Jump to content
Dogomania

SAWANA - żegnaj piesku :(


rodzice

Recommended Posts

Sawanie brakuje w organizmie magnesu .W czwartek zaczęła jej drżeć prawa powieka a więc pognaliśmy do weta.Wet zalecił podawanie przez miesiąc magnez 1/2 tabl.Po podaniu już dwóch porcji,powieka nie drży.Bardzo wystraszyliśmy się,ponieważ to jest ta strona na którą czasami Sawana przekrzywia główkę.

Mari23,cieszę się,że nas odnalazłaś i dziękujemy za pozdrowienia.

Link to comment
Share on other sites

Kończy się Sawani Cardisure.Zrobiłam bazarek na szybciutko.Moje Kroniki zdjęte z półki kupiła MALWA a tym samym mamy 200,00zł na zakupienie leku.

http://www.dogomania.com/forum/topic/146841-rozliczam4-kroniki-w-przepi%C4%99knym-wydaniu-na-wsparcie-sawanybazarek-070515-160515/

Znalazłam bazarek , chciałam napisać, że zareklamuję go na reklamach a tu już było po :)

Ekspresowo się zakończył :D

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam bazarek , chciałam napisać, że zareklamuję go na reklamach a tu już było po :)

Ekspresowo się zakończył :D

No właśnie miałam zamiar wieczorkiem prosić Cię o pomoc w umieszczeniu bazarku na reklamach ale już zostały Kroniki szybciutko sprzedane.Cieszę się.W przyszłym tygodniu pędzę do weta zamówić Cardisure na następne 3 miesiące.Pozostał jeden listek jeszcze.

Sawania czuje się bardzo dobrze po tym leku,obszczekuje intruzów,biega po schodach,nie widać oznak,że ma chore serduszko.Pisałam z Panem,którego piesek odszedł za TM.Miał też chore serduszko i tylko żył pół roku,też łykał Cardisure. Ostatnio mam większy kontakt z opiekunami,których psiaki chorowały na serduszko i łykały leki,gro wypowiadało się,że po stwierdzeniu choroby serca i braniu leków,psiaki szybko odchodziły.Na szczęście Sawania tak jak napisałam wyżej czuje się bardzo dobrze i oby tak było jak najdłużej.

 

Aniu kochana przekazałam nastepne worki z fantami , mam nadzieję , że karolcia zrobi bazarek i znowu wpadnie parę złotych .

Ula,nie jest źle dajemy radę.Teraz nie robiłyśmy z Bogusik bazarków na Sawanię,nie było takiej potrzeby.Były bardziej potrzebujące psiaki.Ja doszłam do wniosku,że Kroniki już spełniły swoje zadanie i nimi podreperowałam budżet Sawani.

Jeszcze coś chcę napisać. TZ uparcie codziennie rano daje Sawani smaczki. Sawania podchodzi do niego i bierze z ręki,nie odchodzi jak to działo się wcześniej ale jak zobaczy,że ręka pusta,nie podejdzie,pomimo błagalnych próśb TZ. Cwaniara.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Biedna, taki uraz jej został po, zapewne wyjątkowych, "pieszczotach" jakich doznała z męskiej ręki...

Z informacji wiem,że Sawana tylko kochała swoją Pańcię a na Pana warczała przez 8 lat.

 

Wstawiam dzisiaj odebrany zaległy paragon za Cardisure i dodatkowy lek.

 

6496a2cae5928555med.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witamy na wątku naszej niedobroty.Praktycznie nie mam o czym pisać,fotek też przez 2 lata nazbierało się multum na jej wątku.Korci mnie zapisać Sawanię do fryzjera,wcześniej została obcięta niezbyt krótko i widzę,że jej gorąco jest.Sawanie i Mikusiowi bardzo wypadała sierść,po porządnym kilkakrotnym wyczesaniu jest lepiej.Z ich sierści by był napełniony jasiek.

Link to comment
Share on other sites

Wpadam zobaczyć co u Sawanki i Mikusia :)

 

Miałam nadzieję, że upały jakie nas dopadły będą później. Muszę swoje psiaki przygotować na ten skwar. Jeden to golas więc nie mam z nim problemu a druga musi być ogolona - właśnie zabieram się za to dzisiaj - bo dyszy jak parowóz bidulka.

Link to comment
Share on other sites

Witamy na wątku naszej niedobroty.Praktycznie nie mam o czym pisać,fotek też przez 2 lata nazbierało się multum na jej wątku.Korci mnie zapisać Sawanię do fryzjera,wcześniej została obcięta niezbyt krótko i widzę,że jej gorąco jest.Sawanie i Mikusiowi bardzo wypadała sierść,po porządnym kilkakrotnym wyczesaniu jest lepiej.Z ich sierści by był napełniony jasiek.

 

 

Sawania, tak jak mój Cezar otrzymuje Cardisure. Tyle, ze mój psiak jeszcze kilka innych leków na chore serduszko i wątrobę. 

 

Co do fryzjera, to chyba raczej konieczne przy obecnej pogodzie. 

 

Dzisiaj byłam z moim terierem u grommera, i od razu ma i lżej i chłodniej,  a nawet jesli nei chłodniej, to po prostu ma mniej na sobie.

Link to comment
Share on other sites

Sawania, tak jak mój Cezar otrzymuje Cardisure. Tyle, ze mój psiak jeszcze kilka innych leków na chore serduszko i wątrobę. 

