Jump to content
Dogomania

Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !


MALWA

Recommended Posts

Rozmawiałam dzisiaj z Angeliką, i wiem, ze Państwo byli dzisiaj u Niufka, i zabrali go na
spacer. Trochę sobie podreptał z nimi, ale się zmęczył, szybko wskoczył do auta, i wrócili wszyscy do Angeliki wraz z Niufkiem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tak, w czwartek fryzjer. Jeśli państwo po całej akcji nie zmienią zdania na temat adopcji to wraca z nimi do domu. Może uda mi się go odwiedzić po fryzjerze już w nowym domu. Pani jest nim zachwycona, dzieciaki też, już nie mogą się doczekać kiedy znajdzie się u nich. Mam nadzieję, że to nie chwilowy entuzjazm

Link to comment
Share on other sites

a ja byłąm dzis z Till u Angeliki...przyjechała pani z chłopakami i Niufem od fryzjera jak tam byłyśmy...swietny psiak taki do zacałowania..duzo miał atrakcji to nawet z auta mu sie wyjsc nie chciało, na moment tylko wyszedl i zaraz sie wpakowal na tylne siedzenie spowrotem i czekal grzecznie na odjazd a chwile rozmawiałysmy z jego nowa panią - bardzo sympatyczna i mysle ze Niuf bedzie miał u nich dobrze..chłopcy tez bardzo fajni, wydaja sie spokojni poukładani i do psiaka bardzo pozytywnie nastawieni..na odjeździe pani zapraszala do siebie w odwiedziny

NIufa nie obcieli jakos drastycznie tylko troche, tyłu sobie nie za bardzo pozwolil dotykać ale przycieli mu pazury, podobno grzeczny byl, nie bal sie tych dmuchaw, maszynek tak jakby był przyzwyczajony lub.... niedosłyszy i dlatego dxwieki nie robia na nim wrazenia..
Till ma zadzwonic za kilka dni zapytac jak sie klimatyzuje..ale w aucie siedział jkaby byl ich od dawna

Śliczna slodka mordka i oby mu tam dobrze było ale jestem pelna optymizmu

wygladał fajnie i ja bym mu na pierwszy rzut tyle lat nie dała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']a ja byłąm dzis z Till u Angeliki...przyjechała pani z chłopakami i Niufem od fryzjera jak tam byłyśmy...swietny psiak taki do zacałowania..duzo miał atrakcji to nawet z auta mu sie wyjsc nie chciało, na moment tylko wyszedl i zaraz sie wpakowal na tylne siedzenie spowrotem i czekal grzecznie na odjazd a chwile rozmawiałysmy z jego nowa panią - bardzo sympatyczna i mysle ze Niuf bedzie miał u nich dobrze..chłopcy tez bardzo fajni, wydaja sie spokojni poukładani i do psiaka bardzo pozytywnie nastawieni..na odjeździe pani zapraszala do siebie w odwiedziny

NIufa nie obcieli jakos drastycznie tylko troche, tyłu sobie nie za bardzo pozwolil dotykać ale przycieli mu pazury, podobno grzeczny byl, nie bal sie tych dmuchaw, maszynek tak jakby był przyzwyczajony lub.... niedosłyszy i dlatego dxwieki nie robia na nim wrazenia..
Till ma zadzwonic za kilka dni zapytac jak sie klimatyzuje..ale w aucie siedział jkaby byl ich od dawna

Śliczna slodka mordka i oby mu tam dobrze było ale jestem pelna optymizmu

wygladał fajnie i ja bym mu na pierwszy rzut tyle lat nie dała[/QUOTE]

Super wiadomość!

A zatem czekamy na dalsze relacje!

Link to comment
Share on other sites

Przelałam dzisiaj Angelice za hotel NIufka - 299 zł (13 zł za dzień x 23 dni ), oraz kwotę 20,49 za maść.

[U]Email od Angeliki:[/U]

"w załączniku paragon za maść do uszu, aby kontynuować smarowaniekwota 20,49 zł".

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę sie wciąż nacieszyć, że Niuf już w nowym domku:)

Zwolniło się po nim miejsce u Angeli, uratujmy teraz tego dziadusia, proszę. Trzeba go wyciągnąć zanim umrze w Olk. potrzeba deklaracji. Nawet nie wiem czy jeszcze żyje :(
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jxXDb4ZXVqI/UctfgjnKh8I/AAAAAAAAOCQ/Y5DKLR0FvUI/s640/WP_000912.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ja jeszcze muszę napisać o urodzie Niufka, to takie cudowne zwierzątko, byłam w szoku, że jest tak piękny! nigdy nie dałabym mu tyle lat. Wyglądał jak z bajki, do tego to cielęce spojrzenie, ale bardzo inteligentne. A sierść to nie sierść tylko piękne włosy, czarne, lśniące, proste, nie jedna kobieta chciałby takie. Jestem pod jego wielkim wrażeniem. Szczególnie upodobał sobie młodszego synka, obu chłopcom dobrze patrzyło z oczu i widać, że są bardzo za Niufkiem. Pani powinna trzymać go w domu żeby jak najdłużej wyglądał tak pięknie. Chciałabym żeby jego życie było już spokojne i pełne uczuć dla niego bo naprawdę bardzo sobie na to zasłużył

