Jump to content
Dogomania

Grafi-niewidoma sunia z wielkim pechem odeszła za TM...[*]


Martuchny

Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Amadorka']Przepraszam,że ostatnio nie pisałam.U Grafi wszystko dobrze, leki które bierze pomagają jej i nie kręci się w kółko.
Oczko po kropelkach też lepiej.Z sikaniem bez zmian.Wkrótce dodam zdjęcia.[/QUOTE]

moze ma chory pecherz...ja juz nie wiem
to czekamy na zdjatka Grafci :)

Link to comment
Share on other sites

Witam i przepraszam, dopiero dzisiaj puściłam swoją deklaracje dla Grafi (i Roksi jednym przelewem), byłam, zajęta zalatana, na dogo zerkałam ale nie miałam głowy do banku
Sunia mojej Mamuśki odeszła, Figa
[*] - 14 lat , mogła jeszcze pożyć przcież, najprowdopodobniej mama trafiła za późno do konkretnego (dobrego ) lekarza, pierwszy się nie przejął i żle zdiagnozował , w końcu nie widząc poprawy mama wezwała mnie i razem pojechałyśmy trochę dalej ( kilka miejscowości) do tego co trzeba weta (ki) . Mimo wysokiego moczniku i kreatyniny sunia żyła, więc zaczęły się zastrzyki i kroplówki, niestety 31.12.13r. odeszła.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Współczuję serdecznie odejścia suni po 14 latach - to strata i pustka :(

Dziś przelałam deklarację dla Grafiszcza[/QUOTE]

Mama oczywiście płakała przez dwa dni, ale rok temu przygarnęła młodą (małą) sunie z lubelszczyzny (tam zgineła by z kretesem), więc przyznała mi się że gdyby jej nie było to..... byłoby ciężej. I tak jest pustka, choć ja nie mieszkam razem z mamą.

Link to comment
Share on other sites

Moje suczydełko odeszło 2 lata temu, a do tej pory brak mi jej pomruków znaczących, szczekania i ogólnej mądrości. I też gdyby nie fakt, że już był z nami znaleziony w drodze na wakacje na stacji benzynowej młodziutki Figaro - byłoby dużo dużo trudniej...
Dużo ciepłych pozdrowień dla Twojej wspaniałej mamy Cisowianko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']

Dziś przelałam deklarację dla Grafiszcza[/QUOTE]
a ja potwierdzam, że już jest i z całego serca dziękuję cioteczce;

jak również cisowiance, że mimo osobistego bólu pamięta o naszych dziewczynie, również wpłata dotarła, dziękuję

Link to comment
Share on other sites

cioteczki proszę pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249876-Wst%C4%85p-zobacz-kup-pom%C3%B3%C5%BC%21-Dla-podopiecznych-azylu-Do-19-01-2014r-godz-21/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249876-Wst%C4%85p-zobacz-kup-pom%C3%B3%C5%BC%21-Dla-podopiecznych-azylu-Do-19-01-2014r-godz-21/page2[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']:( musimy czekac na nastepne info juz po wecie...
nie mam pojecia co jest Grafci ..
martwie sie[/QUOTE]
mam nowe info, to jest jakieś porażenie nerwu, czy coś wyskoczyło, no w każdym razie, dostała 3 czy 4 zastrzyki w tym rozkurczowe, teraz ma mieć kroplówkę i jutro też; stan jest poważny;
beatkaczl, w przyszłym tyg. biorę urlop i będę szykować bazarek; będziemy w kontakcie;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']mam nowe info, to jest jakieś porażenie nerwu, czy coś wyskoczyło, no w każdym razie, dostała 3 czy 4 zastrzyki w tym rozkurczowe, teraz ma mieć kroplówkę i jutro też; stan jest poważny;
beatkaczl, w przyszłym tyg. biorę urlop i będę szykować bazarek; będziemy w kontakcie;[/QUOTE]

biedna ta nasza Grafcia .zeby sie polepszylo tylko po tych zastrzykach i kroplowkach..

jak to dobrze,ze znajdziesz na bazarek czas pieniazki sie przydadza teraz..
ja bede dostepna codziennie jakby co.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...