Jump to content
Dogomania

Grafi-niewidoma sunia z wielkim pechem odeszła za TM...[*]


Martuchny

Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ushiro']Oczywiście, że pamiętamy o małej :) a co do odwiedzin to tak jak rozmawialiśmy z Panią chyba lepiej nie mieszać jej w głowie... może ktoś uważa inaczej?[/QUOTE]

Myślę,że Grafi która żyje troszkę w swoim świecie nie zaszkodzi żadna wizyta.Sunia zawsze bardzo się cieszy na każdy objaw zainteresowania.Nie kręci się już w kółko,leki jej pomagają.Oko po serii zastrzyków i kroplach też znaczna poprawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amadorka']Myślę,że Grafi która żyje troszkę w swoim świecie nie zaszkodzi żadna wizyta.Sunia zawsze bardzo się cieszy na każdy objaw zainteresowania.Nie kręci się już w kółko,leki jej pomagają.Oko po serii zastrzyków i kroplach też znaczna poprawa.[/QUOTE]
Amadorka, nie wiesz jak mnie tym wpisem uszczęśliwiłaś, jeśli leki pomagają, to jakość życia suni się poprawiła, a to naj najważniejsze:)

Link to comment
Share on other sites

to tak na szybko, jutro rozpiszę w 1 poscie:
teraz dziękuję wszystkim za pamięć o suni, Ona na to zasługuje:loveu:
doszły wpłaty od:
:multi:ushiro 50 zł 4-11-2013:multi:
:multi:cisowianka 10 zł 4-11-2013:multi:
:multi:mdk8 10 zł 4-11-2013:multi:
:multi:agat21 - 20 zł 5-11-2013:multi:
:loveu:kłaniam się wszystkim razem i każdemu z osobna:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amadorka']Myślę,że Grafi która żyje troszkę w swoim świecie nie zaszkodzi żadna wizyta.Sunia zawsze bardzo się cieszy na każdy objaw zainteresowania.Nie kręci się już w kółko,leki jej pomagają.Oko po serii zastrzyków i kroplach też znaczna poprawa.[/QUOTE]
Fajnie że teraz można postawić starszego psiaka na nogi, tylko dużo zależy od wetów, od nas też oczywiście, moja siostra gdyby posłuchała się jednego lekarza już nie miałaby suni (11 lat a od 6 lat z cukrzycą)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']A jak z siuraniem?[/QUOTE]

jak ostatnio rozmawiałam z Amadorką, to mówiła, że wszystkie wyniki są ok. więc wychodzi na to, że może to być efektem nie do końca dobrze przeprowadzonej sterylki, i sikać już raczej będzie;

Amadorka dziękuję za informację, tak się cieszę, że sunia się czuję lepiej, dzięki, dzięki, dzięki za opiekę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']jak ostatnio rozmawiałam z Amadorką, to mówiła, że wszystkie wyniki są ok. więc wychodzi na to, że może to być efektem nie do końca dobrze przeprowadzonej sterylki, i sikać już raczej będzie;

Amadorka dziękuję za informację, tak się cieszę, że sunia się czuję lepiej, dzięki, dzięki, dzięki za opiekę:)[/QUOTE] Kurczę, to jej szanse adopcyjne są niewielkie, żeby nie powiedzieć zerowe:shake:

Link to comment
Share on other sites

coś mi szwankują cytaty, nie chcą się wstawiać;
tzn. oczywiście ja jako miłośniczka dziadeczków, uważam, że nadzieja umiera ostatnia, ale tak jak zauważyła Panna Marple, to starszy psiak, i to psiak z problemami jakby to nazwać toaletowymi, myślę, szanse bardzo zbliżają się do zera; myślę, że ludziom mimo wszystko "łatwiej" wziąć psiaka, który np. jest niewidomy, niż psiaczka z nietrzymaniem moczu, bo to m.in. wiąże się z tym, że ktoś musi mieć taki tryb życia, żeby więcej był w domu niż poza nim;
dla mnie najważniejsze na tę chwilę jest to, że Grafi już się nie kręci w kółeczko i z oczkiem jest lepiej, bo to ważne dla Jej komfortu życia;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...