Link to comment
Share on other sites

no mozna by wspomóc tego dziadziusia skoro jest miejsce u Angeli..na ogólnym tez 2 osoby deklarowały pomoc w hotelowaniu ale nie pisały jakie kwoty
jesli dobrze policzyłam to na razie Niufek jest na małym minusie 39,40 ale trwa bazar Malwy jeszcze na niego wic mysle ze to spokojnie sie wyrówna i jeszcze cos zostanie...
ja sswojego skromnego piątaka moge dac na dziadziusia jako stałą jakby co

aaa chyba nie napisałam ze nowi państwo Niufka nie zmieniaja mu imienia, pytałam o to wczoraj..NIUFEK zostaje NIUFKIEM

edit: w szoku jestem...dobrze z Niuf i Amor (na razie 2 psy w których drodze do lepszego zycia miałam jakis skromny wkład) tak dobrze trafiły, bo wracam własnei z watku starszej suni o której myslałam ze tez dobrze trafiła niedawno do ds..a jest za TM:-( afera wogóle okropna sie zrobiła.... ech...

Edited by zozola77
Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Nie mogę sie wciąż nacieszyć, że Niuf już w nowym domku:)

Zwolniło się po nim miejsce u Angeli, uratujmy teraz tego dziadusia, proszę. Trzeba go wyciągnąć zanim umrze w Olk. potrzeba deklaracji. Nawet nie wiem czy jeszcze żyje :(
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jxXDb4ZXVqI/UctfgjnKh8I/AAAAAAAAOCQ/Y5DKLR0FvUI/s640/WP_000912.jpg[/IMG][/QUOTE]


Pomyślałam o tym, że skoro Niufek juz w nowym domu, to jego miejsce mógłby zajać inny pies. Ale wiem, ze Niuf był w domu, a ten staruszek do domu? Angelika mi mówiła, ze pies jest troche w domu, trochę na dworze, jak gorąco to szedł w cień, albo kładł się na podwórzu i spał, to mu Angelika słomy naniosła i spał na słomie.

Po Niufku zostało troche pieniędzy............wczoraj zapłaciłam za hotel i za maść do uszu.

NIe zapłaciłam jeszcze za fryzjera, bo nie wiem ile i komu.

Czy Angelika zgodzi się wziąźć psa do siebie? Czy Obecni tu na wątku wyrażą zgodę na przeniesienie swoich deklaracji na tego starego psa? Czy jeszcze ktoś nas wspomoże?

Czy Till wie o tym pomyśle?


[quote name='majowa']jesli o mnie chodzi to kasa która poszła odemnie na Niufka, jesli nie została wykorzystana i niunio zostaje w nowym domku, może przejść na tego staruszka, mogłabym kupić więcej karmy w puszkach dla niego i Snoopiego[/QUOTE]


Dziękuję za chęc pomocy i deklarację!


[quote name='zozola77']no mozna by wspomóc tego dziadziusia skoro jest miejsce u Angeli..na ogólnym tez 2 osoby deklarowały pomoc w hotelowaniu ale nie pisały jakie kwoty
jesli dobrze policzyłam to na razie Niufek jest na małym minusie 39,40 ale trwa bazar Malwy jeszcze na niego wic mysle ze to spokojnie sie wyrówna i jeszcze cos zostanie...
ja sswojego skromnego piątaka moge dac na dziadziusia jako stałą jakby co

aaa chyba nie napisałam ze nowi państwo Niufka nie zmieniaja mu imienia, pytałam o to wczoraj..NIUFEK zostaje NIUFKIEM :loveu:[/QUOTE]


Niufek ma obecnie [B][U][FONT=Times New Roman][SIZE=3]827,80 zł.

[/SIZE][/FONT][/U][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Rozliczenie w 2 poście na 1 stronie. Nie zapłaciłam tylko za fryzjera.[/SIZE][/FONT][B][U][FONT=Times New Roman][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT][/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

oj przepraszam..skołowana jestem tym watkiem suni i całą aferą..i od ogólnej sumy wpływów odjełam wszystkie wydatki czerwcowe a to nie tak..jeszcze raz sorry...Malwa wybacz
co do płatnosci za fryzjera to nei wiem..wczoraj nic nie było o tym mówione wiec moze Till zna jakies ustalenia albo nowi panstwo sami za to zapłacili?????

o dziadku owczarku mówiłam Till wczoraj moze go nawet widziała na wątku Burbona..jak sama tu zajrzy to pewnie napisze co o tym sądzi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...