Jump to content
Dogomania

Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!


Gabi79

Recommended Posts

[quote name='Gabi79']Już mam taki mętlik od tych adresów mailowych, haseł itd. itp.:stupid::stupid::stupid:[/QUOTE]

Wcale mnie to nie dziwi:shake:
Tyle razy próbowałam kombinować, zmieniać tekst nawet o 50% i kasowali, a Ty znalazłaś na nich sposób:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Wcale mnie to nie dziwi:shake:
Tyle razy próbowałam kombinować, zmieniać tekst nawet o 50% i kasowali, a Ty znalazłaś na nich sposób:razz:[/QUOTE]

Wczoraj myślałam, że mi usuną z tablicy, bo zrobiłam drugie z tego samego konta, ale przeszło.
Może dlatego, że w tytule nie podałam imienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']A ja już mam ku...wa dość głupich pytań: a czemu ludziom nie pomagasz? Tyle stworzeń czeka...Ufnych, biednych, wiernych...Dobijające to jest...[/QUOTE]

[quote name='Gabi79']Ci zadający takie pytania z reguły nikomu nie pomagają, są za to mistrzami w pouczaniu innych:angryy:[/QUOTE]

W weekend byłam u znajomych, jak się dowiedzieli, że ludzie płacą 300 a czasami i więcej za utrzymanie psa w hotelu, to reakcja była taka jak zawsze i oczywiście standard - sami nikomu nie pomagają :shake: dodam, że bardzo im się powodzi...

Link to comment
Share on other sites

[h=2][/h] [INDENT] [INDENT] UWAGA NA KOTY:
[URL="http://m.zabrze.naszemiasto.pl/artykul/1934042,morderca-kotow-z-zabrza-student-szuka-kolejnych-kotow-do,id,t.html"]http://m.zabrze.naszemiasto.pl/artykul/1934042,morderca-kotow-z-zabrza-student-szuka-kolejnych-kotow-do,id,t.html

a w komentarzach dane [/URL][URL="http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/917860,zabrze-student-stomatologii-bestialsko-zakatowal-20-kotow-nowe-fakty,id,t.html"]http://www.dziennikzachodni.pl/artyk...akty,id,t.html[/URL]
[/INDENT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

W sprawie Cindy cisza, z tablicy znów kilka osób pobrało nr tel. Po co:mad:

W dodatku na cito poszukuję pomocy dla Lary:

Bezsilność mnie dobija

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245412-Pomocy%21%21%21-Chc%C4%85-si%C4%99-jej-pozby%C4%87-strach-pomy%C5%9Ble%C4%87-w-jaki-spos%C3%B3b-%21%21%21%21%21%21[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']W weekend byłam u znajomych, jak się dowiedzieli, że ludzie płacą 300 a czasami i więcej za utrzymanie psa w hotelu, to reakcja była taka jak zawsze i oczywiście standard - sami nikomu nie pomagają :shake: dodam, że bardzo im się powodzi...[/QUOTE]

Zazwyczaj prędzej da ten kto ma mniej niż ten kto ma "na zbyciu" i mógłby pomóc.....taka mentalność teraz:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Zazwyczaj prędzej da ten kto ma mniej niż ten kto ma "na zbyciu" i mógłby pomóc.....taka mentalność teraz:shake:[/QUOTE]


To prawda, w dodatku, tacy, którzy mają dużo zawsze narzekają i są strasznie pazerni.

Raz uczestniczyłam w rozmowie nt. pomocy poprzez wysyłanie sms-ów np. na fundację TVN i pewna osoba o wysokich dochodach stwierdziła, że nie wysyła, bo co tam te parę złotych, jak i tak dzieci potrzebują dużo. Istne pustogłowie.


Ja już dzisiaj padam na przysłowiowy pysk, jakby mało było "rewelacji" kliknęłam na wirtualnej Polsce w fotkę szczeniaczka i mi się włączył filmik o jedzeniu psiego mięsa w Wietnamie. Pokazali transport psów w klatkach, a potem, jak jednego zabijali na oczach pozostałych.

Mam dosyć, świat jest poj....y i tyle, a większość ludzi to potwory!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']To prawda, w dodatku, tacy, którzy mają dużo zawsze narzekają i są strasznie pazerni.

Raz uczestniczyłam w rozmowie nt. pomocy poprzez wysyłanie sms-ów np. na fundację TVN i pewna osoba o wysokich dochodach stwierdziła, że nie wysyła, bo co tam te parę złotych, jak i tak dzieci potrzebują dużo. Istne pustogłowie.


Ja już dzisiaj padam na przysłowiowy pysk, jakby mało było "rewelacji" kliknęłam na wirtualnej Polsce w fotkę szczeniaczka i mi się włączył filmik o jedzeniu psiego mięsa w Wietnamie. Pokazali transport psów w klatkach, a potem, jak jednego zabijali na oczach pozostałych.

Mam dosyć, świat jest poj....y i tyle, a większość ludzi to potwory!!!!!![/QUOTE]

Ludzie w dzisiejszych czasach nie rozumieją idei pomagania. Moja wychowawczyni na koniec liceum zapisała mi taki cytat: " [I]Czujemy,że nasza działalność to kropla w morzu.Ale bez niej ocean byłby uboższy"[Matka Teresa z Kalkuty][/I]I to właśnie jest TO,bardzo pięknie ujęte.
Gabi,ja tych filmików to nawet już nie oglądam....ja sobie tego nawet nie chce wyobrażać...:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Obejrzyjcie, piękne ♥
[URL]https://www.facebook.com/photo.php?v=581118968594794&set=vb.530456393661052&type=2&theater[/URL][/QUOTE]

Kochany psiunio, taki był biedny, poryczałam się ze wzruszenia.

A Cindy, jak zwykle bryka jak tygrysek z Kubusia Puchatka:loveu:

Dzisiaj mam urlop.

Byłyśmy w parku i Cindula biegała, jak szalona.

Teraz w duecie z Kajtkiem szczekają przy drzwiach.

Zastanawiam się nad ponownym zamieszczeniem ogłoszenia w Dzienniku Zachodnim.

Na Zagłębie kosztuje 12 zł, a na całe woj. śląskie około 40u.

Kasa topnieje, chętnych na adopcje brak.

[B]Nie wliczam takich wydatków, jak smakołyki czy mięsko, żeby większa kwota została na wykupienie ogłoszeń[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Chyba ciotki wyjechały na weekend, bo jakoś tu pusto.

Zaraz pójdę z psiakami na spacer, oczywiście z każdym osobno.

Cindy leży właśnie na fotelu na plecach - wygląda to obłędnie[/QUOTE]


Ja się szykuję na powrót dzieci. Sprzątanie, zakupy, gotowanie :)
Zazdroszczę leżącym brzuchem do góry :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...