z dobrymi wiadomościami:

Kubuś doskonale radzi sobie na 3 łapkach, jednak każdy dotyk miejsca po zabiegu powoduje panikę u niego...
a oto najlepsza wiadomość, skopiowałam:

[COLOR=#800080]nie chce zapeszac...ale wczoraj Kubus pojechal do nowego domku. wg mnie lepiej trafic nie mogl. nadal bardzo zle reaguje na branie go na rece czy zbyt szybkie podejscie do niego-wtedy jest panika, wrzask, siusianie..Pani, ktora go wziela boi sie, ze sobie nie poradzi. Wierze, ze bedzie ok bo trafil do cudownego domu:)[/COLOR]

i jeszcze dziękuję za wpłaty:

35,- Anna M.-A. z Wrocławia (04.-09.)
20,- cisowianka (04.09.)
30,- Betaczl (04.09.)
30,- Anna B. (05.09.)
50,- Joanna B. ze Środy Śl. (05.09.)


Ponieważ przychodnia obciążyła nas tylko kosztami użytych leków i nie policzyła [B]NIC[/B] za trwającą 3,5 godziny operację - koszty nie będą wielkie ( faktura jeszcze do mnie nie dotarła, wkleję ją tutaj).
Myslę, że z uzbieranej kwoty wystarczy jeszcze na rehabilitację Kubusia, zwłaszcza tę "psychiczną"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']przepraszam za nieobecność, nieco przygniotły mnie problemy, spieszę z dobrymi wiadomościami:

Kubuś doskonale radzi sobie na 3 łapkach, jednak każdy dotyk miejsca po zabiegu powoduje panikę u niego...
a oto najlepsza wiadomość, skopiowałam:

[COLOR=#800080]nie chce zapeszac...ale wczoraj Kubus pojechal do nowego domku. wg mnie lepiej trafic nie mogl. nadal bardzo zle reaguje na branie go na rece czy zbyt szybkie podejscie do niego-wtedy jest panika, wrzask, siusianie..Pani, ktora go wziela boi sie, ze sobie nie poradzi. Wierze, ze bedzie ok bo trafil do cudownego domu:)[/COLOR]

i jeszcze dziękuję za wpłaty:

35,- Anna M.-A. z Wrocławia (04.-09.)
20,- cisowianka (04.09.)
30,- Betaczl (04.09.)
30,- Anna B. (05.09.)
50,- Joanna B. ze Środy Śl. (05.09.)


Ponieważ przychodnia obciążyła nas tylko kosztami użytych leków i nie policzyła [B]NIC[/B] za trwającą 3,5 godziny operację - koszty nie będą wielkie ( faktura jeszcze do mnie nie dotarła, wkleję ją tutaj).
Myslę, że z uzbieranej kwoty wystarczy jeszcze na rehabilitację Kubusia, zwłaszcza tę "psychiczną"[/QUOTE]

chwała za takie lecznice, ja na taką nie mogę trafić:(
a Kubusiowi życzę powodzenia, i krótkiej pamięci tego co doznał;

Link to comment
Share on other sites

Jakie cudowne wiadomości! Trzymam kciuki za cierpliwość i Pani i Kubusia...

Maryniu, otworzyłyśmy bazarek, z którego połowa dochodu miałaby pójść dla Kubusia (link w moim podpisie). Daj proszę znać czy te pieniążki będą potrzebne, bo w przeciwnym razie poratujemy jakąś inną bidę...

Link to comment
Share on other sites

Kubuś szybko dojdzie do siebie, bo młody, to pewnie w kochającym domu zapomni, co go spotkało.

Gorzej, że patole ściągną sobie nową żywą zabawkę, coś mi się wydaje, że tak to się skończy :shake: widziałyście film "Trzynastka"? dokument o popegieerowskiej wsi i rodzinie, w której tak się właśnie zabawiają kotami, z nudów.

problem polega na tym, że kurator ma wiele innych rzeczy do ogarnięcia w takiej rodzinie, a fakt, że np. pojawiło się kolejne zwierzę, będzie na szarym końcu wykrytych nieprawidłowości.

ktoś zna tę rodzinę, żeby ktoś mógł przez jakiś czas przyfilować, czy się nie znalazła nowa, chodząca zabawka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Jakie cudowne wiadomości! Trzymam kciuki za cierpliwość i Pani i Kubusia...

Maryniu, otworzyłyśmy bazarek, z którego połowa dochodu miałaby pójść dla Kubusia (link w moim podpisie). Daj proszę znać czy te pieniążki będą potrzebne, bo w przeciwnym razie poratujemy jakąś inną bidę...[/QUOTE]

Podobnie jak ja. Też zrobiłam bazarek dla Kuby [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246805-By%C5%82-%C5%BCywym-workiem-treningowym-na-Kubusia-do-14-09-godz-20-00?p=21267924#post21267924[/url]. Gdyby Kubuś już nie potrzebował pieniędzy, ewentualny dochód przeznaczę na staruszki z DT Mari23.

Link to comment
Share on other sites

Ja wspieram jak mogę wszystkie łapki, trójłapki też. Tymczasem przesyłam "łapki" od moich, zwłaszcza od Szefa-trójłapka. Świata nie możemy zmienić, ale dobrze, że chociaż Kubusia udało się tym razem uratować. Szkoda, że nie można równie szybko zadziałać w sprawie tych dzieci, bo one pewnie bardziej niż psiak wymagają socjalizacji i rehabilitacji, kto wie, czy także nie fizycznej. Zamiast tego wyrosną z nich kolejne potworki :(. Będę śledzić wątek.

Link to comment
Share on other sites

Na moim osiedlu mieszka para wspaniałych młodych ludzi - mają trójłapka.
Życzę wszystkim Ogonkom takiej miłości, oddania.
Najmniejszy gest przepełniony jest miłością - uwielbiam patrzeć na nich! serce rośnie
i powraca wiara w dobro ludzkie.
Kubuniu, takiego ogromu szczęścia Ci życzę we własnym Domku

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam wszystkim z całego serca!!!!
Kubuś nie tylko ma domek pełen miłości i cierpliwości, ale też jest na razie zabezpieczony finansowo
Prześwietlenie i operacja jeszcze nie opłacone ( czekam na fakturę), potem będą szczepienia, bo on żadnych oczywiście nie ma....

jutro na Fb zapytam panią, czy czegos Kubusiowi nie trzeba
mysle o Calm Aid albo karmie RC Calm - to pomogłoby Kubusiowi zwalczyć stres....

Fizycznie jest już dużo lepiej, psychicznie - tylko troszeńkę, ale w tym przypadku czas jest lekarzem....
oby jak najszybciej zapomniało biedactwo o tym, co go spotkało

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...