Jump to content
Dogomania

SAWANA - żegnaj piesku :(


rodzice

Recommended Posts

Chociaż Sawana nie przysparza w tej chwili kłopotów na szczęście.Miki to dzielny maluch.Miki miał narośl wypaloną.Wetka dzień wcześniej konsultowała się z dr onkologiem z Wrocławia,my też,że wszystko było zgodnie robione z zasadami.Wycinek pojechał do Wrocławia aby potwierdzić CTVT albo coś innego.

Bogusik dzięki za zastępstwo.

Link to comment
Share on other sites

Jak się czuje Mikuś, czy już doszedł do siebie, Anulko?

Mam nadzieję, że po tym solidnym remanencie będzie sobie szczęśliwie i w zdrowiu tuptał długie lata.

Miki dopiero dzisiaj czuje się o wiele lepiej.Przeszliśmy dwa krwotoki z siusiaka,po jednym na dzień,dzisiaj nie było na szczęście.Zastanawiamy się czy nie jesteśmy w punkcie wyjścia,no ale to się okaże w tych dniach.Siusiak kilka razy jest moczony w rivanolu i jest lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Biedny siusiaczek, chyba boli Mikiego.

Miki jest na leku przeciwbólowym,dzisiaj właśnie ostatni został podany.Rivanol bardzo pomaga,nawet już pomógł.Miki nie opiera się kąpieli w nim.

 

Przykro czytać...szkoda pieska, a i Tobie bardzo wspołczuję.

Niech już będzie dobrze!!!!

Myśmy już stracili nadzieję,że kiedykolwiek będzie dobrze.Miki jest bardzo schorowanym pieskiem.Za mało jednej ręki aby policzyć ile już przeszedł zabiegów,konsultacji,badań.Póki jest jeszcze w miarę na siłach,walczymy o niego.Na szczęście Miki jest bardzo łagodnym,pokornym psem,daje sobie ze sobą zrobić wszystko jeżeli chodzi o leczenie go.W tej chwili ma smarowane powieki neomecyną,zakraplane oczka,smarowane dziąsła po usunięciu zęba,ponieważ dziąsła są zaczerwienione i siusiak moczony,jedynie jajeczka pozostawione w spokoju do środy bo w środę jedziemy na kontrolę i zdjęcie szwów.Nie zakładaliśmy mu kołnierza,pomimo dwóch dyżurnych,które są w domu.Miki chodzi w ubranku posterylkowym po Kamusi,mojej tymczasowiczce,a drugie na szybkiego uszyłam mu w sobotę aby miał na zmianę.W kołnierzu się zawsze potwornie męczył.Teraz mam wrażenie,że czuje się komfortowo,sam siada i czeka aby mu założyć ubranko.

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki, by wszystkie rany szybko się zagoiły i wszelkie choróbska, niedomagania zapomniały wreszcie o tym piesku.

Niech żyje szczęśliwie. Jest zadbany, otoczony miłością - widać to po nim. Zatem - zdrowia nieustająco życzę!

 

Przy okazji Anulko, dzisiaj przyszła obróżka LOni - pięknie dziękuję!!! 

Link to comment
Share on other sites

Sawania,odpukać w niemalowane drzewo czuje się dobrze.Jej chyba całym światem jest legowisko wymoszczone z mięciutką kołderką.Jeszcze nie widziałam Sawany aby leżała na podłodze jedynie na dywanie i to krótko.Dzisiaj ledwo udało mi się wyciągnąć ją na ogród.Sawana kocha dom i nic poza tym.

Trochę kiepskich fotek Sawany uchwyconych w momencie jak ciągnęła mnie do domu.

 

94d22d333335dc1amed.jpg

 

09cd4e3324d3a728med.jpg

 

cfce2da48df06a68med.jpg

 

f43ce9936ddaf25fmed.jpg

 

18e76b041a5dd950med.jpg

Link to comment
Share on other sites

b30df7c9020df52cmed.jpg
 
30b902db0c0058ecmed.jpg
 
Miki się czuje w miarę dobrze.W tamtą środę miał ściągniętych kilka szwów a dwa w sobotę ściągnęliśmy sami.Miał zrobione USG prostaty,które wykazało małe torbiele na gruczołach krokowych.Łyka na to antybiotyk przez 12 dni.25.04.mamy jechać na kontrolę i ponowić USG.Wyniku jeszcze nie ma z wypalenia guza.
 
09a71d5d69c3503cmed.jpg
 
fda2681aef40ddf7med.jpg
 
ef68a8e5fac574eemed.jpg
Link to comment
Share on other sites

Sawankę doskonale rozumiem, bo też jestem domatorką...

 

Miło popatrzeć na dwie ślicznoty w wiosennym słońcu!

 

Mikuś wyleguje się na "płotku", jak kotek...

 

Oby antybiotyk mu pomógł, wszystkie guzki poznikały, a wyniki nie budziły zastrzeżeń! Czyli za Ciocią b-b powtórzę: Zdrowia Mikuniu!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...