Jump to content
Dogomania

GRYŚ zaginął. Uratowany ze Szczytów Marlon MA DOM!!! Dziękujemy wszystkim za pomoc


yolanovi

Recommended Posts

[quote name='agat21']Pies śliczny, choć taka chudzina biedna.. Dobrze, że już bezpieczny i w dobrym miejscu.
A Gryś jeszcze się znajdzie, ufam mocno.
A jak Grysia - bis nazwiecie?[/QUOTE]
No własnie!Trzeba pomyslec o jakichs chrzcinach !
Moze ktos zechciałby zrobic zrobic bazarek imienny ???:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Wracając do naszego psiaka: mamy na 90% miejsce w hoteliku lilki w okolicach Kluczborka (dzisiaj mam dostać potwierdzenie czy możemy przywieźć bidoka). Gdyby ta opcja stała sie realna to mamy do przejechania trasę Katowice - Szczyty - Hotelik Lilki Jasienie - Katowice, co w sumie daje dystans ok. 332 km, czyli jakieś 24 l benzyny x 5,3 zł/l = ok 127 zł. Taki byłby koszt transportu.[/QUOTE]
Dopiero wróciłam.
Bazarek kilometrowy zrobię jutro W 1 poście umieszczę m.i. ten tekst.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Dopiero wróciłam.
Bazarek kilometrowy zrobię jutro W 1 poście umieszczę m.i. ten tekst.[/QUOTE]
Taki tekst jest ok tylko km wyszło w realu 352 i koszt wycieczki to 135 zł.

Edited by yolanovi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Taki tekst jest ok tylko km wyszło w realu 142 i koszt wycieczki to 135 zł.[/QUOTE]
Umieszczę go z poprawkami i na PW bardzo proszę o konto do wpłat jakie mam podawać za cegiełki:)



Czytam ,że wątek nieGrysia zostanie na wątku Grysia.
Kochane poproście moderatora o dodanie wolnego 2 postu na rozliczenia nieGrysia.
Ułatwi to Wam pracę ale też i tym osobom, które wpłacają pieniążki dla niego i tym którzy będą chcieli coś wpłacić.
Będzie to widocznie bez dopytywania się o stan kasy małego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Umieszczę go z poprawkami i na PW bardzo proszę o konto do wpłat jakie mam podawać za cegiełki:)



Czytam ,że wątek nieGrysia zostanie na wątku Grysia.
Kochane poproście moderatora o dodanie wolnego 2 postu na rozliczenia nieGrysia.
Ułatwi to Wam pracę ale też i tym osobom, które wpłacają pieniążki dla niego i tym którzy będą chcieli coś wpłacić.
Będzie to widocznie bez dopytywania się o stan kasy małego.[/QUOTE]

b-b kochana rozliczenie od08.2014 r. znajduje się w poście nr 1 :) mam nadzieję że jest czytelne dla wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']b-b kochana rozliczenie od08.2014 r. znajduje się w poście nr 1 :) mam nadzieję że jest czytelne dla wszystkich :)[/QUOTE]

Dopiero jak się doczytałam to to zauważyłam :roll:
Przepraszam:oops:

Bazarek zrobiony [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/256943-CEGIE%C5%81KOWT-na-dojazd-nieGrysia-do-bezpiecznego-hoteliku-do-2-09-20-00?p=22389899#post22389899"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256943-CEGIE%C5%81KOWT-na-dojazd-nieGrysia-do-bezpiecznego-hoteliku-do-2-09-20-00?p=22389899#post22389899[/URL]
Sprawdźcie czy wszystko OK:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Dopiero jak się doczytałam to to zauważyłam :roll:
Przepraszam:oops:

Bazarek zrobiony [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256943-CEGIEŁKOWT-na-dojazd-nieGrysia-do-bezpiecznego-hoteliku-do-2-09-20-00?p=22389899#post22389899[/URL]
Sprawdźcie czy wszystko OK:)[/QUOTE]

Bardzo dziekuję za bazarek. Przeze mnie jest błąd w km - powinno być, że w realu wyszło 352 km, nie [B]142 [/B]- przepraszam i proszę poprawić.

Edited by yolanovi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...