Jump to content
Dogomania

Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!


MALWA

Recommended Posts

miałam już telefony o Messiego chyba dzięki nowym ogłoszeniom, ale niestety wszystko buda, kojec. Przesyłałam inne propozycje, ale inne też nie wypaliły. Ludzie mają takie wymagania, a do tego takie warunki proponują, że aż nie chce mi się tego słuchać. W ogóle nie mają pojęcia jakie psy nadają sie na zewnątrz. No i czekamy dalej

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 962
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

muszę zapytać czy są chętni pomóc temu biedakowi...to młodziutki piesek, prze kochany, za każdym razem jak ktoś tam jest to chce przecisnąć się przez kraty, liże po rękach i błaga o zabranie do domu. Teraz ja was błagam pomyślcie czy możecie mu pomóc, ale napewno nie można go zostawić. Zbliża sie koniec miesiąca i kolejne 3 psy będą jechały do Szczytów, on może być tym kolejnym bo jest od tego hycla, który wywozi właśnie tam psy z O.



][IMG]http://imageshack.us/a/img19/7441/mnym.jpg[/IMG][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keria']Cudny psiak. Bardzo go szkoda :shake:
Czy on dalej jest w Olkuszu? Macie jakieś plany co do niego?[/QUOTE]

Aby były plany musz abyć deklaracje, bo bez nich niestety nie uciągniemy.....................

Na razie mam co miesiąc do płącenia za Azira, Majkę i Messiego, a żadne z nich nie ma pełnych deklaracji.........................


Kto dorzuci jakiś grosik dla małej bidy ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']muszę zapytać czy są chętni pomóc temu biedakowi...to młodziutki piesek, prze kochany, za każdym razem jak ktoś tam jest to chce przecisnąć się przez kraty, liże po rękach i błaga o zabranie do domu. Teraz ja was błagam pomyślcie czy możecie mu pomóc, ale napewno nie można go zostawić. Zbliża sie koniec miesiąca i kolejne 3 psy będą jechały do Szczytów, on może być tym kolejnym bo jest od tego hycla, który wywozi właśnie tam psy z O.
[url]http://imageshack.us/a/img19/7441/mnym.jpg[/url][/QUOTE]

Od razu przypomniał mi się Adi! [url]http://lh5.ggpht.com/_uYMyo48e7dU/TAQep9RZ1jI/AAAAAAAACnY/K5bYd-DM-80/31052010%20221.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']tak szkoda, że nie ma chętnych do pomocy dla tego biedaka. Taki młody i tak los go już doświadcza. Co z nim teraz będzie, psy wyjeżdżające do Szczytów często trafiają do Wojtyszek w ramach "ratunku"[/QUOTE]

zadklarowałam na wątku (po)olkuskich 20 zł/mies. dla małej bidy. Może ktoś się jeszcze dorzuci? Trzeba go na FB pokazać i prosic o kasę

Link to comment
Share on other sites

[B]wysłałam dziś Malwa na Twoje konto 46,00 zł z małego bazarku z fantów od cioteczki RudyKas..

[/B]jak dojdą prosze Cię o potwierdzenie tutaj i na wątku bazarkowym

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246951-Mały-bazarek-ksiażkowo-maskotkowy-dla-olkuskiego-Messiego-ROZLICZAM-!!!?p=21289529#post21289529[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']zadklarowałam na wątku (po)olkuskich 20 zł/mies. dla małej bidy. Może ktoś się jeszcze dorzuci? Trzeba go na FB pokazać i prosic o kasę[/QUOTE]

[quote name='ajw']Ja tez mogę zadeklarować 20 zł stałej dla psiaka.[/QUOTE]


Dziękuję pięknie!

To już jest łącznie 40 zł.

Przyjdzie Till i założy wątek, to możecie Dziewczyny tam zadeklarować.


[quote name='zozola77'][B]wysłałam dziś Malwa na Twoje konto 46,00 zł z małego bazarku z fantów od cioteczki RudyKas..

[/B]jak dojdą prosze Cię o potwierdzenie tutaj i na wątku bazarkowym

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246951-Mały-bazarek-ksiażkowo-maskotkowy-dla-olkuskiego-Messiego-ROZLICZAM-!!!?p=21289529#post21289529[/URL][/QUOTE]

Pięknie dziękuję, ale jeszcze nie doszło.


Mam wpłatę od moca35 - 15. Weszło 23.09.

Pięknie dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77'][B]wysłałam dziś Malwa na Twoje konto 46,00 zł z małego bazarku z fantów od cioteczki RudyKas..

[/B]jak dojdą prosze Cię o potwierdzenie tutaj i na wątku bazarkowym

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246951-Mały-bazarek-ksiażkowo-maskotkowy-dla-olkuskiego-Messiego-ROZLICZAM-!!!?p=21289529#post21289529[/URL][/QUOTE]

Wpłata już dotarła!

Pięknie dziękuję !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='till']tak szkoda, że nie ma chętnych do pomocy dla tego biedaka. Taki młody i tak los go już doświadcza. Co z nim teraz będzie, psy wyjeżdżające do szczytów często trafiają do wojtyszek w ramach "ratunku"[/quote]

[b]jest na fb osoba chętna wziąć psiaka na tymczas, za koszty weta. Pani mieszka w bieszczadach i trzeba by go dowieźć bo nie ma możliwości przyjechać po niego !!!!![/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']ja tak jeszcze nadmienie na temat psiaka na powyzszych zdjeciach..dzis wyciagniety z Olk, przez swoja nowa Panią...moze juz dojechali do domu albo jeszcze są w drodze....w koncu to kawal drogi...[/QUOTE]

To super! A skąd wiesz?

Till bardzo chciała, by go uratować z Olkusza................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']To super! A skąd wiesz?

Till bardzo chciała, by go uratować z Olkusza................[/QUOTE]

cała akcja toczy sie na watku psów poolkuskich które nie maja swoich indywidualnych wątków...nie wiem czy masz go w subskrypcjach

poza tym rozmawiałam z Till przez telefon wczoraj pod wieczór jak byli w drodze..teraz czekamy na jekis info z Dt jak zapoznaie z psami, jak noc...
bo psiak okazał sie duzo wiekszy niz na zdjeciach...miejmy nadzieje ze jakos to ta pani ogranie....

Edited by zozola77
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Gó...o, nie kwota:-(. Ode mnie 5 dych dla kawalera[/QUOTE]

Pięknie dziękuję!

Jeśli za październik wpłyna wszystkie deklaracje oraz jakaś kwota z bazarku zozola77 (z tego, który kończy się dzisiaj o 22.00), to Messiemu starczy kasy na zapłacenie października.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...