Jump to content
Dogomania

Grafi-niewidoma sunia z wielkim pechem odeszła za TM...[*]


Martuchny

Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cioteczki zajrzyjcie proszę do bardzo chorego Bruna [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248843-BRUNO-CHORY-czarny-labrador-z-NU%C5%BBYC%C4%84?p=21578470#post21578470"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248843-BRUNO-CHORY-czarny-labrador-z-NU%C5%BBYC%C4%84?p=21578470#post21578470[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amadorka']Jeszcze trochę jest,natomiast kończy się memotropil.Poza tym Grafi czuje sie dobrze.Kręcenie całkowicie ustało.Podsikiwanie niestety nie.[/QUOTE]
A może ona ma posterylkowe nietrzymanie moczu? Właśnie to przerabiam z moją sunią, ma 17 lat, sterylizowana w schronie lata temu i zaczęła posikiwać w domu. Nie jakoś specjalnie ale po prostu nie czuła że siusiała... I to mimo, że wychodzłam z nią po 5-6 razy dziennie. Zrobiłam badania i niby wszystko / nerki, pęcherz/ ok. Dostałam dla niej syrop, który dodaję do jedzenia i dosłownie po jednym dniu było lepiej a po 2 siusiane wróciło do normy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']A może ona ma posterylkowe nietrzymanie moczu? Właśnie to przerabiam z moją sunią, ma 17 lat, sterylizowana w schronie lata temu i zaczęła posikiwać w domu. Nie jakoś specjalnie ale po prostu nie czuła że siusiała... I to mimo, że wychodzłam z nią po 5-6 razy dziennie. Zrobiłam badania i niby wszystko / nerki, pęcherz/ ok. Dostałam dla niej syrop, który dodaję do jedzenia i dosłownie po jednym dniu było lepiej a po 2 siusiane wróciło do normy...[/QUOTE]
no właśnie to najprawdopodobniej to, po może nie za dobrze przeprowadzonej starylce;
to może spróbujemy ten syrop??
Amadorka jest taka możliwość??

Link to comment
Share on other sites

Witam,Grafi też dostawała taki syrop propalin przez ok tydzień jednak żadnej poprawy nie było, syrop oddaliśmy razem ze wszystkimi lekami, ale nie wiem czy go jeszcze dostawała.Na pytanie jaka jest pewność, że po syropie będzie poprawa, odpowiedź weterynarza - 100%. Ale po syropie nie było ani troche lepiej więc może przyczyna jest inna...nie wiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ushiro']Witam,Grafi też dostawała taki syrop propalin przez ok tydzień jednak żadnej poprawy nie było, syrop oddaliśmy razem ze wszystkimi lekami, ale nie wiem czy go jeszcze dostawała.Na pytanie jaka jest pewność, że po syropie będzie poprawa, odpowiedź weterynarza - 100%. Ale po syropie nie było ani troche lepiej więc może przyczyna jest inna...nie wiem[/QUOTE]
Kurcze, u mojej suni właśnie ten syrop sprawdził się idealnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amadorka']Jeszcze trochę jest,natomiast kończy się memotropil. Poza tym Grafi czuje sie dobrze.Kręcenie całkowicie ustało.Podsikiwanie niestety nie.[/QUOTE]
Amadorka, rozumiem, że możesz wziąć receptę na memotropil i kupić, a ja oczywiście się rozliczę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...