Jump to content
Dogomania

SAWANA - żegnaj piesku :(


rodzice

Recommended Posts

O rany to trzymam mocno kciuki aby praca była jak najwyżej oceniona.Wszystkie psiaki przeszły ogromną metamorfozę ale w najgorszym stanie przyjechała do mnie Majeczka z Wałbrzycha.Pamiętam jak o nią walczyłam aby sierść się jej poprawiła,litry odżywek,kapsułek itd.Teraz jest przepięknym psiakiem w typie pudelka.Mieszka w Kaliszu.

Bardzo dziękuję za pomoc dla Sawani.Sawana jest kochanym psiakiem.Z Mikim bardzo dobrze się uzupełniają,rozumieją się.Rano jak Sawanka chce iść na dwór,stoi na piętrze a Miki drze mnie niemiłosiernie pazurami aby mnie obudzić abym wypuściła Sawanę,natomiast Miki nie idzie,kładzie się zadowolony na piętrze i czeka na powrót Sawany.Z jedzeniem wygląda tak,że Miki czeka,obserwuje aż zaniosę Sawanie jedzonko i dopiero zaczyna jeść.Bardzo dobrze się porozumiewają.Sądzę,żew dlatego tak jest,ponieważ Miki jest uległym psem.

A na akacjową dolinę nie mogę się napatrzeć.Przepiękne,cudowne psiaki.Jak szukaliśmy dla siebie psiaka,TZ dzwonił do Ciebie Ula ale nie mieliście szczeniaczków i tym sposobem jest z nami Miki.

Mamy 5 ! Niestety częśc grupy nie uwierzyła w fotki dołaczone do pracy . Stwierdzili , ze byli kiedys w schronisku i tak zaniedbanych psów nie widzieli . Cóż wyglada na to ze jednak niewiele widzieli w zyciu .

Link to comment
Share on other sites

Mamy 5 ! Niestety częśc grupy nie uwierzyła w fotki dołaczone do pracy . Stwierdzili , ze byli kiedys w schronisku i tak zaniedbanych psów nie widzieli . Cóż wyglada na to ze jednak niewiele widzieli w zyciu .

Gratulację dla córci przekaż Uleńko.Piękna ocena.No cóż,gdyby wpadli na Dogo i trochę poczytali o nieszczęściu psim,może by się ludziom oczy otworzyły.Mam w rodzinie osoby,które nie chcą słyszeć ani widzieć nieszczęścia,jednym słowem, w gruncie rzeczy fajnie im się żyje zupełnie bezstresowo.

 

Odwiedzam z pozdrowieniami

 ciociu Anulko pieknosci psie erdunka

 Wyscie pięknie sercem

  zaglądam

zaglądam czytam ale nie wszędzie pisze

  ciociu zdrowenka Tobie i lapenkom cudnym love%281%29.gif

wiosenki  czekamy wszyscy

 wiosenki ciociu

 niechaj już te wsyckie lapenki nasze i nie nasze ...nie marzna strasznie

  cudownie ma u Was Sawaniatko

cudownie

 11 latek , to już powazna pani

 kciukam i pozdrawunkam stokroć 

Anulkowo calunkie!

Ewuś,fajnie,że zaglądnęłaś do nas.Cieszę się.Wątek jakoś pomalutku zamiera bo co można pisać przez te prawie dwa lata jak dzień jest podobny jeden do drugiego.

 

Śliczna Sawanka,a jaką potężną bibliotekę ma do dyspozycji.

Sawanka była ze swoją byłą Pańcią u ziuta_63 z wizytą.To przepiękna biblioteka Pauliny.

Link to comment
Share on other sites

Aniu , było kilka telefonów ostatnio - ale zawsze to nie ten dom :(

Wiem,że były,dostałam maile.Nie piszę już tu o zapytaniach o Sawanię bo to nie są te domy dla Sawany.W ogłoszeniu wyraźnie jest określony jaki jest wskazany dom dla Sawany.Nie wiem może ludzie nie doczytują do końca,chociaż prowadziłam z jedną Panią dialog,która koniecznie upierała się na adopcję Sawany do pełnej rodziny.Po nieudanej akcji pomogła psiakowi z Raciborza.

 

Nie zauważyłam tej 5 , gratulacje!!

Sawanka chyba czaruje ,żeby to nie był ten dom.

Może i tak być ale Sawana ma ograniczone możliwości adopcji.

Tu OLX Sawany,ma około 9000 wejść i 166 tel.

 

http://olx.pl/oferta/sawana-w-typie-teriera-szuka-domu-CID103-ID3IqtW.html

Link to comment
Share on other sites

pozdrawiam Sawankę :) niestety ostatnio nie jestem częstym gościem na dogo, ale wybrane wątki obserwuję :D

Dzięki za zaglądnięcie do Sawani.

 

Ziuta_63 bardzo dziękuję za poratowanie Sawany.04.02.15 wpłynęła wpłata w kwocie 90,00zł.Z całego serca dziękuję.

Właśnie dzisiaj zrobiłam mały bazarek dla Sawany i jamniczka Maksia.Jestem deklarowiczem Maksia a tam krytyczna sytuacja jest z finansami a Sawance  będę musiała w niedługim czasie wykupić leki.

Bardzo proszę o podnoszenie bazarku.

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/145448-jedyna-w-swoim-rodzajuprzepi%C4%99kna-rzecz-narzuta050215-150215/#entry16062786

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...