ą

Co do fryzjera, to chyba raczej konieczne przy obecnej pogodzie. 

 

Dzisiaj byłam z moim terierem u grommera, i od razu ma i lżej i chłodniej,  a nawet jesli nei chłodniej, to po prostu ma mniej na sobie.

Sawana jest pod kontrolą u weta w Legnicy.Ostatnio wetka była bardzo zadowolona z pracy serduszka Sawany.Na razie tylko pozostajemy przy samym Cardisure.W przyszłości zapewne dojdą leki odwadniające i inne.W tej chwili jeszcze nie są wdrożone,nie ma takiej potrzeby.

Muszę umówi się i ja na wizytę u fryzjera z Sawaną.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

czy Sawanka już z nową fryzurką?  Wczoraj zrobiłam poprawkę i Dolarka i ostrzygłam go na 3 mm .Ma sierść jak aksamit. Loczce też ciut poprawiłam

Tak, Sawanka już po wizycie u fryzjera i weta.Wygląda ślicznie w moim odczuciu,zrobiła się filigranowa a sierść w dotyku jak aksamit.Wracałyśmy w deszczu a więc zdjęć nie zrobiłam,pędziłyśmy do domku,później nie chciała wyjść,a później jak wyszła to było ciemno.Może jutro będzie lepsza pogoda.Sawana została zaszczepiona,ma pełny komplet szczepień.U nas jest akcja-zęby.Wet oglądnął ząbki i okazało się,że ma kamień,który trzeba usunąć.Rozmawiałam długo z wetem o Sawani.W każdym razie zabieg byłby pod częściową narkozą i podaniem tlenu i kroplówki.Także przed zabiegiem pobrana byłaby krew do zbadania.Sawana miała badanie krwi ale muszę sprawdzić kiedy,jeżeli wynik jest ważny to nie będzie pobierana krew.Koszt zniżkowy zabiegu 150,00zł,badanie krwi podstawowe-60,00zł.Mój wet już trochę spuścił z tonu.Spytał się gdzie zaopatruję się w lek Cardisure(na początku kupowałam u niego po kosmicznej cenie),powiedziałam wprost,że u kolegi.Zaproponował tą samą cenę tj.220,00zł za 100tabl.Stracił dojną krowę,teraz chce odzyskać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Anulko,zapytaj u p.doktor w Legnicy o czyszczenie tych ząbków i narkozie.Jeżeli chodzi o szczepienia,to nie mam nic przeciw wetowi,u którego byłaś,bo to przecież standard.Ale jeżeli chodzi o narkozę u Sawani z chorym serduszkiem,to nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

Anulko,zapytaj u p.doktor w Legnicy o czyszczenie tych ząbków i narkozie.Jeżeli chodzi o szczepienia,to nie mam nic przeciw wetowi,u którego byłaś,bo to przecież standard.Ale jeżeli chodzi o narkozę u Sawani z chorym serduszkiem,to nie wiem...

Oczywiście,że skontaktuję się z E.Baryluk.Wiesz,że ja nie poprzestaję na jednym wecie.Sawana miała rok temu czyszczone zęby u niego i muszę przyznać,że zadbał o Sawanę tj,podał tlen i kroplówkę.

Link to comment
Share on other sites

Nie myślałam ,ze tak szybko kamień się po czyszczeniu zbiera.

Sawana miała czyszczony kamień rok temu.Kamień ma przy dziąsłach.Je obowiązkowo codziennie Pedigre na zęby.Wet powiedział,że to zależy od organizmu psa.Sawana nawet od weta dostała 2 opakowania Pedigre ale teraz mam wielkie wątpliwości,że to coś pomaga.Miki ma usuwany kamień też raz w roku z tym,że od małego nie ruszył Pedigre.

Link to comment
Share on other sites

Sawana miała czyszczony kamień rok temu.Kamień ma przy dziąsłach.Je obowiązkowo codziennie Pedigre na zęby.Wet powiedział,że to zależy od organizmu psa.Sawana nawet od weta dostała 2 opakowania Pedigre ale teraz mam wielkie wątpliwości,że to coś pomaga.Miki ma usuwany kamień też raz w roku z tym,że od małego nie ruszył Pedigre.

Czyli wszystko to pewnie ściema.

 

Sawanka uroczo wygląda po ścięciu :) http://images70.fotosik.pl/1042/c1ac36621c26e9bfmed.jpg a Mikulek w taki ruchu, że nawet aparat miał go problem uwiecznić:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czyli wszystko to pewnie ściema.

 

Sawanka uroczo wygląda po ścięciu :) http://images70.fotosik.pl/1042/c1ac36621c26e9bfmed.jpg a Mikulek w taki ruchu, że nawet aparat miał go problem uwiecznić :)

Sawania do mnie przyjechała już z kamieniem,nie wiem może to wyszło zaniedbanie byłych opiekunów,ponieważ od początku bardzo jej posmakowało Pedigre i gdyby je dostawała to być może by nie miała problemu z kamieniem.U mnie żaden tymczasik nie miał kamienia na zębach i po Pedigre miały piękne białe zęby.Z tym,że nie miałam żadnego tymczasika w tym wieku co Sawania.No nic będziemy czyścić,nie ma wyjścia.Od zębów może powstać wiele chorób.Teraz Sawana mało je,może przyczyną są właśnie jej zęby.Schudła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...