Jump to content
Dogomania

Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !


MALWA

Recommended Posts

[quote name='Pysia']On wychudzony. Tzn jezeli ma podkasany brzuch to jest wychudzony. DSobrze by było widać po Biochemii czy jest zagłodzony.
Ja bym mu podawała trzy razy dziennie po kubku tym od Husse. Gdyby tak brzunio mu rósł i robil się pękaty to dwa razy dziennie po kubku powinno starowince wystarczyc. Moja jest trochę bardziej aktywna od niego i dostaje 2 x dziennie po 2/3 kubka. Niby mniejsza, ale rusza sie nadal sporo.

Czesanie grzebieniem bo szczotka nic nie da. W sumie przy wyczesywaniu jest najwiecej roboty niestety i mało kto kto niufa nie ma potrafi go naprawde wyczesać.
Pomyslcie nad jazdą bo sie może okazać ze taniej wyniesie paliwo niż ten fryzjer. Bo normalni fryzjerzy liczą sobie 300 zł od obróbki niufa.... Bo jest co robić zwłaszcza gdy zaniedbany.[/QUOTE]

Dziekuję!

Przekażę Angelice informacje!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='danyww']Zapraszamy na Bazarek dla Messiego :lol:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244265-Mnóstwo-różności-na-Messiego-wyciągniętego-z-małopolskiej-mordowni-KT-do-20-06[/URL][/QUOTE]



Pokazujemy bazarek !

Link to comment
Share on other sites

[U]Wklejam informacje , którą dostałam na e-maila od Angeliki:

[/U][COLOR=#000000][FONT=Arial]"w załączniku wyniki badań, paragon od weta i paragon z apteki[/FONT][SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE][/COLOR]
[FONT=Arial][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#000000]czyli do wydatków trzeba doliczyć[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#000000]10.06.2013 badanie moczu i preparat do czyszczenia uszu 55 zł -> płatne bezpośrednio do weta[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#000000]11.06.2013 leki w aptece 64,71 zł"[/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]

Przelew poszedł, odejmuję obie kwoty od stanu konta Niufka. [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']nasz Niufek ma spory apetyt i super charakter, telefony milcza i już nikt o niego nie pyta.Nie wiem czemu nikt nie chce przyjąć takiego misia pod swój dach na jego ostatni etap życia[/QUOTE]

Dziewczyny, a co z tymi potencjalnymi domami z fb? Z Panem, który zalogował się na dogo?

Link to comment
Share on other sites

To nie ten sam pies(smutny i zrezygnowany) co w schronisku. Jak on dziś sobie biegał, wiadomo jak na swój wiek. Ale nie jest taki, że ledwo chodzi i ledwo zipie. Wręcz przeciwnie, dziś jak go widziałam to sobie biegał powolutku, wszystkim się interesował. Czasem było tylko widać, że te tylne nóżki na sekundkę słabną, ale biegał dalej. Pomimo wieku on na prawdę się bardzo dobrze trzyma:) Widać, że jest radosny, bo może biegać, bo ma go kto pogłaskać, nie to co w Olk, gdzie był taki smutny w ciasnej klatce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']To nie ten sam pies(smutny i zrezygnowany) co w schronisku. Jak on dziś sobie biegał, wiadomo jak na swój wiek. Ale nie jest taki, że ledwo chodzi i ledwo zipie. Wręcz przeciwnie, dziś jak go widziałam to sobie biegał powolutku, wszystkim się interesował. Czasem było tylko widać, że te tylne nóżki na sekundkę słabną, ale biegał dalej. Pomimo wieku on na prawdę się bardzo dobrze trzyma:) Widać, że jest radosny, bo może biegać, bo ma go kto pogłaskać, nie to co w Olk, gdzie był taki smutny w ciasnej klatce.[/QUOTE]
Missiaa,a nie masz możliwości zrobienia mu fotek? Chętnie byśmy zobaczyli niedźwiadka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...