Jump to content
Dogomania

Grafi-niewidoma sunia z wielkim pechem odeszła za TM...[*]


Martuchny

Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiuniab']no nasza Grafi to staruszka, więc kaski będzie Jej potrzeba, trzeba zabezpieczać tyły:)[/QUOTE]

chyba przyjdzie sie naumiec w koncu pikle robic ;) skoro takie wziecie maja :)

[COLOR=#a9a9a9]tak czasami mysle czy panstwo od Grafi Ja odwiedzaja jeszcze.. czy pamietaja o suni [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']chyba przyjdzie sie naumiec w koncu pikle robic ;) skoro takie wziecie maja :)

[COLOR=#a9a9a9]tak czasami mysle czy panstwo od Grafi Ja odwiedzaja jeszcze.. czy pamietaja o suni [/COLOR][/QUOTE]

niedługo zabieram się za bazarek z przepisami piklowymi;)

a co do Państwa, to zobaczymy, bo nic tu nie wpisują, mnie ciekawi, czy dotrze wpłata właśnie od ushiro, jeszcze jest długi weekend, mam nadzieję, że po weekendzie jakieś wpłaty dotrą:roll: ja sama windykuję moją rodzinę, co ją zadeklarowałam, a nie ma jeszcze nic na koncie:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ushiro']Oczywiście, że pamiętamy o małej :) a co do odwiedzin to tak jak rozmawialiśmy z Panią chyba lepiej nie mieszać jej w głowie... może ktoś uważa inaczej?[/QUOTE]

dzięki piękne za pamięć o niepozornej suni :Rose:
nie wiem jak to pies odbiera (czy miesza Mu się w głowie), ponieważ dużo osób które mają swoich podopiecznych w hotelach odwiedza ich; choć wiem też, że osobom które prowadzą hotel to może dezorganizować czas;
[quote name='agat21']Poleciała moja listopadowa deklaracja dla Grafiszcza. Proszę wygłaskać też ją ode mnie :)[/QUOTE]
bardzo dziękuję, jak dotrę do konta to pouzupełniam wpłaty :Rose:
żeby Grafi wiedziała, że ma takie grono wielbicieli;)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że co do odwiedzin to jest to dobry pomysł. To w dużej mierze zależy od samego psa, bo np. nasz Diboj miał się nie widzieć ze swoim byłym właścicielem, bo by to mogło wpłynąć na pracę z nim i jego (na szczęście już przeszłymi!) problemami. Jednak Grafi jest na trochę innym etapie życiowym, więc sądzę, że każde zainteresowanie nią jest dobre. Ale to oczywiście temat dyskusyjny ;) Poza tym - my też jedynie odwiedzamy 'nasze' psiaki w schronisku i muszą dać radę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...